Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Můžu si vzít pár dní dovolenou? Jen si odskočím na maraton do Bangkoku [článek]

Můžu si vzít pár dní dovolenou? Jen si odskočím na maraton do Bangkoku [článek]

Nalezené položky: 93 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
avatar

Prievidza, Slovensko

Celkem 11594,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:46 (2020)
půlmaraton: 1:27:42 (2016)
maraton: 2:57:58 (2017)

ttomino1980 muž 04.12.2015 14:30:52

>> oblivion, 04. 12. 2015 09:42:51 ty blaaho …pisanemu textu rozumiem ale tvoje grafy mam totalne zabijaju ;-)

ale ano ..je uplne bezne ze pri maratone 2ha polka, resp 4ta 1/4 ide vacsinou pomalsie …iba kenania beziaci na rekord za vodicom to na 30tom napalia a idu sub 3min/km :-)

Motto: "Keď prechádzate peklom, nezastavujte sa." - W. Churchill
avatar

půlmaraton: 1:36:36 (2015)
maraton: 3:36:36 (2015)

Pavča14 žena 04.12.2015 15:32:03

Ty vado, to je diskuse. Taky mě donutila ten článek přečíst a docela jsem se nasmála. Bohužel ne vždy díky odlehčenému stylu se smajlíkama. Přijde mi, že diskuse vůbec není o nýmandech a sporťácích, zanedbané přípravě (to se stává hodně lidem), ale spíš o no a? stylu slečny silná osobnost. Jako blog s výhradami dobrý, ale proč je to proboha tady mezi hlavními články? Musím říct, že jsem četla daleko vtipnější blogy lidí, co mají daleko horší časy než já a čtu je moc ráda, ale toto je moc. Ve zkratce na rady všech kašlu, jsem paličatá, ráda cestuji a taky se ráda fotím, jo a ještě mám ráda nike. Jsem asi vážně stará, dokonce začínám chápat mého nerudného dědu. Napadlo mě přirovnání, když jsem se v prváku na výšce snažila projít zkouškami s co nejmenším úsilím, aby bylo co nejvíc času na paření a jiné důležité aktivity. Taky ničeho nelituji, ale že bych o tom psala blog ve stylu jsem sice trochu flákač, ale na druhou stranu musím být chytrá a publikovala bych ho na stránkách univerzity, to zase jako ne. Tak hlavně nic neměnit, možná se jen nezapomenout protáhnout a příště na nějaký ultra. Taky bych slovo amatér zaměnila za úplně jiné slovo.

avatar

Desert muž 04.12.2015 18:33:03

>> ttomino1980, 04. 12. 2015 14:30:52

" …iba kenania beziaci na rekord za vodicom", dík za tip, alespoň vím ke komu se mám příště přidat :-P

Nalezené položky: 93 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.