Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Jak nahnat fyzičku?

Jak nahnat fyzičku?

Nalezené položky: 36 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Sloviensko

rudo muž 05.08.2013 20:14:46

>> bjerndi, 05. 08. 2013 19:51:31

ako decko som hraval futbal 6H denne, na malom dvorceku, cim mensi priestor tym nutnejsia techniak, prihravky museli byt s presnotou na 1 mm, kluckovanie a ine finty nutnostou kedze nebol ziadny volny priestor kade by sa dalo nabehnut atd, strely na branu mali toleranciu 20 cm, prakrat co som to strelil 40cm vedla som platil sklenara za prestrelene okno susedov na prizemi.

ked som potom raz sa dostal na riadne hrisko s rozmermi podla pravidiel, tak som vyflusnuty behom 10 minut a v podstate som nedokazal ani cele hrisko v kuse prebehnut

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Celkem 4 km
Minulý měsíc 0 km

Firefox muž 05.08.2013 22:25:56

>> bjerndi, 05. 08. 2013 19:51:31

V přípravce mi moje fyzička stačila a byl jsem nejlepší na hřišti dával jsem hodně gólů,..a proto jsem tedy za žáky šel hrát divizi,tam jsme pořád běhali tak měl jsem dobrou fyzičku,..jenže jsem se vrátil zpět do okresu,..První rok jsem byl na tom dobře s fyzičkou a byl jsem lepší než ostatní, ale tím že v okrese o trénincích moc neběháme protože pak skoro nikdo nechodí na treninky, a já jsem po trénincích zasedl k počítači a byl tam do konce dne,tak jsem ji ztratil..Teď mám fyzičku akorát na to abych byl jako většina,takže jako průměrný hráč v okrese,ale já chci být nadprůměrný

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 05.08.2013 23:03:34

>> Firefox, 05. 08. 2013 22:25:56

Nedal by se ten okres, resp. kraj specifikovat? Třeba je tu někdo od „sousedů“…

avatar

Celkem 4 km
Minulý měsíc 0 km

Firefox muž 06.08.2013 16:55:34

Je to okres Nymburk…

avatar

grandececo muž 07.08.2013 21:25:41

Ahoj, před pár lety jsem byl ve stejné situaci jako ty. Technik jsem byl sice průměrný, ale přechod od žáků do dorostu byl velký skok. Ty tři roky rozdílu věku proti některým protihráčům jsou strašně znát, vím. Po třiceti minutách jsem pletl nohama a nebyl jsem schopen na hřišti nic udělat.

Chce to jen prostě chodit běhat, chodit běhat a chodit běhat. Ze začátku bude stačit, když se půjdeš dvakrát do týdne proběhnout na nějakých 3.5 km, ze začátku klidně volně, do tempa se dostaneš a postupně můžeš tempo i kilometry navyšovat. Nějaké opakování sprintů atd. můžeš asi vynechat, vzhledem k tomu, že každý víkend budeš mít zápas, kde takhle naběháš nějakých 5–7 km. Občas zařaď kolo a plavání jako kompenzační trenink, regeneraci.

Já to takhle praktikoval, okres v dorostu není nic světovýho a není potřeba k tomu přistupovat vědátorsky. Další tři roky už jsem měl místo v sestavě jistý a to právě díky fyzičce, celý zápas jsem běhal podel lajny, nikdo jiný ze spoluhráčů na mým postu hrát nechtěl, protože by to neuběhal. Když jsem pak začal chodit na běžecké treninky s áčkem, byl jsem tam nejlepší běžec.

Ze začátku to bude hodně o vůli, nebude tě to bavit, tak si ty běhy udělej tak aby tě bavily, to už je na tobě. Hodně štěstí!

avatar

Celkem 4 km
Minulý měsíc 0 km

Firefox muž 09.08.2013 12:52:44

>> grandececo, 07. 08. 2013 21:25:41

Díky moc, strašně si mi pomohl

Nalezené položky: 36 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.