Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Velmi vysoká srdeční tepová frekvence na prvním kilometru

Velmi vysoká srdeční tepová frekvence na prvním kilometru

Nalezené položky: 124 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Další Poslední
avatar

G_WALKER muž 10.01.2015 00:51:04

>> G_WALKER, 09. 01. 2015 20:37:04

Všem se Vám tady omlouvám a sypu si popel na hlavu. Došlo totiž k nedopatření a to že Rudo má někdy úsměvné příspěvky, ale já si ho hodně vážím a jsem rád za každou radu co mi dá. Kdyby to tak nebylo, tak bych se nesnažil dodržovat to co mi radí. A vrámci odlehčení a trošku ftipu jsem napsal poslední tento příspěvek. A hned na to jsem chtěl napsat příspěvek jak si vážím Vás všech co zde přispívají. Nevím jak k tomu došlo, ale tento poslední příspěvek se zapsal na fórum a já pak cca 30 minut se na fórum nemohl dostat. Všechny stránky mi fungovaly, jen behej.com ne. A pak jsem musel jít pryč. A na internet jsem se dostal až teď.

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

Sloviensko

rudo muž 10.01.2015 00:53:10

cidlo kaligay ma rabo

https://www.youtube.com/watch?…

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

G_WALKER muž 10.01.2015 00:56:23

Rudo má svůj humor a posledně jsme se bavili ve vláknu maxe a myslím si že jsme tam trošku humoru použili a můj poslední příspěvek byl to samé. Já se Vám ještě jednou omlouvám. Hodně moc si Vás totiž vážím. Nebýt Vás tak stále běhám stylem HURÁ BĚŽÍM. Díky Vám jsem nad tím začal přemýšlet, hlídám si dýchání, hlídám si došlap a styl běhu. Když mi tady napíšete ať se vrátím zpátky k tempu 12 tak se k němu vrátím. Kdybych byl naštvaný atd… tak nebudu tady psát tak pravidelně a nebudu se snažit běhat víc jak jedenkrát za týáden. Doufám, že i to jsem pochopil, že to je cesta do pekel běhat jen jednou týdně. Taky proto jsem si koupil něco abyh mohl sledovat své tempo a můžete vidět, že se ho snažím dodržovat. Proto se Vám všem tady hluboce omlouvám, jestli se Vás můj příspěvek dotkl. Byl myšlen ironicky, spíš pro zasmání.

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

G_WALKER muž 10.01.2015 01:04:54

Rudo: chtěl jsem Ti v Maxově vlákně, ještě napsat o naší manželské posteli a Leninovi, ale raději už budu mlčet, protože mlčeti zlato. V neděli si dám běh v tempu 7. A pak mě čeká stěhování. Uvidím jak to půjde rychle, ale na běhání mít čas nebudu a tak se budu snažit maximálně cvičit, aby svaly nezahálely. A pak už jsem si našel pěknou trať podél řeky a budu zkoušet to co jsi mi psal. I to CHI RUNNING a POSE RUNNING mi hodně dalo. Myslím si že se můj styl aspoň o kapánek zlepšil, ale musím jej stále pilovat. Už aspoň nad tím přemýšlím.

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

Sloviensko

rudo muž 10.01.2015 01:09:35

>> G_WALKER, 10. 01. 2015 01:04:54

drzim palce so stahovanim a behanim

a co sa tyka Lenina – ja ne neho neziarlim viem dobre ze ma vzdy pravo prvej noci a dufam ze to dotiahne do konca – ten skvely plan:

ze zeny budu spolocne

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

G_WALKER muž 10.01.2015 01:26:01

>> rudo, 10. 01. 2015 01:09:35

To jestli má Lenin právo prvej noci, tak to nevím. Ale právo mojej prvej noci asi prošvihl. Odpaněn jsem byl jednou slečnou a pak před deseti lety nejmenovaným doktorem při kolonoskopii ;-) Takže v mém případě Lenin utřel. A v případě mé ženy nevím. Ale právo první noci po svatbě taky neměl ;-) A hlavně já nejsem kontrarevolucionář, ale já jsem REBEL. ( 3 vojáky težce zranil, 2 zhmoždil a jednoho zesměšnil. ) A zapomněl jsem k tomu Leninovi: Lenin je přece V Ječný, ale my máme manželskou postel V Žitný :D

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

G_WALKER muž 10.01.2015 12:19:24

S lítostí Vám oznamuji, že plánovaný nedělní tréninkový běh 8,9km v tempu 7 asi padá, protože mě ráno zastavil u nás na ulici profi fitness trenér a pozval mě tuto neděli v 8 ráno na jeho běžecký trénink, kde učí běžce běhat. Tak jsem si říkal, že bych se tam i něco mohl naučit a mohlo by mě to i někam posunout. Pak Vám tady napíši, co jsem se naučil a jak to probíhalo, teda když mě tady nenapíšete, vykašli se na to a dej si hlavně 8,9km v tempu 7. P.S. Proč vždycky, když se někdo stěhuje tak najde nejvíc nových supper přátel v lokalitě kde bydlí ;-) Naštěstí komunikace se supper komunitou behej.com se mým stěhování ovlivněna doufám nebude ;-)

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

Sloviensko

rudo muž 10.01.2015 22:10:53

>> G_WALKER, 10. 01. 2015 12:19:24

vyuzi ho a pytaj sa ho na techniku ale aj vzdy ze preco, nech ti nenahovori dake chybne myslienky…

vies fitness trener…ehm

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

G_WALKER muž 11.01.2015 12:03:12

Já nevím. Tak jsem dneska teda běžel s profi fitness trenérem. Asi před půl rokem přes mou ženu nás vzal na boot camp. Byl to docela záhul ( moja zbytek neděle jen prospala ), ale přitom fakt strečink před a po na profi úrovni. Ještě než mě pozval na dnešní běh ( teda zval mě tam už dříve a pořád o tom básnil ), tak mi řekl, že mě sledoval než jsem vyběl a i potom jak jsem se vrátil, že fakt dělám kvalitní přípravu před během a po běhu. Na čež jsem mu řekl pravdu, že dřív to tak nebylo, ale teď už jsem si o tom hodně přečetl a snažím se. Výsledek byl tedy, že jsme šli běhat jen tři ( já, soused a trenér od naproti ). Ještě zmíním, že oba byli černoši. Soused o půl hlavy vyšší než já. Už nikdy nebudu běhat černochy !!! ( to není o rasizmu ) Tak abych se už vyžvejkl. Příprava před během skoro žádná. Vyběhli jsme v tempu 6:30, které šlo na 6:00 a pak u 1,5km na 5:30 a 2km už běželi 5:00 což už jsem začal zvolňovat a vsazovat doběhu i několik kroků chůze na vydýchání. Uběhli jsme nějakých 4km a ostatní hodnoty z tohoto běhu jsou pro mě nepodstatné. Já jsem byl tedy úplně zklamán. Jediné co jsem se od něj dozvěděl a to mi říkával i dřív, že je nejlepší běhat na hlíně než na něčem tvrdém jako asfalt či chodník. Nevím možná je to taky o běžeckém stylu. A ne jen o povrchu běhání Co Vy nato? Děkuji Vám za Váš čas. S Vámi se mi běhá daleko lépe. Teď nebudu mít asi týden internet a budu se stěhovat, tak se ozvu asi nejdřív možná 19 tého. Tak běhu zdar a ať Vám to běhá. Já jdu balit.

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

G_WALKER muž 21.01.2015 13:54:25

Ahoj všem. Tak se mi včera konečně po velkém stěhování a vybalování podařilo najít věci na běhání. A dnes jsem se dostal na provizorní internet. Dobrá zpráva je ta, že jsem konečně na venkově v malém městečku a našel jsem trať podél řeky ( úplná rovina ) na turistickém chodníčku kde je jen vyšlapaná tráva a sem tam blatíčko ( aspoň trošku zlepšuji svůj běžecký styl ) a taky se už těším až se oteplí a já to tam zkusím běžet bosky. Dal jsem si na začátek na odreagování pomalejší tempo co mi sedne a vzdálenost jsem si řekl tak 6km pro začátek. Po maximálním rozcvičení se mi běželo skvěle a na prvním kilometru jsem se ustálil na tempu 7, které jsem potom dodržoval celých 6 km. Protože pracuji v provizorním módu tak jsem z hodinek vytáhl jen základní informace o běhu a to tyto: délka 6,01km čas 42:01:0 tempo 6:59 a srdeční tep průměrný 149 a maximální 156. Ke grafům se teď nedostanu. Ale myslím si, že tím, že jsem běžel úplně po rovině, tak jsem neměl na začátku žádný extrémní nárůst tepové frekvence a má tepová frekvence se pohybovala ± 5 tepů a pomalinku šla nahoru. Né žádné veliké výkyvy. Dneska si chci zacvičit na jádro a zítra si chci ještě jen tak zaběhat a večer se půjdu podívat do dříve zmiňovaného běžeckého klubu. A pak p dalším dni volna bych se rád vrhl na postupné zrychlování, co tady zmiňoval Rudo. Píši hlavně aby jste si nemysleli, že jsem to vzdal, nebo se na to vykašlal, nebo už mě jeblo. Mějte se a já se zítra večer ozvu.

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

Praha - Vršovice

Celkem 4740 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:04 (2014)
půlmaraton: 1:39:02 (2014)
maraton: 3:43:22 (2014)

Chrosel muž 21.01.2015 18:17:06

Myslím že ti Rudo poradí spíš ještě zpomalit.

Motto: V pomalém hrnci se prána chová jako žába. Při pozvolném růstu teploty si to neuvědomí a z hrnce neuteče. ( Pam65 )
avatar

Sloviensko

rudo muž 21.01.2015 23:16:57

>> G_WALKER, 21. 01. 2015 13:54:25

drzim palce v novom bydlisku

nech sa ti dobre beha

zrychlit ci spomalit zalezi od toho aky system chces pouzivat v treninku

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

G_WALKER muž 22.01.2015 21:34:10

Ahoj všem. Protože tady bylo nenápadně naznačeno, že bych měl zpomalit ;-), tak jsem dneska teda zpomalil na tempo 12. Musím hlavně říct: Rudo děkuji, díky Tvým radám jsem si to tentokrát daleko víc vychutnával. Dal jsem 6km a úplně v pohodě oproti tomu jak jsem běžel poprvé tempem 12. ( hodně podle mě dělal můj zlepšený běžecký styl ) Takže výsledky: vzdálenost 6,01 km, čas 1:12:10, tempo 12:00, kalorie jsou bezpředmětné a hlavně plus mínus autobus ;-), průměrný tep 128, maximální 137, TE 2,4 ( to ani nevím co to je ) kadence 137spm, vertikální osc 8,3cm, DKZ 372 ms. Víc z těch hodinek teď nedostanu, protože jsem pořád v provizorním internetovým módu díky ku_v_m telekomáckým. Prej až v pondělí. Mě osobně by zajímaly grafy tepové frekvence, kde mi to vyběhlo až na 137, protože já to v běhu nezaregistroval. Ale rozhodně je to daleko lepší než moje první tempo 12 (5km) 28.12.2014 – tepová frekvence 130 až 140 a průměrná 136. Jedna perlička z běhu, podařilo se mi vykonat malou potřebu za běhu, aniž bych změnil tempo :-D a ani jsem se nepočůral :-D A teď vážně. Navštívil jsem dnes místní běžecký klub, ale protože oni se sejdou a jdou běhat a já tam přišel jak na čaj o páté, tak jsem s nim jen chvilku pokecal a příjdu tam v sobotu v osm ráno si s nimi zaběhat. Mají tam prý dva trenéry. Ale po posledním běhání s fitnes trenérem a sousedem si raději už nedělám žádné iluze a hlavně budu běžet podle sebe. Poběží se nějakých 9km a 12km a prej v jakémkoliv tempu. Prostě běh pro všechny. A já váhám, jaké mám nasadit tempo, co by pro mě bylo nejvhodnější. Úplně je mi jedno co si budou o mě myslet. V nejhorším tam už víckrát nepřijdu a půjdu si běhat zpátky k řece s Vaší podporou. Abych nezapomněl v úterý jsem běžel 6km v tempu 7, včera 30 minut cvičil na jádro, dneska zase běh a zítra beru odpočinek a v sobotu společný běh.

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

Sloviensko

rudo muž 22.01.2015 21:55:51

>> G_WALKER, 22. 01. 2015 21:34:10

kludne chod do klubu je to spestrenie a najdes kamaratov to je ejdno ak raz v tyzdni pobezis ine tempo, mozno budes prekvapeny a najdes tam zopar co pojdu tie pomaly

vies treninky nie su zavdo ani predvadzanie sa jeden pred druhym…

vsimaj si na hodinkach ten udaj kadencie,'

snazime sa o hodnotu 180 , pricom elitni bezci dokazu aj v maratone kadenciu 190–200

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

G_WALKER muž 22.01.2015 22:41:52

Tak jsem zase na začátku. Kadenci jsem moc neřešil. Přestože mi ji už někdo doporučoval. Zkusil jsem si teď něco o ní dohledat a jestli to chápu dobře tak mám u toho kmitat nohama ještě víc. Teda 180 kroků za minutu? A dá se to i u tempa 12? Jen se ptám a přemýšlím a hlavně zjišťuji, že se mám kurňa co učit, abych to motoricky zvládl. Děkuji Vám předem za jakoukoliv radu či návod. Pro začátek jsem si na hodinkách kadenci nastavil na hlavní panel vedle tempa času a vzdálenosti. A tepovou frekvenci jsem dál až na další screen. V sobotu to asi trénovat nebudu. Ale myslím si o kadenci, že to bude ještě větší sranda zkoordinovat moje tělo než když jsem zkoušel s ženou techniku běhu v manželské posteli v leže. Ale zase máme teď novou manželkou postel :-D

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

G_WALKER muž 22.01.2015 22:58:42

Teď se mi podařilo vytáhnout z hodinek, že při běhu v úterý v tempu 7 jsem měl kadenci 155. Takže pořád málo :-(

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

Sloviensko

rudo muž 22.01.2015 22:59:33

>> G_WALKER, 22. 01. 2015 22:41:52

kadencia sa da ist aj 240 pri rychlosti 0.0 km/h

najradsej to trenujem doma na koberci na boso pri behu na mieste

alebo na mimnitrampoline

ale ak sa nahmem dopredu tak z toho vznikne dopredy pohyb a nejaka rychlost

pri behu v 12 tempe a zvyseni kadencie budes spociatku pozorovat zvyseny tep lebo je to zvysena namaha a spociatku to nebudes vediet robit uvolnene a budes napinats vselijake aj nebezecke svaly

ked bezis pomaly a je pomala kadencia tak su to v podstate take priskoky

nie je to dobre pre techniku a je to riziko zraneni

ovsem nieco ine je specialny odrazovy trenink kde napak ideme umyslen dlhymi priskokmi najlepsie do kopca na makkom

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 22.01.2015 23:04:25

>> G_WALKER, 22. 01. 2015 22:58:42

pamatam sa na anlyzu z jedneho videjka z Boston maratonu zpred par rokov

snimali veducu slupinu zvlast muzov a zvalst zeny niekde medzi 35–40km kde sa to nakonec klasicky aj tak potrhalo a rozhodlo

a ti bezci ktori dalej drzali tempo a usli drzali svoju kadenciu, pamatam si nejake hodnoty 192–196–189 podla vyskuy dlzky noh atd

a ti co sa nuedrazali a odvisli a startili sancu na vitazstvo ci na bednu

tym kadencia klesla vyrazne pod 190 niekde na 185–182…

ja to beriem ako nervovu unavu ked nervova sustva uz nie je shcopna udrzat rychlost elektorickych signalov medzi mozgom a svalmi

co moze byt dosledok straty mineralov naprikald alebo pokles glukozy v mozgu ak je to cukrovy bezec alebo pomalsia produkcia ketonov atd

proste mineraly a energia a slabsia trenovanost

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Žilina u Kladna

Celkem 9586,35 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:55 (2015)
půlmaraton: 2:06:38 (2015)
maraton: 5:22:48 (2012)

Pohoda žena 23.01.2015 14:44:52

>> G_WALKER, 21. 01. 2015 13:54:25

zdravím :-)), tak to je paráda, tam to bude běhat samo :-)) s tím během bosky nemusíš čekat až se oteplí, můžeš klidně i teď, když budeš mít v teple kotníky, tak je to v poho. Ať ti to běhá :-))

Motto: Jak pokračujeme v životě,poznáváme meze svých schopností. S.Freud
avatar

G_WALKER muž 24.01.2015 15:17:25

>> Pohoda, 23. 01. 2015 14:44:52
Pro Pohoda: já jsem tlustoponožkový typ. Já bez pořadných ponožek v zimě chodím často na malou tělesnou potřebu. Já musím počkat až se oteplí. Třeba dneska pro jistotu, když jsem vstal tak do běhu jsem nic nepil, abych tam neudělal ostudu :-D

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

G_WALKER muž 24.01.2015 15:18:48

Včera jsem zkoušel zvednout kadenci doma v trenýrkách. Mělo ta zaručený úspěch, když jsem u toho zkoušel běhat bosky po domě :-D Ale podařilo se mi na místě dosáhnout kadenci až 250. Ale hlavně děkuji Vám za pomoc. Dneska jsem držel kadenci na 170 a ten běh byl zase úplně něco jiného. Počítám, že časem se dostanu i na těch 180–190, ale protože to byl můj první běh s kontrolou kadence a ve větší skupině tak jsem to nechtěl přehnat. Ale musím říct, že u této kadence to bylo na ledě úplně něco jiného. Cítil jsem se stabilnější. ( do rána pršelo a zmrzlo to na sklinku a na některých cestách bez posypu to byla fakt ledovka ) A teď k Fenland running clubu. Sešli jsme se v osm. A po představení je hned zaujaly moje hodinky a já se začal stydět :-D Jedna paní pohotově řekla:" To je Vánoční dárek viď?" Já se hlavně zeptal, kdy vyběhneme a začal jsem se maximálně rozcvičovat ( oni skoro vůbec ). Pak mi řekli, že poběžíme 6 a 8 mil a že se mohu rozhodnout až někde v půlce. V duchu jsem si říkal, že těch 8 ( 12km ) bych mohl dát. Vyběhli jsme úplně v pohodě a já si zvolil tempo 6 min/km ( oni se běžně baví o tempu min/mil čímž mě dost matou :-D ) Byli tam rychlejší, ale já s tempem 6 nebyl úplně poslední. A hlavně jsem zkoušel kadenci. Každou chvíli se mě ptali jestli jsem v pohodě ( asi jsem jim měl říct, že v ledvince mám vizitku na mou manželku kdyby mě jeblo :-D příště ) Když jsme se dělili na 6 a 8 mil tak jsem raději zvolil 6 mil ;-) a tak se mnou běželi ještě 3 ženy. Jeden si neodpustil poznámku ať si dám pozor, aby mě nezničili, že tři už je dost ;-). Běh jinak v pohodě. Já si držel tempo a ve svém tempu jsem doběhl zpět, kde jsme si potřásli rukami a pogratulovali si. A rozloučili se se slovy v úterý na viděnou. Ženy naskákali do aut a odjely a já si pěkně protáhl tělo a pak se prošel jeden kilometr a znovu doprotahoval tělo tak jak to dělám vždycky a jel jsem domů. A dnes mě už čeká jen udělat polici do velké vestavěné skříně. Jen jsem si u toho běhu všiml, že jsem někde ztratil lovecký pud ( chlapi určitě ví co myslím ). Nu což běhat se dá i bez něj :-D. Toto jsou moje výsledky z dnešního běhu: vzdálenost 10.61km, čas 1:03:13, tempo 5:57, kalorie plus mínus autobus, pr ST 167, max ST 175, TE 5.0 ( není to teplota třeba ta bazální ;-) ) kadence 169, vert osc 7.6, DKZ 275ms, výstup 7m, sestup 12m, ( na výškovy poměry je přesnější Garmin etrex 30 nebo moje hodinky Casio ;-) ). Nejsem už v tomto vlákně OT? Neměl bych si vytvořit vlákno někde jinde? Co Vy na to?

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

Sloviensko

rudo muž 24.01.2015 21:30:02

>> G_WALKER, 24. 01. 2015 15:18:48

zaujimave zazitky, kludne pokracuj v tomto vlakne

tepovka bola dost vysoka, ktovie ci nie z tych zenskych

ano vytrvalecky trenink moze neprimerane znizovat hladinu testosteronu

preto lepsie trenovat sprinty ako maraton

zeny maju radi maratoncov, su z nich dobre kamaratky co dokazu pocuvat pocas celeho treninku

;-)
Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

G_WALKER muž 25.01.2015 20:54:45

Rudo: Já myslel hlavně kořistnický pud. Běžně se používá v kynologii. Já protože cítím a vnímám míň než ostatní lidé a taky jsem zvíře ;-) tak jsem ho měl silný. A bylo jedno jestli na kole či v běhu a bylo jedno jaké pohlaví. Prostě jak to bylo přeměnou, tak jsem to chtěl doběhnout. A tady nic :-(

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

G_WALKER muž 25.01.2015 20:55:51

Ftip dne: Týden se snažíme rozchodit internet přes pevnou telefonní linku. Pořád to zkouší spravit na dálku. Ve čtvrtek měl přijet technik to spravit, ale pak ho odvolali, že je problém někde v jejich systému a že v pondělí to bude fungovat. A dneska ráno jsem zjistil, že máme bezdrátovou přípojku telefonu. Z krabičky jde drát na venkovní fasádu a pod okapem je ustřihlej a dál na sloup jak to mají ostatní baráky nám nevede vzduchem nic. Prostě to máme bezdrát :-D

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

Sloviensko

rudo muž 25.01.2015 20:59:55

>> G_WALKER, 25. 01. 2015 20:54:45

jaj takze nezalezi na pohlavi, tak v tom ja nejedu

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

G_WALKER muž 25.01.2015 21:21:18

Dneska jsem si byl jen tak zlehka zaběhat, abych zítra měl odpočinek a v úterý, čtvrtek a sobotu si šel zaběhat s running klubem. A protože byla pěkná neděle, tak jsem si dal nakonec podél řeky pěkných pohodových 12km ( v životě jsem tak daleko ještě neuběhl ;-) ) a soustředil jsem se hlavně na kadenci, tempo a tepovou frekvenci jsem neřešil. Tempo jsem měl mezi sedmi až osmi a ke konci poslední 3km místy i 8:30/km. Ke kadenci, první dva km se mi dařila držet nad 180 a pak šla pomalu dolů. Pak jsem ji dloudobě držel kolem 172 a poslední 3 km jsme měl co dělat ji udržet na 165 až 168. A to jsem se snažil ji zvýšit, ale prostě se mi nedařilo. A to jsem zkoušel spousty technik. Je mi jasné, že ještě musím několikrát oběhnout zeměkouli, než se něco naučím ;-) A toto jsou výsledky z dneska: vzdálenost: 12.13km, čas 1:30:44, tempo 7:29/km, kalorie hachacha, průměrný tep 152, maximální tep 160, tréningový efekt 4.4 ( myslím si, že nejlepší trénink je do 3.0 ), kadence 172, vert osc 6.0, dotek země 295 ms. ( nemám pořád internet a tak nemohu nainstalovat program do netbooku, abych se podíval detailně na grafy z hodinek a velký počítač mám stále v krabici a vše na fórum píši z mobilu :-) )

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

G_WALKER muž 25.01.2015 21:24:43

>> rudo, 25. 01. 2015 20:59:55
Tak to jsi mě zklamal :-( Ty takový otevřený všem novým věcem a jseš tak, no jak bych to slušně napsal? zkostnatělý :-D

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

Sloviensko

rudo muž 25.01.2015 21:33:27

>> G_WALKER, 25. 01. 2015 21:24:43

ale veci co prichadzaju z Bruselu su proti mojmu prirodzeniu

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

G_WALKER muž 25.01.2015 21:47:27

>> rudo, 25. 01. 2015 21:33:27
Ale ber to tak, že máš na něco špatný názor, aniž by jsi to vyzkoušel ;-) A hlavně, nemůžeš dát jen na první dojem. Musíš zkoušet hodněkrát, aby jsi měl objektivní názory :-D :-D lol

Motto: Kde je vůle, tam je cesta.
avatar

Sloviensko

rudo muž 25.01.2015 22:25:39

>> G_WALKER, 25. 01. 2015 21:47:27

ja som nikde netvrdil ze to nefunguje a kazdemu to doprajem komu to chuti

ja len vravim ze to nie je pre mna.

to je rozdiel, nie?

a nepotrebujem nikoho nikam zatvarat a pozorovat, aby som JA uveril

a na zaver to hlvane heslo nasej civilizacie:

kazdemu podla potreby, kazdemu podla zasluh

ale ne ze si to zas vysvetlis po svem

Motto: you can't stop, what is coming !
Nalezené položky: 124 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.