Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Výfukové plyny

Výfukové plyny

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha 9 - Prosek

Celkem 262 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:09:17 (2007)

Běhouš muž 15.07.2007 17:00:59

Ahoj, zdravím všechny svým prvním příspěvkem :)

Momentálně řeším takový problém a zajímaly by mě vaše názory. Chodím běhat do Ďáblického háje, z Proseka se tam člověk dostane autem, autobusem nebo během. Nejlevnější a hlavně časově nejvýhodnější je pro mě běžet, protože cestou tam se stihnu zahřát a rozcvičit, a cestou zpátky ještě běžím, takže čas dopravy na místo je nulový.

Má to ale háček – cestou musím několikrát přetnout, resp. běžet podél velké silnice s mnoha smradlavými auty, často i stojícími v koloně.

Nevíte, jak moc je škodlivé se denně asi 5 minut celkem při běhu zplna hrdla nadýchat výfukových plynů? Stojí to za těch ušetřených 30 minut na dopravě?

avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 15.07.2007 20:27:00

Taky mám někdy asi 5 minut smradu. Naštěstí jen asi tak jednou týdně.

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 15.07.2007 21:40:39

Ahoj, taky mě to štvalo, když jsem z kolejí běhal do Stromovky podél silnice v Holešovicích. Radil bych Ti buď se podívat na mapu, jestli není možnost vzít to jinou cestou (což asi nepůjde), a nebo běhat v době, kdy nejezdí tolik aut (brzy ráno, kolem poledne, večer – chce to trochu vysledovat), ale nevím, jaký je tam provoz… Já osobně bych v Tvé situaci buď běhal jinam, nebo jezdil autem – teď to ještě jde, ale na podzim by sis čekání na autobus užil…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.