Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » MiCoach Pacer - nefunkční hlavní díl, co s tím?

MiCoach Pacer - nefunkční hlavní díl, co s tím?

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Zuzka15 žena 17.09.2013 10:29:07

Zdravím, před nějakou dobou jsem si pořídila MiCoach Pacer od Adidasu a byla jsem s ním moc spokojená. Po záruční době mi přestal fungovat hlavní díl – ten Pacer. Nejde zapnout ani připojit k PC. HRM monitor i stride sensor normálně fungují, takže nechci kupovat celou novou sadu. Neleží někomu doma zbytečný Pacer, co by chtěl prodat? Nebo nevíte, jestli se dá někde koupit jen samotný ten jeden díl? Jak byste to řešili vy? Děkuji za jakoukoliv radu.

avatar

Zuzka15 žena 17.09.2013 13:43:36

Jinak už jsem komunikovala přímo s MiCoach support, kde mi bylo řečeno, že samotný díl se oficiálně neprodává a podle popisu je ten můj úplně po smrti :-( A teď babo raď…

avatar

libor.matousek muž 17.09.2013 14:00:08

>> Zuzka15, 17. 09. 2013 13:43:36

Dobrý den / ahoj, mám pro Vás / Tebe dobrou zprávu: shodou okolností mi tu jeden přebytečný leží :-P. To, co máte mi zůstalo (obě ANT+ zařízení = hrudní pás a stridesenzor / krokoměr)… a naopak, takže paráda adidas miCoach Pacer je k dispozici 8-)! Svou představu o ceně nechám stranou, zajímá mne Vaše… Jsou k tomu i sluchátka, a nějaké ty kablíky ;-).

ZDE někdo prodává za 1500,– Kč a přitom tomu nefunguje HRM. Nechápu :-?!?!

Myslím, že se domluvíme a budeme oba spokojení :-P! Hezký den přeje Libor

avatar

Zuzka15 žena 17.09.2013 15:33:46

>> libor.matousek, 17. 09. 2013 14:00:08 Domluveno, odklepnuto :-) Díky :-D

avatar

Žďár nad Sázavou

půlmaraton: 1:42:51 (2011)

pam65 muž 19.09.2013 09:10:54

Trošku OT, ale senzory z miCoacha lze použít u některých vyšších modelů sportesterů (ANT+), přes speciální rozhraní i na mobilu.

http://www.thisisant.com/directory/

Motto: No toto!
avatar

xclovicek žena 04.01.2014 12:25:34

Dobrý den, nemáte nahodou navíc funkční stride sensor k miCoach od Adidas? Nemohu ho samostatně nikde sehnat. Děkuji

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.