Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Únava stehen-trénink

Únava stehen-trénink

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Stormbrainer muž 26.01.2014 17:02:16

Zdravím, už circa tři měsíce pravidelně běhám minimálně 4× týdně. Ale poslední týden, týden a půl mi při každém běhu začnou odpadávat stehna, začnou být unavené a nechce se jim. Únava nastupuje už třeba při 0,5 km odběhnutých metrech stupňuje se. I například při plavání, konkrétně kraulem se mi nohy strašně rychle unaví. Dřív s tím nebyl problém, a pokaždé jsem byl spíš zadýchaný, než, že bych byl nucen zastavit, zvolnit kvůli únavě. Mým cílem je co nejrychlejší čas na 1,5 km, běhám většinou naplno prvních 1,5 km a poté další minimálně 2k rychlejším klusem. Další dny prokládám sprinty, a posilováním, stehna zapojuji při tréninku prakticky každý den (plavání, brusle apod.). Když posiluji tak jedině s vlastní vahou. Před výkonem jím a piju jenom lehce (ionťák, ovoce, tyčinka) během dne jím až na výjimky kvalitní jídlo v dostatečném množství a včas. Už minulý týden jsem vysadil 3 dny z tréninku, abych jim dal čas zregenerovat, ale stále to samé. Začínám být trošku zoufalý, protože bych se chtěl posouvat dál a tahle situace mě hodně fyzicky brzdí a hodně mě to trápí. Díky za jakýkoliv dotaz nebo radu. Š.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.