Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Rekordní Poděbrady vyhráli Miler a Nováková [článek]

Rekordní Poděbrady vyhráli Miler a Nováková [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

daniela82 žena 24.05.2014 21:50:26

U poděbradského koupaliště Jezero se závodilo na 10 km. Tři nejrychlejší muži do cíle doběhli v těsných rozestupech, nejlepší finiš předvedl veterán Jiří Miler (AC Mladá Boleslav) v čase 32:45. Stylem start cíl zvítězila svěřenkyně bývalého maratonce Pavla Nováka Lada Nováková (Jiskra Havlíčkův Brod) za 36:13. KOMPLETNÍ VÝSLEDKY />Odkaz na článek

avatar

Celkem 51 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:48 (1994)
maraton: 2:52:11 (1996)

jabaques muž 29.05.2014 21:48:36

Vážení sportovní přátelé,

na našem závodě měla Lenka Pivoňková nepříjemnou zdravotní indispozici, proto s ohledem na možnost publicity prostřednictvím behej.com přeposílám její poděkování nejmenovaných účastníkům a sám připojuji přání rychlého zotavení.

Za pořadatele Martin Chmelík

Citovaný text:

Jsem v pořádku, dala jsem se do kupy během odpoledne a večera. Zůstali jsme do večera u tety v Poděbradech. Bylo to celkovým vyčerpáním a prý deyhydratace, také prý to dusno a vlhko. Trochu jsem to přepískla, chtěla jsem si vylepšit čas z Hradubické desítky, no nepodařilo se …

„Chtěla bych moc poděkovat všem běžcům co se mi snažili pomoci, za vodu, za slíknutá trika pod hlavu, za čokoládu.....­.celkově za tu starost o mne. Všem děkuji, Lenka“

Pokud můžete tento odstavec uveřejnit na stránkách k tomuto běhu, budu ráda.

Lenka

Motto: Snažit se, je málo.
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.