Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest vnější strany kolena + křeče stehen

Bolest vnější strany kolena + křeče stehen

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 5035,68 km
Minulý měsíc 0 km

MDW muž 13.11.2014 11:25:42

Ahoj! Chci se poptat o rady. Jsem aktivní horolezec a turista. Jezdím delší trasy MTB. Poslední dobou mě začali hodně brát křeče do stehen. Navíc jsem více začal běhat a víc a více mě berou ultra běhy hlavně v terénu. Nejsou to žádné výsledky na „bednu“ je to jen pro radost. Při posledním tréninkovém běhu cca 17km mě chytla bolest uvnitř kolena z venkovní strany a dva dny to docela bolelo jako by se to zadřelo. Vzhledem k tomu, že můžu trénovat převážně po asfaltu tak si myslím že je to následek otřesů. Mám to řešit s ortopedem nebo jen nějakým doplňkem stravy?? Už je to týden a stále se to ozývá protože mám sedavou práci a když sedím dlouho a narovnám nohu vím o koleni. Nechci to teď zatěžovat,tak neběhám, chci aby mi koleno vydrželo, za týden se chystám do vysokých hor. Navíc budu na LH24 a nechci vyhořet jen kvůli kolena. Ještě dotaz: máte někdo radu proti křečím ve stehnech? Už asi 4 měsíce piju šumivý hořčík s vit.B ale není velké zlepšení. Při zátěži hlavně na kole se to ozývá. Děkuji a přeji úspěchy v tréninku.

Motto: Co zažiješ a sežereš ti nikdo nevezme
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.