Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolet kyčelního kloubu

Bolet kyčelního kloubu

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Vojteew muž 15.10.2013 17:32:23

Ahoj už 4 měsíce mě bolí v oblasti kyčle a jde mi to až do zadního svalu a někdy do celý nohy nějak před měsícem a něco sem byl na RTG a tam mi doktor řekl že tam nic nemám tak mě znova poslal na rehabilitaci a tam mi řekli že se to nijak nelepší po několika týdnech tak že už neví co se mnou tak sem si dal pauzu … Bolí mě někdy celej sval přední i zadní + kyčel a někdy to jde až trošku do zad zkoušel sem to nechat CCA 2 měsíce v klidu ze začátku ale to nepomáhalo…Stalo se mi to při fotbale když sem podklouzl a spadl na zadek tak mě to zabolelo jako kdyby si narazil zadek a tak sem myslel že to přes noc zmizí ale ani druhej den tak sem si šel znovu zakopat ale to mě bolelo a bolí taky na přední straně stehna úplně nahoře a pak se to zhoršilo že mi to jde až do celý nohy … A tak sem vyzkoušel rehabilitaci znova ale jinde a tam mi řekli že to může být jenom hodně naražení je pravda že když si zmáčknu pravou půlku zadku tak mě to tam bolí :D ale hlavně cítím bolet na pravé straně od pravé půlky zadku u té kosti a pod … momentálně protahuji tu zadní část pravé půlky a taky dělám cvik na tu kost a tak nevím jestli bych se měl zaměřit na nějaký jiný vyšetření a nebo to nechat v klidu.Tak bych byl rád za radu :-(

Jinak je mi 14 let

avatar

10 km: 0:37:00 (2014)
půlmaraton: 1:26:41 (2017)
maraton: 3:57:09 (2017)

Feidippidés muž 02.11.2013 21:24:11

Ahoj, zkusil bych to něčím mazat, dobré zkušenosti mám s Prvním mazáním a Měsíčkovým olejem od dědka kořenáře (viz web, google). Ať se brzy uzdravíš

Motto: "Ten, který říká, že to zvládne, i ten, který říká, že to nezvládne, mají oba pravdu." Konfucius
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.