Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » RunCzech bude v pondělí odpovídat na vaše dotazy [článek]

RunCzech bude v pondělí odpovídat na vaše dotazy [článek]

Nalezené položky: 39 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 29698 km
Minulý měsíc 67 km
10 km: 0:37:18 (2015)
půlmaraton: 1:24:10 (2010)
maraton: 2:58:07 (2013)

frankm muž 01.05.2014 01:09:44

„Jednorázové čipy mají nevýhodu v tom, že jsou fixním nákladem (vyšším než zapůjčení čipu), a tak by se to muselo promítnout do startovného a navíc je škoda čip vyhodit, když by se dal znovu použít.“

Tak tady bych si dovolil nesouhlasit. Např. v Bratislavě mají čip součástí čísla a startovné je 30 EUR (jasně, je to menší maraton), v Tokiu pak krásný jednorázový čip s logem závodu, který se někomu může zdát jako vyhozený, pro druhého (čti pro běžce) je však cenným suvenýrem. A to podotýkám, že startovné v Tokiu není zas o tolik vyšší než v Praze. Za 100 USD (v Praze 1 800,– Kč) má běžec EXPO obřích rozměrů, tričko, ručník a masáž – jak jsem si všiml, už i masáže jsou v Praze placenou extra službou. Jsme zemí poplatků a příplatků a tak se brzy můžeme dočkat chvíle, kdy i ta medaile bude pouze za příplatek. Pochopitelně v zájmu zlepšení služeb běžců, protože nám bude určitě vysvětleno, že ne každý běžec tu medaili vlastně chce …

Motto: "If life gives you lemons, make lemonade."
avatar

maraton: 3:57:30 (2014)

misrael muž 01.05.2014 07:53:43

Styl odpovídání bych označil jako profesionální marketingovou aroganci. Nezajímá nás, co si myslíte, nasloucháme těm, co s námi souhlasí a budou tak dělat vždy… zdá se.

Motto: V nejhorším to dojdu
avatar

Praha-Bohnice

Celkem 22706,27 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:02 (2010)
půlmaraton: 1:20:21 (2010)
maraton: 2:58:29 (2009)

BuckTheBug muž 01.05.2014 15:02:04

Úplně se mi vybavilo, jak jsem tady před pár lety napsal do diskuse, že PIMáci nás mají u (!) a dělají to jenom pro kšeft… A tehdy mě redaktoři málem sežrali zaživa! Dneska je to tady černé na bílém a dokonce přímo z úst PIMáka! lol

Už toho moc nenaběhám, ale spíš z nostalgie jsem letos vyrazil do Pardubic. Sedm stovek mi přišlo dost, ale ten závod se mi dřív hodně líbil, tak jsem to skousl. Po zkušenostech z Prahy jsem nic nečekal a tudíž jsem docela čuměl… Zas na druhou stranu nedostatky trati byly znát, ale tam je naděje, že se něco změní. V Praze ne… to, že je kapacita maratonu překročená dvoj až trojnásobně se říkalo už před pěti lety! :D

Motto: "6:47, to není zlý čásek na kilásek. Škoda že jsem běžel jen 300 metrů.", Arnold J. Rimmer
avatar

Praha 4 - Chodov

Celkem 8451,35 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:53 (1988)
půlmaraton: 1:49:56 (2003)

TotalZero muž 02.05.2014 10:25:10

>> Radek Narovec, 30. 04. 2014 13:46:14

Ahoj, možná by stačilo, aby byla zodpovězena položená otázka. Jeden příklad za všechny:

Proč nelze mít dvě výsledkové listiny, jednu podle ofic. časů a druhou podle reál. časů?

„Výsledky obsahují oba časy. Pořadí v cíli je dle oficiálního času dle atletických pravidel.“

Trochu se mi vtírá „Jeden o voze, druhý o koze“…

Motto: Dobře si prohlédněte moje záda, protože další šanci budete mít až... ...mne budete předbíhat o kolo... :-)
avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 02.05.2014 15:15:27

>> TotalZero, 02. 05. 2014 10:25:10

A jak se pozná „správná“ odpověď? To abych věděl, kdy mám případně otázku opakovat. ;-)

avatar

10 km: 0:42:30 (2011)
maraton: 3:29:43 (2011)

japod muž 02.05.2014 15:39:19

Ta odpoveď na převody čísel mluví za všechno: Proč to nejde? … a místo odpovědi proč to nejde se dočteme: neumožňují to zdaleka všichni, a my umožňujeme alespoň převod na další rok. Co je to za odpověď? Bral bych třeba: počítačový program, který používáme to neumožňuje/máme na to v kanceláři málo lidí/nevíme jak na to/nechceme se tím vůbec zatěžovat. Dalo by se alespoň věřit, že to není očividné mlžení, a odpovídalo by to na otázku.

Běžel jsem před dvěma lety 10 km městský běh v San Franciscu, kterého se účastnilo dohromady 2552 běžců, tj. nebyl to závod pro 50 lidí. Převod čísla se odehrál pomocí 5 e-mailů (včetně poděkování) mezi mnou a organizátorkou závodu. Níže jsou útržky těch zpráv včetně dat a časů, které jsou taky zajímavé (odpovědi jsou rychlé). Jinak čipy měli jednorázové, cena 50 dolarů, a bylo v tom triko, banán, čokolády a další laskominy po doběhu včetně nízkostupňového piva a odvozu busem zpět na start. Startovní balíčky mimochodem posílali lidem poštou (viz. zpráva č.2), bez příplatků… je fakt, že se zase nestarali o žádný elitní běžce, neměli je tam O:-)

[1] Ja → Diane (24.9. 23:25 CET)

Hi Diane,

My colleague Paul realized only after registering he would not make it to the race as his flight arrives too late on Sunday.

Is it possible to transfer his registration (see bellow) under my name (Jakub Podlesak, XXXXXX)?

Thanks in advance for any response,

~Jakub

On 9/24/12 2:48 AM, Paul XXXXX wrote: Hi Jakub,

I'm not sure but I think you should be able to use this registration to race…

Thanks, Paul

---------- Forwarded message ---------- From: SignMeUp Registration Confirmation <RegServices@signmeup.com> Date: Fri, Sep 21, 2012 at 11:44 AM Subject: Confirmation ZP2N207 – The 36th Annual Glide Floss Bridge to Bridge Walk-Run

[2] Diane → ja (24.9. 23:33) (to je rychlost, co!)

I've attached a PDF entry form for you to use----can you fill it out FAX back or scan and e-mail back so I can replace you in the data and change the bib (good thing I didn't mail to Paul today.) Then you can pick up the bib at will-call on Sunday morning.

[3] ja → Diane (25.9. 01:05)

Hi Diane,

thanks for the quick response. Please see the filled up form attached. …

[4] Diane → ja (26.9. 18:26)

Received PDF and changed Paul XXXXXX's data to yours; your bib will be waiting at will-call on Sunday am 7:00–8:30am.

avatar

Ústí nad Labem

Celkem 30811 km
Minulý měsíc 217 km
10 km: 0:39:10 (2015)
půlmaraton: 1:28:27 (2011)
maraton: 3:13:01 (2015)

1bubo.bubo muž 03.05.2014 06:49:45

Faktem je, že na spoustu otázek bylo odpovězeno stylem „Jeden o voze a druhý o koze“ Nelze, neuvažujeme, dva časy jsou… :-) Mě třeba štve, že si není možné stáhnout startovní listinu v nějakém použitelném formátu, kde by se dalo filtrovat. Kdyby alespoň stránky měly možnost seřadit pořadí běžců podle reálných časů – už to by byla služba pro běžce. Jenže na připomínky běžců – hobíků RunCzech moc neslyší :-(

Motto: There is no failure, only feedback. (Mark Allen)
avatar

Radomir muž 05.05.2014 07:52:47

V životě se mi mnohokrát oplatilo citát Jana Wericha: „Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.“ Z rozhovoru je patrné – PIM chce – hledá způsob – jak zvýšit kapacitu a odstranit úzká místa. PIM nechce – hledá důvod – proč nepřevádět čísla, jednorázové čipy apod.

Každopádně – ten rozhovor je velice cenný a moc za to redaktorům Behej.com děkuji. Ukázal nám totiž postoj PIMu a kam se asi tak bude v příštích letech ubírat. Dokud tento rozhovor nebyl, myslela si spousta z nás, že PIM dělá závody pro nás – běžce.

Za sebe končím jakoukoli diskusi na toto téma. Je to naprostá ztráta času.

avatar

Praha 4 - Chodov

Celkem 8451,35 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:53 (1988)
půlmaraton: 1:49:56 (2003)

TotalZero muž 05.05.2014 15:02:52

>> Radek Narovec, 02. 05. 2014 15:15:27

Ahoj Radku,

nepoužil jsem nikdy výraz „správná“ odpověď.

Příklad:

**Jeden redakční dotaz: Bohužel i letos zveřejňujete detailní výsledky pozdě a necháváte běžce čekat i několik týdnů na to, než jejich výkony můžeme zanést do tabulek a započítat do žebříčku. S jinými pořadateli v tomto ohledu nebývá problém. **

„Výsledky jsou uzavřeny až týden po závodě, který slouží pro případné reklamace a opravy, kterých je opravdu minimum. Výsledky jsou k dohledání už při samotném závodě na našem webu s vyhledáváním a také diplomem.“

Přijde Ti to jako odpověď na položenou otázku?

Kdyby bylo řečeno: „Výsledky pro závodníky jsou on-line, finální pro tabulky až nám zbyde čas a prostor a lepší to nebude…“, tak by to byla „špatná“ odpověď z hlediska daného sdělení, ale přesto odpověď na onu otázku…

Motto: Dobře si prohlédněte moje záda, protože další šanci budete mít až... ...mne budete předbíhat o kolo... :-)
Nalezené položky: 39 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.