Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » 17 let - prázdninový plán

17 let - prázdninový plán

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

kuba007 muž 10.07.2013 12:07:31

Ahoj, chtěl bych nějak rozvrhnout následující aktivity:

  1. trénink středu těla
  2. vytrvalostní běh (45 minut – 70 minut)
  3. rychlostní trénink + výbušnost
  4. strečink

Je mi čerstvých 17 let. Vážím 54 kg a měřím 166 cm. Hraji fotbal, takže ještě 3 x týdně mám fotbalové tréninky. Jde mi hlavně o zlepšení celkové kondice (rychlost, vytrvalost, síla), zesílení středu těla a zlepšení postavy. Nevím jak to rozvrhnout a nerad bych se opět dostal do stavu přetrénování. Vytrvalostní běh mě moc baví a klidně bych běhal každý den. Doposud běhávám tak 25 km týdně (teď o prázdninách bych chtěl více) a cca 2 roky pravidelně cvičím s vlastní váhou. Nevím jak tyto aktivity zkombinovat. Mohu trénovat i dvoufázově.

  1. Prosím Vás tedy o nějaké rady, jak sestavit tréninkový plán na 6 dní v týdnu. V neděli bych odpočíval.
  2. Popřípadě, jestli nevíte o nějakém tréninkovém plánu na střed těla. (na internetu jsem hledal, ale našel jsem jen cviky a články)
  3. Zajímá mě hlavně kolikrát týdně danou aktivitu vykonávat. A jak byste to zkombinovali v jeden den (např. Střed těla + vytrvalost; rychlostní trénink + vytrvalost)
  4. Co byste do tréninku přidali atd.

Děkuji za každou radu

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.