Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Posilovna ano či ne?

Posilovna ano či ne?

Nalezené položky: 51 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 28.11.2005 21:37:17

Ještě jsem si vzpomněl na jedno téma. Zařazujete do svého běžeckého tréninku i něco, řekněme, pro lepší figuru? Jinými slovy, může být užitečná třeba posilovna? Čím? Nebo naopak proč raději ne? Abychom si rozuměli, nejde mi o to, zda fítko dokáže nahradit naběhané kilometry, ale například k čemu by která cvičení vedla ve smyslu vývoje běžce. Třeba zlepšení sprinterských schopností nebo naopak síly při delším běhu. Ondro, ty máš určitě hodně zkušeností Radek

avatar

Brno

10 km: 0:33:55 (2009)
půlmaraton: 1:13:13 (2011)
maraton: 2:32:57 (2007)

tuta muž 29.11.2005 09:03:29

No, ja ted zmenil trenera a v tomto obdobi chodime posilovnu docela casto – chodi se tam kruhovy trenink s malyma vahama – mame asi 14 stanovist – rychle prebihame od jednoho k druhemu. A pokud neni posilovna, tak jen doma delame kliky, lehsedy a posilovani zad. A pokud neni ani toto, tak hodne odrazu – hlavne kotnikovych – a svihadlo (to teda moc nedelam). Plus na zlepseni rychlosti jsem taky mel par sprinterskych treninku – ja mam totiz absolutni rychlost uplne tragickou a muj treninkovy partak vlastne taky a totez se da rici o odrazu, takze na tom zapracovavame. Samozrejme, jeste nemuzu rict, jak mi to pomohlo, jedinou zmenu vidim zatim v tom, ze mi narostly prsni svaly. :-) Ale myslim si, ze posilovnu rozhodne ano, typickemu bezci to jen pomuze.

avatar

Praha|Dresden

Celkem 8764,4 km
Minulý měsíc 11,2 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 20.01.2006 11:17:04

Treba pri hubnuti pomoci behu se vysoce doporucuje i posilovani, protoze jinak se krome tuku ztraci i svalstvo a mohou vznikat ruzne disbalance a tak. Takze to urcite neni na skodu ani pro lidi, co chodi behat jen tak. Ja zarazuju posilovnu vetsinou 1 tydne-jak uz bylo psano vyse, vice opakovani s mensi zatezi-kruhac. A pak obcas tak jednou tydne jdu zabehat treba jen 4–5 km na zahrati a pak dam lehke cviceni doma.

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

Jablonec nad Nisou

Celkem 36 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 4:11:14 (2006)

atlet brčko žena 20.01.2006 13:29:50

Ja teda posilovani zarazuju a myslim, ze je docela dulezite pro celkovou fyzicku. S kruhovym treninkem mam jeste se sveho organizovaneho behani velke zkusenosti a musim rict, ze je to supr vec. Jinak samozrejme plati, ze bezec nepotrebuje „nabusene svaly“ , takze posilovani probiha s nizsimi vahami, vysokym poctem opakovani a kratkymi pauzami mezi jednotlivymi seriemi.

avatar

maraton: 2:43:20 (2004)

SP 20.01.2006 13:33:14

… prevence proti zraněním, dysbalancím (zatěžování při běhu nezatěžovaných svalů), zlepšení dynamiky odrazu, posílení břicha a zad – ty u běhu potřebuješ taky atd. taky aby mě nebolely záda – jak necvičim ramení pletence tak mě začně bolet a píchat pod lopatkou. cvičit s nízkejma zátěžema (jak píše tuta) aby nenarostly svaly. dobrej je kruháč. Moc nechapu lidi který choděj do posilky zhubnout :o)) – totální nesmysl. Pak tam vídam takový ty namachrovaný „svalofce“ s hodně vyvynutym „břišním svalem“ :o)))

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 20.01.2006 14:03:13

díky všem za odpovědi. vy zkušenější, k čemu je při běhu dobrej spodní sval stehenní? po třech letech běhu mám z nohou tyčky, při dřepech mám potíže už po dvaceti (dřív jsem v pohodě dal třeba 300), soudím, že se mi časem změnila struktura svalů ve prospěch vytrvalosti. Dřív jsem míval i větší výbušnost, nyní mi pár desítek metrů trvá, než vyvinu rychlost. teď je otázka kam se dál ubírat, zda zůstat u vytrvalosti nebo si hlídat i jiné svalové partie na nohou, aby neatrofovaly a nečinily časem nějaké potíže. poraďte pls Radek

avatar

Kroměříž

Celkem 75 km
Minulý měsíc 0 km

Zotz muž 30.09.2006 13:48:37

Určitě bych zařadil nějaký sprinty, odrazy, starty, plyometrický trénink z http://www.mens-health.cz/…ve-telo.html?…

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 12.10.2006 11:24:52

Já myslím, že postava není to úplně nejdůležitější – viz. Jan Kreisinger je docela namakanej (možná je to jen můj dojem) a zvládá běhat s někým z Afričanů, což jsou kosti potažený kůží. Asi to bude o něčem jiném než o svalech. proto – posilovna určitě jo, otázkou je jak často a co tam… :-)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Praha 9

Celkem 30689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:21 (2012)
půlmaraton: 1:14:39 (2014)
maraton: 2:40:34 (2012)

Lubos M muž 12.10.2006 13:18:31

spousta vytrvalců posilovnu občas zařazuje, ale asi by se to nemělo přehánět…já třeba před posilovnou dávám přednost plavání(ale kraul je vlastně pro mě taky posilovna) :)

Motto: Když někdo padá z velmi vysokého útesu,není šťasten, dokud nedopadne na zem.
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 12.10.2006 14:41:45

Chodím občas v chladnější části roku na lezeckou stěnu ,která je v komplexu s posilovnou.Když mě nateče předloktí tak,že se neudržím na chytech,tak zbytek času strávím v posilovně.Jinak tahání těžkého batohu na lyžích,nebo při lezení je také forma posilování.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 12.10.2006 15:51:47

Nazory su na tuto tematiku rozne. Dokonca aj najuznavanejsi treneri si odporuju a povazuju to za zasadnu otazku. Napr. sucastnici A.Lydiard a Percy Cerruty (jeden trenoval Snella, Halberga…, druhy sv. rekordera a nikdy neporazeneho Herba Elliota) si v tomto zasadne odporovali- Lydiard vravel, ze posilovna je nanic a ze sa ma najma behat, k tomu kopce a odrazy a ze gravitacia urobi uz svoje, Cerruty zas propagoval tazky trening s cinkami a beh v hlbokom piesku. Obaja boli velmi uspesni (aj ked Lydiard viac a jeho metody sa stali zakladom kazdeho moderneho treningu) a to posilovanie az tak velmi nezavazi. AJ dnesni treneri sa rozchadzaju v nazoroch, ak je vsak zaradena posilka do treningu vytrvalcov, tak iba vysoke opakovania s relativne nizkou vahou. Jasne je, ze zbytocne velke svaly behu nepomozu. Ja osobne doma posilujem vlastnou vahou a povazujem za nevyhnutne k udrzaniu balansu a zdravemu chrbtu posilovat brusne svaly (skoro kazdy den) a chrbat. Nohy neposilujem, odrazy vsak v urcitej faze pripravy robim, bezecku abecedu vzdy a a behavam useky do strmych kopcov (opakovane vybehy). Takze svojim sposobom posilujem. Ak niekto nema pristup ku kopcom, tak posilovanie ho moze zcasti nahradit. Nechcem sa k tejto teme prilis rozpisovat, ak vsak bude treba, je tu dost absolventov FTVS (vratane mojej drahsej polovicky), ktori mozu mat podobne, ci rozdielne nazory- zalezi od skoly, aku ich ucitelia uznavali. Pre strednotratiarov je posilovanie skoro samozrejme (s vynimkou Kenanov- mam jednu usmevnu prihodu o ich vseobecnej fyzickej pripravenosti)- u Etiopcanov posiluju aj maratonci.

avatar

ČB

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 13.10.2006 16:10:08

Jak to, že ti Keňani vydrží maraton? Já s jejich postavou bych skončil na druhom km. I když – letos na PIM jeden z nich dobíhal docela zajímavě… spíš docházel a možná ani to ne…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 03.11.2006 13:20:31

[quote=Oslík]Jak to, že ti Keňani vydrží maraton? Já s jejich postavou bych skončil na druhom km. I když – letos na PIM jeden z nich dobíhal docela zajímavě… spíš docházel a možná ani to ne…[/quote] Na maraton nepotrebujes velke svaly (vlastne na ziaden vytrvalostny sport), ale vytrvale a odolne. Tie ich su urcite jedno aj druhe a k tomu velmi pruzne a ekonomicke. To, ze jeden z nich dokracal maraton to je skor ukazka zle zvoleneho tempa, ako nedostatku sily, ci vytrvalosti. Prave tak mohol byt aj zraneny a chcel to iba dokoncit (mozno aj koli startovnemu). Inak ta prihoda o Kenanoch a o ich obecnej sile: Tobby Tanser vo svojej knihe Train hard, win easy: The Kenyan way, spomina, ze jeden z trenerov dal skupine Kenanov pripravujucich sa na MS v krose v 1997 (vyhral Tergat a Kena ako druzstvo vyhrala s velkym naskokom) spravit 10klikov a par zdvihov na hrazde- vsetkych 10 klikov spravili 4 z 12 svetovych bezcov a iba 2 vedeli spravit viac ako 1 zhyb na hrazde (nebol medzi nimi Tergat). Napriek tomu to su borci, co vedia behat 10km pod 27minut. Na druhu stranu Etiopcania robia kazdy den mnozstvo klikov, vzporov lezmo, vyskokov… Kazdy potrebuje nieco ine.

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 03.11.2006 15:09:17

[quote=Mato][qu­ote=Oslík]Jak to, že ti Keňani vydrží maraton? Já s jejich postavou bych skončil na druhom km. I když – letos na PIM jeden z nich dobíhal docela zajímavě… spíš docházel a možná ani to ne…[/quote] Na maraton nepotrebujes velke svaly (vlastne na ziaden vytrvalostny sport), ale vytrvale a odolne. Tie ich su urcite jedno aj druhe a k tomu velmi pruzne a ekonomicke. To, ze jeden z nich dokracal maraton to je skor ukazka zle zvoleneho tempa, ako nedostatku sily, ci vytrvalosti. Prave tak mohol byt aj zraneny a chcel to iba dokoncit (mozno aj koli startovnemu). Inak ta prihoda o Kenanoch a o ich obecnej sile: Tobby Tanser vo svojej knihe Train hard, win easy: The Kenyan way, spomina, ze jeden z trenerov dal skupine Kenanov pripravujucich sa na MS v krose v 1997 (vyhral Tergat a Kena ako druzstvo vyhrala s velkym naskokom) spravit 10klikov a par zdvihov na hrazde- vsetkych 10 klikov spravili 4 z 12 svetovych bezcov a iba 2 vedeli spravit viac ako 1 zhyb na hrazde (nebol medzi nimi Tergat). Napriek tomu to su borci, co vedia behat 10km pod 27minut. Na druhu stranu Etiopcania robia kazdy den mnozstvo klikov, vzporov lezmo, vyskokov… Kazdy potrebuje nieco ine.[/quote] To je ale opravdu dost zajímavý… Ale říká se, že díky posilování se může člověk zlepšit až o 10 %, nebo ne?

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 03.11.2006 15:18:43

[quote=milan]Chodím občas v chladnější části roku na lezeckou stěnu ,která je v komplexu s posilovnou.Když mě nateče předloktí tak,že se neudržím na chytech,tak zbytek času strávím v posilovně.Jinak tahání těžkého batohu na lyžích,nebo při lezení je také forma posilování.[/quote] Milane, nevíš (nebo kdokoliv jiný?) něco o lezecký stěně v Holešovicích? Jak to u takových stěn chodí? Tam normálně přijdu „v civilu“, zaplatím vstup a oni mi všechno půjčí a vysvětlí?

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Jablonec nad Nisou

Celkem 36 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 4:11:14 (2006)

atlet brčko žena 03.11.2006 15:27:40

[quote=Oslík][qu­ote=milan]Cho­dím občas v chladnější části roku na lezeckou stěnu ,která je v komplexu s posilovnou.Když mě nateče předloktí tak,že se neudržím na chytech,tak zbytek času strávím v posilovně.Jinak tahání těžkého batohu na lyžích,nebo při lezení je také forma posilování.[/quote] Milane, nevíš (nebo kdokoliv jiný?) něco o lezecký stěně v Holešovicích? Jak to u takových stěn chodí? Tam normálně přijdu „v civilu“, zaplatím vstup a oni mi všechno půjčí a vysvětlí?[/quote] No, prijdes normalne v civilu. Pujci ti maximalne sedak a karabinu s osmou. lano musis mit svoje a hlavne nekoho, kdo te bude jistit. Tzn. na kazde lezeni musi byt dva. navic, pokud jsi zacatecnik, tak potrebujes nekoho „na prvnim“-tzn. cloveka, ktery Ti cestu vytahne a ktery na sebe bere riziko padu. Ty bys pak lezl po nem a on te jistil.

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 03.11.2006 15:29:16

[quote=atlet brčko][quote=Os­lík][quote=mi­lan]Chodím občas v chladnější části roku na lezeckou stěnu ,která je v komplexu s posilovnou.Když mě nateče předloktí tak,že se neudržím na chytech,tak zbytek času strávím v posilovně.Jinak tahání těžkého batohu na lyžích,nebo při lezení je také forma posilování.[/quote] Milane, nevíš (nebo kdokoliv jiný?) něco o lezecký stěně v Holešovicích? Jak to u takových stěn chodí? Tam normálně přijdu „v civilu“, zaplatím vstup a oni mi všechno půjčí a vysvětlí?[/quote] No, prijdes normalne v civilu. Pujci ti maximalne sedak a karabinu s osmou. lano musis mit svoje a hlavne nekoho, kdo te bude jistit. Tzn. na kazde lezeni musi byt dva. navic, pokud jsi zacatecnik, tak potrebujes nekoho „na prvnim“-tzn. cloveka, ktery Ti cestu vytahne a ktery na sebe bere riziko padu. Ty bys pak lezl po nem a on te jistil.[/quote] Díky. tak z lezení nic nebude, půjdu sio zaplavat… :)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 03.11.2006 16:30:57

Ale mohl by bouldrovat.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 03.11.2006 18:00:46

[quote=Oslík][qu­ote=atlet brčko][quote=Oslík] Milane, nevíš (nebo kdokoliv jiný?) něco o lezecký stěně v Holešovicích? Jak to u takových stěn chodí? Tam normálně přijdu „v civilu“, zaplatím vstup a oni mi všechno půjčí a vysvětlí?[/quote] No, prijdes normalne v civilu. Pujci ti maximalne sedak a karabinu s osmou. lano musis mit svoje a hlavne nekoho, kdo te bude jistit. Tzn. na kazde lezeni musi byt dva. navic, pokud jsi zacatecnik, tak potrebujes nekoho „na prvnim“-tzn. cloveka, ktery Ti cestu vytahne a ktery na sebe bere riziko padu. Ty bys pak lezl po nem a on te jistil.[/quote] Díky. tak z lezení nic nebude, půjdu sio zaplavat… :)[/quote] Zkusím Ti doplnit informace : stěny se dělí na dva základní druhy : tzv.bouldrovka-leze se bez jištění,potřebuješ lezečky a magnesium,od kolmých stěn pro každého po brutální převisy pro pavouky,pod převisy jsou zpravidla matrace pro bezpečný dopad stěna pro lezení s lanem :jsou dva způsoby lezení a/s erárním lanem tzn.,že potřebuješ lezečky,Mg,se­dák,1ks šroubové karabiny,jistítko (lezeš s horním jištěním-top rope) b/cesty s vlastním lanem :musíš mít navíc svůj špagát,expresky (lezeš na prvním,cvakáš presa a lano) Pro začátek je vhodná bouldrovka a top rope Stěnu v Holešovicích neznám (jsem z Brna),ale nejsou na netu ?Jinak v Praze je stěn mraky,aspoň co vím od svých známých překlížkářů Vůbec se toho neboj,akorát zjistíš , že máš svaly o kterých jsi nevěděl

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 03.11.2006 18:46:43

[quote=milan][qu­ote=Oslík][qu­ote=atlet brčko] No, prijdes normalne v civilu. Pujci ti maximalne sedak a karabinu s osmou. lano musis mit svoje a hlavne nekoho, kdo te bude jistit. Tzn. na kazde lezeni musi byt dva. navic, pokud jsi zacatecnik, tak potrebujes nekoho „na prvnim“-tzn. cloveka, ktery Ti cestu vytahne a ktery na sebe bere riziko padu. Ty bys pak lezl po nem a on te jistil.[/quote] Díky. tak z lezení nic nebude, půjdu sio zaplavat… :)[/quote] Zkusím Ti doplnit informace : stěny se dělí na dva základní druhy : tzv.bouldrovka-leze se bez jištění,potřebuješ lezečky a magnesium,od kolmých stěn pro každého po brutální převisy pro pavouky,pod převisy jsou zpravidla matrace pro bezpečný dopad stěna pro lezení s lanem :jsou dva způsoby lezení a/s erárním lanem tzn.,že potřebuješ lezečky,Mg,se­dák,1ks šroubové karabiny,jistítko (lezeš s horním jištěním-top rope) b/cesty s vlastním lanem :musíš mít navíc svůj špagát,expresky (lezeš na prvním,cvakáš presa a lano) Pro začátek je vhodná bouldrovka a top rope Stěnu v Holešovicích neznám (jsem z Brna),ale nejsou na netu ?Jinak v Praze je stěn mraky,aspoň co vím od svých známých překlížkářů Vůbec se toho neboj,akorát zjistíš , že máš svaly o kterých jsi nevěděl[/quote] Takže to dobře chápu, že můžu jít sám a bez jakýhokoliv vybavení?

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 04.11.2006 03:57:46

Posilovna k běhu rozhodně patří. Zejména v zimních měsících se dá vybudovat dosti silný základ pro celou následující sezónu. Různě zdeformované postavičky vytrvalostních běžců zejména starší generace svědčí o tom, že na nějaké posilování a vyrovnávání svalových disbalancí zaviněných především dlouodobým během bez kompenzací slušně napsáno kašlou. Raději si vezmou Brufen, když je bolí záda, než aby tento problém odstranili právě přes zimu. Forma posilování může být různá a není to na jednorázovou odpověď ve fóru.

Motto: můj podpis
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 04.11.2006 05:25:43

Oslík :Takže to dobře chápu, že můžu jít sám a bez jakýhokoliv vybavení?

Milan : sám můžeš jít na bouldrovku.Většina provozovatelů stěn zároveň půjčuje i základní vybavení.Určitě je ale jistější informovat se předem na podmínky.V Praze např. http://www.stena-ruzyne.com/

avatar

Praha

10 km: 0:35:39 (2008)
půlmaraton: 1:19:16 (2009)
maraton: 2:58:09 (2008)

Křov muž 04.11.2006 12:51:52

To Oslík: Bouldrovka je na začátek určitě lepší. Nemusíš si dělat starosti s vybavením, nepotřebuješ spolulezce ani žádné vysvětlování. Stačí jen dávat pozor, abys na někoho neskočil nebo někdo na tebe. Díky různým profilům procvičíš celé tělo a to dost rychle, hlavně zpočátku. Asi nejlepší bouldrovka v Praze je teď LokalBlok na Smíchově ( http://www.lokalblok.cz/ ), boty ti tam půjčí a víc nepotřebuješ. Lezení je opravdu dobrá forma doplňkového posilování, dokonce i zábavná, jen je nebezpečí, že tě to začne moc bavit a dočasně přestaneš běhat. Mě se to v tvém věku povedlo na dlouhých 18 let -:) a do dneška mám dilema.

avatar

České Budějovice

Celkem 2928 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:56 (1992)
půlmaraton: 1:26:14 (2007)
maraton: 3:14:55 (2010)

Muscul muž 04.11.2006 18:16:03

Jaké používáte cviky na záda (břicho). Bolí mne spodní část zad (bederní), s běháním to moc nejde dohromady a nějak se toho nemohu zbavit. Dík.

Motto: Malý ten, kdo malé má cíle..
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 04.11.2006 18:25:33

[quote=Muscul]Jaké používáte cviky na záda (břicho). Bolí mne spodní část zad (bederní), s běháním to moc nejde dohromady a nějak se toho nemohu zbavit. Dík.[/quote] Poradit by Ti měli v každém Fitku. Nebo si zakup např. Men´s Health a v příloze posledního čísla máš dostatečný popis všech cvičení! A navíc se dozvíš i „něco navíc“ :-)))

Motto: můj podpis
avatar

České Budějovice

Celkem 2928 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:56 (1992)
půlmaraton: 1:26:14 (2007)
maraton: 3:14:55 (2010)

Muscul muž 04.11.2006 18:40:16

Jak znám Men´s Health, tak to bude něco neslušného. Ale, co bych pro svá záda neudělal.

Motto: Malý ten, kdo malé má cíle..
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 04.11.2006 18:44:29

[quote=Muscul]Jak znám Men´s Health, tak to bude něco neslušného. Ale, co bych pro svá záda neudělal.[/quote] To samozřejmě taky, rozšíříš si obzory a pobavíš se :-). Ale v posledním výročním čísle mají zvláštní přílohu zaměřenou na posilování a ta je celkem dobrá.

Motto: můj podpis
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 04.11.2006 19:09:29

[quote=Muscul]Jaké používáte cviky na záda (břicho). Bolí mne spodní část zad (bederní), s běháním to moc nejde dohromady a nějak se toho nemohu zbavit. Dík.[/quote] Máš dvě možnosti: a) něco si o posilování přečíst nebo b) dojít do posilky a nechat si tam poradit od trenérů. Já osobně si lehnu na břicho, zaklíním se nohama a zvedám hrudník s rukama za hlavou…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Praha 5

Celkem 3752 km
Minulý měsíc 0 km

pepino muž 05.11.2006 09:31:20

ja jen pro informaci. v holesovicich ti lano samozrejme pujci taky (bavime-il se o http://www.stenaholesovice.cz/). pujci ti tam uplne vsechno, nemusis mit vubec nic. klikni na cenik a je to uplne dole. jina otazka je, ze kdyz si vsechno pujcis, prijde te jedno lezeni na docela hodne. ale na to, aby si zjistil jestli te to pripadne bude bavit je to idealni.

Nalezené položky: 51 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.