Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » co všechno může způsobit kuří oko?

co všechno může způsobit kuří oko?

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha - Velká Ohrada

Celkem 4337,97 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:23 (2014)
půlmaraton: 1:51:50 (2015)

34Regulus muž 28.11.2013 09:58:39

už asi 4.5 měsíce mám na pravé noze „kuří oko“ no a v poslední době mně pronásledují problémy na té samé noze. Bolest v koleni, natažené lýtko a tak. Říkám si jesli se nesnažím nějak tomu obtížnému místu ulevit a jestli si tak tyhle problémy nezpůsobuju sám! :-( Docela dost by mně zajímaly cizí zkušenosti!8-)

Motto: Než abych si srazil vaz na Olympu Mons, tak radši vylezu na židli , s tím že zítra vylezu na stůl a pozítří.....
avatar

Praha - Velká Ohrada

Celkem 4337,97 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:23 (2014)
půlmaraton: 1:51:50 (2015)

34Regulus muž 30.11.2013 15:37:37

Úmyslně jsem hodně nekonkrétní , nerad bych nějak předem filtroval možné odpovědi, ale opradu bych byl vděčen za jakékoli zkušenosti s lapáliemi s kuřími oky!

Motto: Než abych si srazil vaz na Olympu Mons, tak radši vylezu na židli , s tím že zítra vylezu na stůl a pozítří.....
avatar

sallomena žena 06.12.2013 16:47:06

Opravdu bych se nedivila, kdyby to s tím souviselo. Vždy když ulevuješ nějaké části těla, zákonitě se to projeví na jiné, která je pak více namáhána. Asi by to chtělo se toho kuřího oka zbavit. Řešíš to nějak? Byl si už u kožního lékaře? Prozatím bych doporučila náplast na kuří oka od Cosmos, které kuří oko pěkně změkčí a jde pak dobře odstranit. Na jejich stránkách jsou i nějaké tipy na to jak kuří oko ošetřit, tak kdyžtak koukni http://naplasticosmos.cz/…uri-oka.html. Jinak bych vyhledala opravdu radu lékaře, ptže mít problémy již 4 měsíce, jak píšeš, je opravdu dlouho. Snad se to brzy vyřeší.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.