Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Hervis 1/2Maraton Praha: Světový rekord odolal, ženy předčily muže [článek]

Hervis 1/2Maraton Praha: Světový rekord odolal, ženy předčily muže [článek]

Nalezené položky: 34 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Pavel Frček muž 09.04.2013 16:01:59

>> kanovsky, 08. 04. 2013 15:41:25

Nemohu soudit, Petře, a přestože schopnosti Garminu jsou často přeceňovány, ty tvoje vyhlížejí dost přesvědčivě. Pokud bych km značil a kilometrovníky rozvážel jako v předchozích letech, taky bych za správné rozmístění ručil. Kdo to nepřipravoval, tak nalézt to správné místo chvíli trvá a je třeba mít trpělivost a najít to správné místo, zejména při hledání správného čísla sloupu. Jen se mi nezdá ten 15. km, ten byl umístěn určitě správně (16 m před semaforem před vběhnutím na Libeňský most).

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 09.04.2013 16:17:05

>> Pavel Frček, 09. 04. 2013 16:01:59

Pavle, vychází mi to, že 15.kilometrovník byl umístěný správně, chyba délky 15.km vychází z chybně umístěného 14.kilometrovníku, který byl dál, než měl být, jinak děkuji moc za reakci.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Pavel Frček muž 09.04.2013 17:05:35

Těžko soudit, Petře. Přesnost Garminu se dost často přeceňuje a mnoha jeho zastáncům jsem to s úspěchem doložil, ale tvoje údaje jsou poměrně přesvědčivé. Pokud jsem v minulých letech km značil a podle nich rozvážel kilometrovníky, tak jsem za to ručil. Správné rozmístění vyžaduje jistou trpělivost při hledání zejména těch správných čísel sloupů. Jak už jsem napsal, mně spíš připadalo špatné umístění 13. km, což tvé údaje spíš vyvracejí. Měl jsem však na starosti jiné věci než kontrolovat správnost umístění kilometrovníků. Pořád však platí má poslední věta předchozího příspěvku.

avatar

Pavel Frček muž 09.04.2013 17:25:09

Trochu jsem tu zazmatkoval, nevšiml jsem si, že jsem načal už druhou stránku a měl jsem za to, že se mi nepodařilo původní příspěvek odeslat.

Nalezené položky: 34 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.