Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Sigma Onyx Fit - žádost o pomoc

Sigma Onyx Fit - žádost o pomoc

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 15 km
Minulý měsíc 0 km

Freerunner muž 27.02.2014 10:16:24

Mám prosbu, dostal jsem sporttester zakoupený někdy v roce 2007 nebo 2008 a nebyl vůbec používán. Bohužel, je k němu jen tento manuál: „manuál“: http://www.bartonicek.cz/…%20navod.pdf

a zastoupení v ČR nikdy ani podorobnější nevydalo. Navíc se mi display zobrazuje divně, neobjevují se na něm údaje, ale zůstávají jen plná černá pole. A tlačítky se rozhodně nedostanu na kýžené fce dle zkráceného návodu. nemáte/neměli jste někdo stejný typ nebo podobný problém. Máte nějakou radu či odkaz co s tím? Předem děkuji za radu.

Motto: Vydržet ...
avatar

Celkem 15 km
Minulý měsíc 0 km

Freerunner muž 28.02.2014 08:49:38

Takže dle prodejce neexistuje a neexistoval český manuál. Servis je až v Německu. Navlhnutý není, byl uložen v orig. balení, funguje u něj čas, tlačítka mají akustiku, ale display v některých částech nezobrazuje zvolené menu. Na to, že je nový a chová se tak ................ výběr jiného výrobce a nákup nového, asi.

Motto: Vydržet ...
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.