Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » prosím o radu !!

prosím o radu !!

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

storky muž 31.05.2007 21:14:53

Dobrý den je mi 16 let a jsem zdatný sportovec už od malička hraju fotbal z toho 3 roky vrcholově tet ale přecházím na atletiku (už od malička chodim běhat a trénovat dlouhé tratě) měřím 183 cm a vážím 58 kg takže si mě dovedete představit big_smile rád běhám DELŠÍ tratě jako je 3–5 Km za žádný club neběhám a tak bych se chtěl poradit ze zkušenějšími o radu mé časi 1500 m mám bez tréninku za 5:17
3Km bez tréninku něco kolem 11:50 (potřeboval bych poradit se sestavením nějakého toho tréninkového plánu tínto tréninkem bych se chtel zlepšit a časem se dostat do nějakého teamu ) Děkuji za pomoc .

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 27.07.2007 21:11:36

Sice pozdě, ale jestli dotaz stále platí, zkusím poradit: Na www.behej.com jsou tréninkové plány od Miloše Škorpila – od toho by ses mohl odrazit…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

makoshark muž 27.07.2007 23:55:35

A proč si nezajdeš rovnou do toho „teamu“? Pokud nezamíříš někam do Dukly, tak myslím přijmou i nezpracované­ho běžce.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.