Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Prosim o pomoc

Prosim o pomoc

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | Další Poslední
avatar

max39 muž 30.04.2015 23:37:30

>> gilwen77, 30. 04. 2015 22:23:56

Janka ved som Ti uz davno povedal,ze som rad za kazdy prispevok.

Viem ako to myslis.Ale po mojich polrocnych skusenostiach(ja viem je to malo) som uz zistil,ze ak si aj na prisnej NSS a prezieram sa tucnymi jedlami(zahanal som tak ucinne hlad a chut na sladke)- pribreem aj tak.

Zaujimave je,ze zo zaciatku to tak nebolo.Chudol som aj ked som sa ladoval smotanami,sla­ninami,klobasa­mi,maslom atd.K tomu zeleninu(velke mnozstvo).

Po case ked som sa dostal na urcitu hmotnost to uz take „jednoduche nebolo“

Ale zas podla Atkinsona schudnes aj pri velkom energetickom prijime tucnych jedal.ALE!!!!!! sacharidy(tym aj zelenina) MUSIA ist na totalny minimum.

No a to sa mi uz zdrave nezda.Podla istej studie je to jedna z najucinejsich diet vôbec.Mam aj kupenu knihu.Ak chces pozicam/poslem.

MAX

avatar

Sloviensko

rudo muž 30.04.2015 23:38:03

>> max39, 30. 04. 2015 23:20:16

ja nemam davkovanie

podla mna olivac nie je sucast protizapaloveho protokolu nechce sa mi to hladat a pamatat ale predpokaldam ze olivac ma viac 6 ako 3 pripadne ze 3 tamer nema tazke vo faze protizapalovej by som olivac vylucil

ale ved to tu niekto upresni

bezne su kapsuile rybacieho 1000mg alebo 1500mg a to sa zhodnu vsetci ze aby to nazoaj zabralo tak apson tych 6–10 ,ooo mg

a tak som obcas daval aj 10 kapsul denne

kokosak pracuje inymi mechanizmami a nijako sa s omega 3 nebije ' ci to das spolu alebo zvalst je podla mna jedno ako ti chuti a ako ti vyhovuje

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 30.04.2015 23:40:35

>> max39, 30. 04. 2015 23:37:30

zelenina je vlaknina+mineraly je to mylne zaradovat medzi sacharidy aj ked je jasne ze tam nejaky skurveny cukor vzdy je

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 30.04.2015 23:42:44

>> gilwen77, 30. 04. 2015 23:31:43

Janka velmi pekne dakujem.No tento prispevok mam dokonca vytlaceny.

Mne ale islo o co najucinejsiu protizapalovu stravu.

Ale naozaj dakujem.

MAX

avatar

Sloviensko

rudo muž 30.04.2015 23:51:26

moja najoblubensjia forma NSS je prerpbena varianta limonadovej diety

v oprigosi sa pije voda s javorovym sirupom a caeyen peper (wtf is correct spelling)

moja verzia ktora sa neskor ropzislsirila aj medzi najznemejsieho svetoveho GURU

je nahradit javorak medikom

povolenu davku cukru si vyberiem cez medik

pridavam si po troske do tepelho zeleneho caju

niekewdy citron niekedy sol alebo oceanske kvapky'

ten stiplavy cerveny prasok zvaldnem len v zime ale radse ked uz chcem ropzprudit ohne vyvarim v caji zazvor

(po nasomu : ginger)

a nic nejem

take 11 dbovky su uplne najsamfasa super a pri tom najradsej beham 3 fazovo

tusim som si spravil na to chut a dam nieco take coskoro

tuky: 0.00 bielkoviny: 0.00

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Steven 07 muž 01.05.2015 00:36:19

Maxi, jednoduchej system. Neco dlouhodobě udržitelnýho.

Je excelentní mít encyklopedické znalosti o výživě a rozumět souvislostem, to především:-).

Najet na jednoduchej, za všech okolností udržitelnej systém, pět jednoduchých zásad, dodržovat.

A přikláním se, jak psala Jana k tvrdšímu začátku. Taky nehodlám těch sedm kilo hubnout do října. Do tří týdnů to dám dolů a pak se zamyslím nad dlouhodobě udržitelným systémem.

Nahrazení javorového sirupu medíkem je kurva dobrá vychytávka, ale podstatu neřeší:-).

Steven

avatar

Sloviensko

rudo muž 01.05.2015 01:06:54

>> Steven 07, 01. 05. 2015 00:36:19

a jaka je ta podstata?

je to ilustracia ze co vsetko moze znamenat NSS

inak 3 tyzdne na medovej diete by schudlo nejake to kilo dost rychlo

a krv by sa precistila od tukov a lahko sa dycha a lahko sa beha alebo slape kopec

akoby krvne ciastocky nesuce kyslik sa nemuslei preplietat hustou premavkou medzi tukovymi molekulami ale mali upne volnu cestu a stale zelene svetla

inak to je aj princip vyladenia na zavody na stredne a kratke dlhe trate

800m-10km

mat uplne cistu a priechodnu krv

kto to neskusil nepozna to

stary slovania vedcikej civilizacie pili 3 tyzdne pred savdobnou nocou a potom este nejaky ten tyzdne len medovinu

odvtedy sa doniesol aj ten pojem : medove tyzdne

ked uz tu okrem behania riesime aj to podstatne v zivote cloveka

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 01.05.2015 01:12:20

>> Steven 07, 01. 05. 2015 00:36:19

No ved hej.Ja suhlasim.Vies,ze som tiez za tvrdsie riesenie,no na druhej strane keby islo o nejakych 10–12kg tak je to pohoda.No ked dietujes uz cca 7 mesiacov(-31kg) tak pride silny psychicky blok,nechut,s­tagnacia,zufal­stvo a neviem ako by som to este nazval.No a nie a nie sa pohnut dalej.Totalne zlyhavanie v discipline.Teraz sa u mna lame chleba.Z odstupom casu môzem povedat,ze doteraz to bola prechadzka ruzovym rajom.Ked si predstavym,ze este 12kg mam dat dole a pritom viem ,ze ako pomaly to uz teraz ide-no strach.A dalej tym ,ze casto zlyhavam-mam chute totalne rozhadzane a nachylne na rôzne jedla(sladke).Zo zaciatku ked som chute stabilizoval na urcity druh potravim tak to bolo OK.Len clovek musi byt perfektne disciplinovany inak sa dostava do zacarovaneho kruhu vitazstiev a prehier a vtedy to zacina byt v riti.

MAX

avatar

Steven 07 muž 01.05.2015 01:22:07

>> max39, 01. 05. 2015 01:12:20

Víš Maxi, na to se Tě právě snažím připravit. Minulý rok jsem měl systém Petra. Měl jsem svých osm tras a protože je nemůžeš uběhnout všechny za den, tak jsi samý osobáček:-).

Pak se dostaneš na určitou úroveň, teď píšu obecně, jak v hubnutí, tak ve výkonu a dál to prostě standardními cestami nejde tak rychle jak si představuješ.

Ještě je to o mentalitě, vyslovuji hypotézu, že jsme si podobní mimo jiné v tom, že když vidíme výsledek, tak je vše v pohodě, nejhorší je, že se člověk snaží jak vůl a má pocit, že to k ničemu není.

Pouze názor, já jako cestu vidím, na tři týdny přitvrdit, posunout se zas někam jinam, a pak se uvidí.

Totálně v rozporu s radami typu dlouhodobě udržitelný systém. Ano, určitě, ale je to o té mentalitě. Pokud bych měl hubnout 20 gramů denně a zlepšovat se na desítku o 3 sekundy za měsíc, fakt půjdu radši do Sportbaru na hokej:-).

Názor, ..... ale myslím si ne úplně blbej.

Steven

avatar

Steven 07 muž 01.05.2015 01:32:43

>> max39, 01. 05. 2015 01:12:20

A pro pobavení, vzhledem k tomu, že zítra ráno nemusím být v sedm za volantem, tak jsem schopnej, stejně jako Ty, a proto to píšu, být vzhůru do tří, čímž Ti já, který Ti radil chodit spát dřív, prokazuji medvědí službu:-).

Takže krásno dobrou Maxi, Sleep well, dors bien:-)

Steven

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 01.05.2015 07:19:47

K tomu, aby někdo uběhl desítku pod 60 minut, stačí jen běhat, a není nutné běhat například intervalové tréninky 10×400m. K tomu, aby se někdo dostal ńapříklad z BMI 30 na BMI 27 stačí jen jíst a pohybovat se přiměřeně, a není nutné používát speciální metody určené pro zbavení se „posledního“ tuku u kulturistů. :-)

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Sloviensko

rudo muž 01.05.2015 07:25:50

>> Petr Kaňovský, 01. 05. 2015 07:19:47

metodu posledneho tuku na tomto fore stejne nikto neovlada ani len teoreticky

okrem toho ta metoda moze fungovat len ak uz mas prec predposledny kulturisticky tuk

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Steven 07 muž 01.05.2015 11:49:24

>> rudo, 01. 05. 2015 01:06:54

a jaka je ta podstata?

Rudko, já to myslel úplně jinak. S trochou nadhledu za podstatu považuji to, že v prvních cca 40 stránkách tohoto vlákna Max podával neskutečné výkony, at už sportovní tak, a to především z hlediska hubnutí. Dalších čtyřicet stránek se tempo zpomalilo, podléhá oprávněně různým obavám.

Takže podstatou je, aby se Max maximálně přiblížil svému původnímu tempu.

Pokud je cestou, jak píšeš, být tři týdny na medové dietě, tak to Maxovi rozveď do detailů. Malá poznámka – Max neladí optimální formu na závody do deseti kilometrů, Max se pokusí, stejně jako já, zdolat zatím nedostižnou hranici 50 min/10 km:-). /pro oba nedostižnou, aby nedošlo k omylu/.

Osobně si myslím, už psalo více předřečníků, stanovit si jednoduchý, za všech okolností lehce udržitelný plán, který mu bude ušit na míru, který si bude pamatovat, bude vědět v každém okamžiku co je správné a co ne a co jej vyvleče z toho kruhu vitazstiev a prehier.

Steven

avatar

Steven 07 muž 01.05.2015 12:20:22

>> rudo, 01. 05. 2015 01:06:54

Abych nemluvil obecně, napíšu, co hodlám dodržovat já. Nedovolím si vyloženě to poradit Maxovi, neb v této oblasti nemám vzdělání. A není to nic nového, co by tady již nebylo napsáno.

Jednoduchých pět bodů

  1. Spánek – minimálně 7,5 hodiny lépe 8 hodin.
  2. Denní objem aerobní aktivity všední den min 120 minut /jak prac.povinn. dovolí/

    o víkendu min 180 min.

    /vyvaruju se svých oblíbených krátkých běhů na maximum/.

  3. Standardní snídaně, a jídlo přes den pokud je čas, přes den šunka, sýry, vajíčka,

    kuře, ryba, atd, rýže, zelenina

  4. Večer – točím kuře, krůta, losos, pstruh, svíčková, na přírodno, velké zeleninové

    saláty, hlavní příloha aktuálně zelené fazolky.

    Absolutně žádné lipnicovité – obilniny, pivo, rýže, kukuřice, žádné brambory, nic

    žádné ovoce, pouze zelenina

    mořské plody ano

    V případě hladu, před spaním bud plátek sýra nebo kousek kuřete pokapaný citronem¨

    /podpora GH/.

    Zde jsem dělal největší chybu, žádné tři hranolky, … atd, atd, žádné smet.omáčky

  5. Subjektivně eliminovat stres, každý den si najít chvilku pro sebe, naučit se

    odpočívat.

Nic nového pod sluncem, také se letos cítím jako na kolotoči. Nicméně za 8 dní 3 kg dole, neříkám tuku, ale ráno prostě vážím o 3 kg méně, a díky hlavně večernímu omezení sacharidů mám druhý den ráno podstatně víc energie. /Možná subjektivní, uvidíme/.

Jednoduché, dostupné, nekomplikované, funkční.

Steven

PS vynechal jsem samozřejmosti, typu slazené limonády, atd....... neexistuje.

avatar

max39 muž 01.05.2015 13:30:18

>> Steven 07, 01. 05. 2015 12:20:22

Ahoj Steven.

Tak tvoj system je v podstate totozny s mojim.

Je tam par odchyliek.

  1. Spanok nedokazem ani s praskom dat na 8 hodim(asi môj najvacsi problem)
  2. 120 min sportovania denne som skusal.Vaha isla neskutocne dole(samozrejme pri dodrzani NSS) no vydrzal som to 2 tyzdne a fyzicky som „skolaboval“.Tam boli aj tie moje otazky ci mam ist cez bolest a unavu(ja sa kuva zatat dokazem).No bolo mi doporucene ze to chce oddychove dni.Takze tam to spolocne asi nemame.Len nerozumiem teda tomu preco Ty chces trenovat kazdy bozi den.Nebude to aj pre Teba moc narocne a tym padom kontraproduktiv­ne(myslene hlavne na fyzicke zlyhanie z pretrenovanie a tym padom nevyhnutny odklad sportovania a dalej nezvladnutelne hladne dni-tiez ako kompenz z vycerpania)

Ostatne body su OK.A tykaju sa aj môjho programu.

Len som momentalne rozladeny a stale mam nocne sladke excesy.Ked toto eliminujem ako kedysi tak to zas pôjde.Dokonca som odhodlany pritvrdit a drzat tzv.RUDOVU protizapalovu stravu.

Bude to boj.Ale bez neho to nepôjde.V tomto veku uz asi treba bojovat kazdy den.No ako hovorite-musi to byt aj udrzatelne.

Ked ja zozaciatku potrebujem pritlacit na pilu.Aj v tom sme rovnaky.

Tak drzim palce.A nielen nam dvom ale vsetkym co sa vydali na nejaku tu CESTU za zlepsenim svojho zivota.

MAX

avatar

Steven 07 muž 01.05.2015 13:57:26

>> max39, 01. 05. 2015 13:30:18

Ahoj Maxi,

120 min sportovania denne som skusal.Vaha isla neskutocne dole(samozrejme pri dodrzani NSS) no vydrzal som to 2 tyzdne a fyzicky som „skolaboval“.Tam boli aj tie moje otazky ci mam ist cez bolest a unavu(ja sa kuva zatat dokazem).No bolo mi doporucene ze to chce oddychove dni.Takze tam to spolocne asi nemame.Len nerozumiem teda tomu preco Ty chces trenovat kazdy bozi den.Nebude to aj pre Teba moc narocne a tym padom kontraproduktiv­ne(myslene hlavne na fyzicke zlyhanie z pretrenovanie a tym padom nevyhnutny odklad sportovania a dalej nezvladnutelne hladne dni-tiez ako kompenz z vycerpania)

Má to dva důvody.

  1. píšu to jako princip. /to byla ta hláška jak pracovní povinnosti dovolí/. Dny volna jsem zrušil, protože dost často spím po hotelech a z časového hlediska skloubit práci a sportování prostě v některé dny nejde/. Takže zjednodušeně pokud můžu, tak jdu do toho.
  2. z nějakého důvodu, nevím, jestli je to dobře nebo špatně, velice rychle se adaptuju na pravidelnou zátěž. Ted si vymyslím příklad. Pokud bych hubnul s denní procházkou se psem řekněme 8 km a 600 metrů převýšení, velice rychle se dostávám do situace, že sice velice rychle regeneruju, ale abych pokračoval v hubnutí tak musm přidat aspoň na 11 km a 800 metrů, jinak se váha stabilizuje, vše se stabilizuje a žádný pokrok nepřichází.

Totéž platí o běhu. Pokud budu každý druhý den běhat deset kilometrů a den mezitím řekněme regenerovat, prvních čtrnáct dní zlepšení a pak to budu pořád běhat stále dokola, jednou rychlejc, jednou pomalejc ale v zásadě pořád stejně.

Takže proto chci tedka, v časově velmi omezeném prostoru co nejrychleji zhubnout, a pak začnu s tím během nanovo, a to za jiných výchozích podmínek. A doufám, že to k něčemu bude. Nebo možná taky nebude....... to se uvidí.

Alfou omegou je ten spánek. Těžko poradit. Základní zásady nepochybně znáš. Dobře větraná tmavá místnost, tiché prostředí, toto všechno .....

Nejhorší řešení – prášky. Další, velmi záludný problém, vedoucí do bludného kruhu.

Co, jak psala Pohoda, nějaká ta fytoterapie myslím psala o meduňce či tak něco? Ony ty byliny dokážou celkem zázraky. Až mne něco napadne, nebo dostanu nějaký kontakt na někoho dobrého, tak dám vědět…

Zatím se měj pěkně Steven

Ještě něco doklepnu a vyrážím. Dneska to vidím na pláštěnku:-)

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 01.05.2015 14:00:00

>> max39, 01. 05. 2015 13:30:18
. . . noční sladké excesy ? …

Před malými dětmi se sladkosti prostě zamknou do skříně. Já sama jsem požádala manžela, aby různé muslityčinky a bebe sušenky či ostatní sladkosti určené pro návštěvy a děcka do školy, zamkl do skříňky. Ne schoval, ale zamkl, protože já jsem asi potomek Sherlocka Holmese a všechny schovky vždy padly. Navíc taková hledací výzva mě baví :-) Prvně se mi vysmál, že prý mám trénovat pevnou vůli, ale časem pochopil, že v tomto směru bohužel nemám co trénovat.

Kde nic není, ani Max nebere.

avatar

max39 muž 01.05.2015 19:41:50

Tak ja som dnes zahajil trening nad ktorym som rozmyslal posledny tyzden.A kedze sa tu dnes o moznych spôsoboch trenovania bavime,tak ho sem hodim.

Dlho mi v tej mojej tvrdohlavej gebuli trvalo kym som si ujasnil co chcem a co potrebujem.Zistil som ,ze ked ten trening co najviac zjednodusim tak nemusim stale rozmyslat -co? kedy? ako? preco? naco? a ine nezmyselne otazky.Jednoduche ale podla mna(a uz som to mal predtym overene-fungovalo to) ucinne!!!

Prvy den rychla chôdza do toho nasho najvyssieho kopca a v ten den Ivanov 5min plank a jeho strecing+nejake to riadne posilnovanie.Skrit­ku aj to tvoje(ja viem mozno môzem byt z toho hnusne svalnaty exot-no nejako sa stym budem musiet vyrovnat,to zas budu depky.A co na to moja draha polovicka???,ked namiesto sadielka sa bude muset divat/chytat na mozne svaly.)

Tento den sa ale v ziadnom pripade setrit nebudem a na nizke tepy ani nepomyslim.Ved ked som z chôdzou zacinal tiez som tie tepy maval aj cez 200/min.Tento system si myslim,ze mi da riadne naberanie kondicie a sily.Kedze budem mat vzdy den volno treningovy den pojdem zas na „MAX“

Druhy den uplne volno-len prechadzka so psom pripadne 1× tyzdenne plavanie.

K tomu prisna „protizapalova“ NSS.Tam si tiez myslim ze vaha pôjde rapidne dole(ak vydrzim).Musi to ist na 90–88kg

Nechcel som to moc zavcasu vytahovat az to nezakriknem ale za tu chvilu co nebeham a valim tie kopce ma prestalo bolet koleno-veeeelka radost.Tak ho budem teraz takto niekolko mesiacov trenovat a posilnovat a potom mozno pride na rad aj beh.No urcite si pôjdem zabehnut moju vyzvu na 10km/50min.Sameho ma velmi zaujima ci to dokazem len na zaklade tazkej treningovej chôdze do prudkych kopcov.

Cele to chcem vylepsovat tak aby neprisla stagnacia nasledovne.(toto by Steven aj teba mohlo zaujat)

Samozrejme budem postupne zvysovat rychlost chodze.A ked uz to nepôjde chcem schudnute kila nahradzat flaskami s vodou a plnym hydropackom(3,5L),kt­ore povlecem na kopec a tam ich vylejem aby som nesiel tazky(klby) dole.Na zapastia som si dal vyrobyt navleky s volitelnou zatazou-to iste aj na kotniky.Tym zvysim intenzitu aj hornej cati tela.

Dnes cely nabudeny som dal najprv skoro rano 10km(600m prevysenie).Potom jeden prispevok doma pre Stevna a hybaj na dalsich 10km(600m).

Tak to mame za dnesok 20km a 1200m prevysenie.

Som spokojny.No a teraz som sa este vratil zo zahrady kde som tiez cosi porobil.Ale priznam ,ze aj pogriloval.No len masko+zeleninka.

Tak mi drzte palce az mi to vydrzi.Ak sa Vam nieco zda ,ze je fakt zle a nemal by som to tak robit,budem rad ak mi to poviete.Drzim palce aj ja Vam.

MAX

avatar

Žilina u Kladna

Celkem 9586,35 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:55 (2015)
půlmaraton: 2:06:38 (2015)
maraton: 5:22:48 (2012)

Pohoda žena 01.05.2015 20:30:36

Tak to je bomba Maxi, držím pěsti, ať ti to vydrží a hlavně ať tě to baví. Mám velkou radost z toho, že sis našel svojí cestu a vydal ses po ní. Za mě " sanka dole ". Držím pěsti a budu dál sledovat tvé úspěchy.

Motto: Jak pokračujeme v životě,poznáváme meze svých schopností. S.Freud
avatar

max39 muž 01.05.2015 21:14:35

>> Pohoda, 01. 05. 2015 20:30:36

Pohoda velmi pekne dakujem ;-) .Budem sa snazit.Mozno som nasiel tu spravnu cestu.

>> jm1, 01. 05. 2015 20:16:05

Jaromire ahoj.

Tvoja schopnost napisat dlhy prispevok „dvoma vetami“ je neuveritelne perfektna.No vyzaduje iste namahanie sedych buniek.No a prave pri tomto „minimalistickom“ prispevku moje bunky zlyhali.

Mohol by si prosim pustit nejaku tu vetu naviac.Az to pochopim aj Ja :-D

Dakujem MAX

avatar

Steven 07 muž 01.05.2015 21:32:25

>> max39, 01. 05. 2015 19:41:50

Maxi, ............... prostě jsi zpátky.

Radost:-):-):-)

Steven

avatar

Celkem 14977,6 km
Minulý měsíc 94,1 km
10 km: 0:47:20 (2018)
půlmaraton: 1:43:57 (2018)
maraton: 3:51:57 (2013)

tinaB žena 01.05.2015 21:36:47

>> max39, 01. 05. 2015 19:41:50

Maxi, taky držím palce.Myslím, že teď jsi v situaci, kdy nejhorší máš za sebou, tedy zbavení se spousty nadbytečných kilogramů, začal jsi sportovat, zjistil jsi, že dokonce můžeš běhat, a docela dost dlouho. Teď už opravdu není kam spěchat, najdi si režim, který tě příliš nevyčerpá, dá se dlouhodobě dodržovat, i kdybys hubl tempem 1 kg/měsíc, co by se stalo ??? Nic. Vůbec nic.Máš plán, tak ho zkus dodržet, pokud „ujedeš“,nic se neděje, život jde dál. Jako nejhorší vnímám noční jídla. Mně pomáhá, když si vyčistím zuby a pak si propláchnu pusu ústní vodou -listerine, to je tak agresívní, že pak nemám už na nic chuť

avatar

Steven 07 muž 01.05.2015 21:45:20

>> jm1, 01. 05. 2015 21:40:14

Jen se chci zeptat, přestože se nechceš pitvat:-). Je to mých takzvaně veřejně deklarovaných pět bodů? Rád si nechám poradit.

Steven

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 01.05.2015 21:46:21

>> jm1, 01. 05. 2015 21:40:14

Joo, jooo, pravdu dis. Rikam si to casto u NNS vlakna. Clovek aby pomalu jedl sadlo po lzicich ze sklenice … ale pak se tam vytraci radosta chut, coz je nedilna soucast toho, jak neco udrzet trvale.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 01.05.2015 21:48:45

>> max39, 01. 05. 2015 19:41:50

Maxi, odhodlani je jedna vec. Ja te budu chvalit, az to udrzis aspon tyden v kuse a nevybilis lednicku. Zatim je to pro me prohlaseni bez podkladu. Dokazes mi, ze se mylim?

P.S To cviceni, po tom kulturista nebudes. Jen budes mit zpevnene telo. Na kulturistu bys musel jinak a tam by spis asi vedel Chrosel (kam ten se nam podel?).

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Sloviensko

rudo muž 01.05.2015 21:52:05

>> Steven 07, 01. 05. 2015 11:49:24

tak to si uplne mimo debaty:

1. povodbe pocitocne MAXove tempo progresu je neudrzatelne a nepokavatelne

to je ten zacoatocmciky uspech ked pride rychle zlepsenie v podstate cokolvek robis

aj bezci co nepotrebuje chudnut sa zlepsia v behu rychlo bez ohladu na to ako behaju

ale ten pociatocny proigres je vzdy neudrzatelny a rychlost progresu neskor uz je vzdy ovela ovela pomalsia

kazy zaciatocnik sa dostane rychlo na 10km z 70 minut na 60 minut

ale dosta sa z 35 minut na 25 minut trva ovela dlhsie

2. ja som uviedol medovy rezim ako priklad toho ze co vsetko moze byt zaradene do NSS

ako protiklad ze NSS neznamena 15,000 KCAL denne zo slaniny a smotany

ze NSS znamena len skoro zaioden cukor

ja som to sem nedaval ako naovod skokoveho zlepsenia v chudnuti

ale len ako priklad co vsetko existuje a co vsetko sa da pouzit'

inak o lemonadovej diete existuje cele weby knig=hy clanky a doskusne fora

nema cenu to opakovat

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Steven 07 muž 01.05.2015 21:58:06

>> rudo, 01. 05. 2015 21:52:05

:-)

Tak už na tu moji hlášku s medem zapomeň.

Jsi jedním z těch co se neuráží a má smysl pro humor.

Ze systémového hlediska Tvůj příspěvek samozřejmě chápu.

Steven

avatar

Celkem 14977,6 km
Minulý měsíc 94,1 km
10 km: 0:47:20 (2018)
půlmaraton: 1:43:57 (2018)
maraton: 3:51:57 (2013)

tinaB žena 01.05.2015 21:58:31

>> Steven 07, 01. 05. 2015 21:45:20

Mně se tvých pět bodů líbí, myslím, že bod 5. je částečně totožný s bodem 2.

avatar

Steven 07 muž 01.05.2015 21:59:58

>> tinaB, 01. 05. 2015 21:58:31

:-). Díky, zkusím už KONEČNĚ něco taky dotáhnout.

Steven

avatar

Celkem 14977,6 km
Minulý měsíc 94,1 km
10 km: 0:47:20 (2018)
půlmaraton: 1:43:57 (2018)
maraton: 3:51:57 (2013)

tinaB žena 01.05.2015 22:13:29

>> Steven 07, 01. 05. 2015 21:59:58

a co chceš dotahovat ? Já tady na sebe taky fšecko prásknu :-)

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.