Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Podporuji vas doma v behani?

Podporuji vas doma v behani?

Nalezené položky: 82 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Jablonec nad Nisou

Celkem 36 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 4:11:14 (2006)

atlet brčko žena 30.01.2006 15:59:10

Co rikaji Vasi nejblizsi na Vase behani? Pouze to toleruji nebo Vas opravdu podporuji? Vzpominam na svou mamku, ktera vzdycky tvrdila, ze jsem blazen a z plne snury mych veci z behani (a ze jich je treba prave v zime docela dost :) )rozhodne nadsena nebyla. Kolikrat me v zime premlouvala, at nikam nechodim, ze mi radeji uvari teply caj :)) Ted uz to vzdala a kdyz ji kolikrat do telefonu rikam, co mam ten den v treninku za sebou, tak uz to nekomentuje :) Jak je to u Vas?

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 30.01.2006 16:03:27

Žena fandí, pere, vaří, jezdí sem tam i na závody, už jen natáhnout botičky sama :) Poznávací znamení na závodech – ohlušující kravský zvonec, modří již vědí… Mamince o běhání raději už nic neříkám, když se dozvěděla o mém úmyslu běžet poprvé maraton, tak se rozbrečela, táta si myslel, že si dělám srandu a brácha řekl, že jsem pako :D

avatar

Kule 30.01.2006 21:37:21

Já mám taky štěstí, moje žena je moc hodná a podporuje mě. Táta se mnou občas chodí běhat. Ostatním blízkým je to celkem fuk.

avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 157415,06 km
Minulý měsíc 843 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 30.01.2006 23:52:43

V těchto dnech moc ne, neboť se prý nemá běhat za velkého mrazu, jak doporučují ve sdělovacích prostředcích astmatikům, dětem a starým lidem, mezi které mě asi už počítají.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Praha - Radlice

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:06 (2007)
půlmaraton: 1:51:22 (2005)
maraton: 3:53:22 (2008)

Jitka žena 31.01.2006 07:53:41

My běháme všichni, pohoda. Syn Honzík (17) radši s kamarády nebo sám, se mnou vyrazí asi tak 1× za měsíc, což je vždycky svátek. S dcerou Klárou (18) běhám skoro pořád společně, vloni se mnou absolvovala i PIM :D

avatar

Kule 31.01.2006 20:52:36

To Jitka: PIM – celý maraton? To je skvělé! Smím se zeptat, jak dlouho Klára pravidelně běhá a jak dlouho se na maraton připravovala?

avatar

Česká Třebová

Celkem 5240 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:57 (2008)
půlmaraton: 1:20:09 (2009)
maraton: 3:04:42 (2007)

hudy muž 01.02.2006 07:32:18

Mě to rodina toleruje a jsem rád a děkuji ženě, že starost o tři děti leží z větší části na ní a zvládá to super

avatar

Praha - Radlice

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:06 (2007)
půlmaraton: 1:51:22 (2005)
maraton: 3:53:22 (2008)

Jitka žena 01.02.2006 07:59:43

[quote=Kule]To Jitka: PIM – celý maraton? To je skvělé! Smím se zeptat, jak dlouho Klára pravidelně běhá a jak dlouho se na maraton připravovala?[/qu­ote] Jo, celej maraton, byla fakt skvělá. Kromě ní tam bylo osmnáctiletých jenom pár kluků. Ona ale od první třídy plavala, od 12 let pak dělala triatlon, nejdřív zlehka, pak ale tréninky začaly být tvrdší, až toho nakonec nechala (což chápu). Běhání jí ale zůstalo :)

avatar

Jablonec nad Nisou

Celkem 36 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 4:11:14 (2006)

atlet brčko žena 01.02.2006 08:27:33

[quote=Jitka][qu­ote=Kule]To Jitka: PIM – celý maraton? To je skvělé! Smím se zeptat, jak dlouho Klára pravidelně běhá a jak dlouho se na maraton připravovala?[/qu­ote] Jo, celej maraton, byla fakt skvělá. Kromě ní tam bylo osmnáctiletých jenom pár kluků. Ona ale od první třídy plavala, od 12 let pak dělala triatlon, nejdřív zlehka, pak ale tréninky začaly být tvrdší, až toho nakonec nechala (což chápu). Běhání jí ale zůstalo :)[/quote] V 18 dat maraton, tak to klobouk dolu!

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 01.02.2006 08:43:48

[quote=atlet brčko][quote=Jit­ka][quote=Kule]To Jitka: PIM – celý maraton? To je skvělé! Smím se zeptat, jak dlouho Klára pravidelně běhá a jak dlouho se na maraton připravovala?[/qu­ote] Jo, celej maraton, byla fakt skvělá. Kromě ní tam bylo osmnáctiletých jenom pár kluků. Ona ale od první třídy plavala, od 12 let pak dělala triatlon, nejdřív zlehka, pak ale tréninky začaly být tvrdší, až toho nakonec nechala (což chápu). Běhání jí ale zůstalo :)[/quote] V 18 dat maraton, tak to klobouk dolu![/quote] beztak to byla další mladší dívčina, která mě loni zařízla – v kětnu jsem měl 19…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Praha 4 - Krč

Celkem 3265 km
Minulý měsíc 0 km

Melounek žena 01.02.2006 19:17:56

Me intenzivne podporuje jedine muj pritel (dneska uz vlastne snoubenec). Moc dobre si pamatuje, jaka jsem predtim byla strasna nervka, ted je mi vetsina veci sumak, vcetne treba kopicek jeho nesystemove nahazeneho pradla, zadrobeneho stolu nebo blbe vymackane pasty :D Maminka si i po nekolika letech neda pokoj a vzdycky ma do telefonu i na navstevy nachystano spoustu argumentu, ktere rikaji pry „vsichni“, ze to behani je strasne nezdrave atp. S ostatnimi cleny rodiny a vetsinou meho „nebehaciho“ okoli je to bohuzel stejne..

avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 157415,06 km
Minulý měsíc 843 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 01.02.2006 20:31:39

[quote=Melounek]Me intenzivne podporuje jedine muj pritel (dneska uz vlastne snoubenec). Maminka si i po nekolika letech neda pokoj a vzdycky ma do telefonu i na navstevy nachystano spoustu argumentu, ktere rikaji pry „vsichni“, ze to behani je strasne nezdrave atp. S ostatnimi cleny rodiny a vetsinou meho „nebehaciho“ okoli je to bohuzel stejne..[/quote] To je v našich krajinách obvyklé. Kdo se nehejbe a vesele přibírá na hmotnosti, tak tomu se většinou nic neřekne (maximálně jak pěkně vypadá). Ten kdo dělá něco pro sebe a běhá, tak je pro ostatní „exot“, co to přehání. Však jim to všem ještě připomenem, jestli se dožijeme toho důchodového věku ve zdraví a radostně běhající.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Hodonín

hyneek muž 14.02.2006 16:24:32

[quote=atlet brčko]Co rikaji Vasi nejblizsi na Vase behani? Pouze to toleruji nebo Vas opravdu podporuji? Vzpominam na svou mamku, ktera vzdycky tvrdila, ze jsem blazen a z plne snury mych veci z behani (a ze jich je treba prave v zime docela dost :) )rozhodne nadsena nebyla. Kolikrat me v zime premlouvala, at nikam nechodim, ze mi radeji uvari teply caj :)) Ted uz to vzdala a kdyz ji kolikrat do telefonu rikam, co mam ten den v treninku za sebou, tak uz to nekomentuje :) Jak je to u Vas?[/quote] :-D Hm, děkuju za optání. Moja mamka vypadala poprvní zamyšleně proč běhám. Tak jsem jí vysvětlil, že pak budu lepší ve fotbale. Podruhé mě poradila že si nemám brat čepicu, že sa zbytečně potím. Někdy mě říkali že to přeháním, no tak jsem jim o tom neříkal :-D Běhal jsem dvacet kilometrů v lesi a oni si mysleli, že su u kamoša :-D nebo na hřišti. K posledním vánocám jsem dostal prachy na běžecké boty hm, tak to jo. Mamku sralo, že mám hafo propocených vybledlých hader. Ináč jich to celkem netankuje, je to můj koníček. Tatínek ví, že jsem vyhrál jeden závod a že si rozumím se strýcem z Boleslavi, co běhal maraton. Těpéro, říkám mu strýc sporťák.

avatar

Hodonín

hyneek muž 14.02.2006 16:27:03

[quote=Mirek Kostlivý][quo­te=Melounek]Me intenzivne podporuje jedine muj pritel (dneska uz vlastne snoubenec). Maminka si i po nekolika letech neda pokoj a vzdycky ma do telefonu i na navstevy nachystano spoustu argumentu, ktere rikaji pry „vsichni“, ze to behani je strasne nezdrave atp. S ostatnimi cleny rodiny a vetsinou meho „nebehaciho“ okoli je to bohuzel stejne..[/quote] To je v našich krajinách obvyklé. Kdo se nehejbe a vesele přibírá na hmotnosti, tak tomu se většinou nic neřekne (maximálně jak pěkně vypadá). Ten kdo dělá něco pro sebe a běhá, tak je pro ostatní „exot“, co to přehání. Však jim to všem ještě připomenem, jestli se dožijeme toho důchodového věku ve zdraví a radostně běhající.[/quote] tyvole, tak to souhlasím, sice to neplatí vždycky, ale pamatuju si jak jsem přibral a babička mě říkala „ty vypadáš načisto pěkně“ :-D

avatar

Celkem 350 km
Minulý měsíc 0 km

simka muž 14.02.2006 19:19:27

[quote=hyneek][qu­ote=atlet brčko]Co rikaji Vasi nejblizsi na Vase behani? Pouze to toleruji nebo Vas opravdu podporuji? Vzpominam na svou mamku, ktera vzdycky tvrdila, ze jsem blazen a z plne snury mych veci z behani (a ze jich je treba prave v zime docela dost :) )rozhodne nadsena nebyla. Kolikrat me v zime premlouvala, at nikam nechodim, ze mi radeji uvari teply caj :)) Ted uz to vzdala a kdyz ji kolikrat do telefonu rikam, co mam ten den v treninku za sebou, tak uz to nekomentuje :) Jak je to u Vas?[/quote] :-D Hm, děkuju za optání. Moja mamka vypadala poprvní zamyšleně proč běhám. Tak jsem jí vysvětlil, že pak budu lepší ve fotbale. Podruhé mě poradila že si nemám brat čepicu, že sa zbytečně potím. Někdy mě říkali že to přeháním, no tak jsem jim o tom neříkal :-D Běhal jsem dvacet kilometrů v lesi a oni si mysleli, že su u kamoša :-D nebo na hřišti. K posledním vánocám jsem dostal prachy na běžecké boty hm, tak to jo. Mamku sralo, že mám hafo propocených vybledlých hader. Ináč jich to celkem netankuje, je to můj koníček. Tatínek ví, že jsem vyhrál jeden závod a že si rozumím se strýcem z Boleslavi, co běhal maraton. Těpéro, říkám mu strýc sporťák.[/quote] to tvoje nářečí se mi blbě čte :) nechceš psát trochu spisovněji? ;)

Motto: Naříkat není k ničemu, musí se znovu stavět!
avatar

Beroun

Alena žena 15.02.2006 08:28:09

[quote=simka][qu­ote=hyneek][qu­ote=atlet brčko]Co rikaji Vasi nejblizsi na Vase behani? Pouze to toleruji nebo Vas opravdu podporuji? Vzpominam na svou mamku, ktera vzdycky tvrdila, ze jsem blazen a z plne snury mych veci z behani (a ze jich je treba prave v zime docela dost :) )rozhodne nadsena nebyla. Kolikrat me v zime premlouvala, at nikam nechodim, ze mi radeji uvari teply caj :)) Ted uz to vzdala a kdyz ji kolikrat do telefonu rikam, co mam ten den v treninku za sebou, tak uz to nekomentuje :) Jak je to u Vas?[/quote] :-D Hm, děkuju za optání. Moja mamka vypadala poprvní zamyšleně proč běhám. Tak jsem jí vysvětlil, že pak budu lepší ve fotbale. Podruhé mě poradila že si nemám brat čepicu, že sa zbytečně potím. Někdy mě říkali že to přeháním, no tak jsem jim o tom neříkal :-D Běhal jsem dvacet kilometrů v lesi a oni si mysleli, že su u kamoša :-D nebo na hřišti. K posledním vánocám jsem dostal prachy na běžecké boty hm, tak to jo. Mamku sralo, že mám hafo propocených vybledlých hader. Ináč jich to celkem netankuje, je to můj koníček. Tatínek ví, že jsem vyhrál jeden závod a že si rozumím se strýcem z Boleslavi, co běhal maraton. Těpéro, říkám mu strýc sporťák.[/quote] to tvoje nářečí se mi blbě čte :) nechceš psát trochu spisovněji? ;)[/quote] Já jsem si naopak na něho zvykla celkem rychle, přijde mi to také trochu jak blog Ostraváka :-)))

avatar

Liberec

Celkem 2137 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:20:42 (2007)

m.thums muž 15.02.2006 08:35:02

Náhodou, to je ta nejhezčí čeština co znám…oni pořád zpívají…:)

Motto: Hlavně se z toho ne.....t
avatar

Praha - Radlice

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:06 (2007)
půlmaraton: 1:51:22 (2005)
maraton: 3:53:22 (2008)

Jitka žena 15.02.2006 10:14:37

Náhodou – hyneek píše móóóc pěkně!!! ;) Je radost to číst, super!

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 15.02.2006 14:07:58

Me doma podporujou, i kdyz sverazne. Pritel se mi divi, proc beham, kdyz jsem v kazdem zavodu na chvosu. Jsem totiz skutecna tragedka a behat jsem zacala relativne nedavno, takze napr. cas 4 min/km je pro me absolutni sprint, ktery vydrzim tak 100m. Moje typicka rychlost je tak 6 min/km. Na kratsim zavodu jako 5–8km jsem schopna bezet tak 5min/km. Pritel me vubec nechape – jak se muzu nazyvat „bezkyne“, kdyz jsem vzdycky mezi poslednimi :-) Nedokaze pochopit, ze me to i tak bavi. Rodice meli ze zacatku klasicke komentari typu vliv na klouby apod. ale po tom zavahani na zacatku me zacali podporovat a ted mi vzdycky jenom gratuluji, kdyz opet dobehnu na svem skvelem 700. miste z 1000 apod :-))

Motto: můj podpis
avatar

Praha

Celkem 17405 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:54 (2007)
půlmaraton: 1:29:59 (2007)
maraton: 3:16:40 (2007)

PetrS muž 15.02.2006 18:04:17

[quote=Humlice]…tak­ze napr. cas 4 min/km je pro me absolutni sprint…[/quote] nejen pro Tebe :)

avatar

Ostrava

NNN muž 16.02.2006 07:12:33

[quote=Humlice]Me doma podporujou, i kdyz sverazne. .......... dobehnu na svem skvelem 700. miste z 1000 apod :-))[/quote] Z každého splněného cíle se člověk raduje tolik , kolik úsilí zdolání tohoto cíle musel překonat. Aneb vše má svoji cenu.

avatar

Praha

Celkem 17405 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:54 (2007)
půlmaraton: 1:29:59 (2007)
maraton: 3:16:40 (2007)

PetrS muž 16.02.2006 08:13:12

Podpora rodiny:

Začnu od psové: Má radost, ale je spíše sprinter, tak ji dlohé tratě neberou Dcera: Ráda fotí, tak má radost, že má co (viz http://www.behej.com/gallery.php?…), jinak sport nemusí Synek: Splněný sen rodiče, začal taky běhat (časem o tom napíšu do blogu) A poslední nejčestnější místo zaujímá má drahá manželka: Absolutní podpora, běhá s psovou krátké tratě.

A abych nezapoměl na kamarády, nenapravitelné kuřáky: obdivují mě, že když jsem si vzal do hlavy maraton, tak jsem ho uběhl, zatímco oni 100× přestávali kouřit neúspěšně

avatar

Hodonín

hyneek muž 16.02.2006 23:25:23

[quote=atlet brčko]Co rikaji Vasi nejblizsi na Vase behani? Pouze to toleruji nebo Vas opravdu podporuji? Vzpominam na svou mamku, ktera vzdycky tvrdila, ze jsem blazen a z plne snury mych veci z behani (a ze jich je treba prave v zime docela dost :) )rozhodne nadsena nebyla. Kolikrat me v zime premlouvala, at nikam nechodim, ze mi radeji uvari teply caj :)) Ted uz to vzdala a kdyz ji kolikrat do telefonu rikam, co mam ten den v treninku za sebou, tak uz to nekomentuje :) Jak je to u Vas?[/quote] s tou čelenkou vypadáš seksi

avatar

Jablonec nad Nisou

Celkem 36 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 4:11:14 (2006)

atlet brčko žena 17.02.2006 09:01:41

[quote=hyneek][qu­ote=atlet brčko]Co rikaji Vasi nejblizsi na Vase behani? Pouze to toleruji nebo Vas opravdu podporuji? Vzpominam na svou mamku, ktera vzdycky tvrdila, ze jsem blazen a z plne snury mych veci z behani (a ze jich je treba prave v zime docela dost :) )rozhodne nadsena nebyla. Kolikrat me v zime premlouvala, at nikam nechodim, ze mi radeji uvari teply caj :)) Ted uz to vzdala a kdyz ji kolikrat do telefonu rikam, co mam ten den v treninku za sebou, tak uz to nekomentuje :) Jak je to u Vas?[/quote] s tou čelenkou vypadáš seksi[/quote] Presne kvuli tomu ten satek nosim :)

avatar

Hodonín

hyneek muž 17.02.2006 20:19:11

[quote=atlet brčko][quote=hy­neek][quote=a­tlet brčko]Co rikaji Vasi nejblizsi na Vase behani? Pouze to toleruji nebo Vas opravdu podporuji? Vzpominam na svou mamku, ktera vzdycky tvrdila, ze jsem blazen a z plne snury mych veci z behani (a ze jich je treba prave v zime docela dost :) )rozhodne nadsena nebyla. Kolikrat me v zime premlouvala, at nikam nechodim, ze mi radeji uvari teply caj :)) Ted uz to vzdala a kdyz ji kolikrat do telefonu rikam, co mam ten den v treninku za sebou, tak uz to nekomentuje :) Jak je to u Vas?[/quote] s tou čelenkou vypadáš seksi[/quote] Presne kvuli tomu ten satek nosim :)[/quote] Ale mam stryca v Mlade Boleslavi. Ja mu za zady rikam Strýc Sporťák, tak ten mě teda morálně podporuje. Je mu padesát, prej běhal maraton za tři hodiny. hmmmmmmm Strýc Sporťák. A taky mě podporuje pes Dášenka. Když vidí, že by se dalo jít ven, tak piští a žadoní, že chce ven.

avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 02.06.2006 08:42:14

To je zajímavá sekce a téma. Závidím všem, které manželka podporuje a rodina fandí. Musí to být krásný život. Závidím. U nás na vesnici je aerobní sportovec brán automaticky za blbce, který by místo tréningu mohl dělat něco užitečného na poli nebo doma. Tolerují se jen fotbalisti a trochu ženský volejbal. Ale múžu říct, že i Ti fotbalisti si někdy ťukají na čelo, když mě někde vidí běžet. Doma před manželkou a dospělými dětmi taky radši velmi nenápadně a opatrně. Někdy si fakt připadám jak blbec. Když jsem dělal silniční cyklistiku, bylo to malinko lepší, ale výčitky. Ty sis pořád jenom jezdil na výlety, budu poslouchat až do smrti.
A nejvíc vesničanům vadí, že si ničím sportem zdraví a oni mi na to jednou budou muset přispívat a nezbyde na léčení jejich obezity, přežranosti vepřovým, následků hulení cigaret a jiné nemoci, na které mají svaté právo.

Naštěstí mám zaměstnavatele (stát) , který mi umožňuje pružnou pracovní dobu, mám v práci sprchu a nikdo mi nevyčítá přerušení práce kvůli tréningu a stačí abych plnil podmínky pružné pracovní doby. Stejně každý ví, že musím odpracovat víc než těch 42,5h.

Rodiče už jsou přes 70let, takže jsou šťastní, že už nejezdím tolik na silničním kole a žasnou, jak se může taková původně neduživé,slabé a věčně nemocné dítě přeměnit v člověka, který v 44 letech uběhl svůj 1. marathon.

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 157415,06 km
Minulý měsíc 843 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 02.06.2006 09:51:26

[quote=minusak]U nás na vesnici je aerobní sportovec brán automaticky za blbce, který by místo tréningu mohl dělat něco užitečného na poli nebo doma.[/quote] To znám. Když jsem na chalupě, tak je mi taky doporučováno, ať běžím zadem rovnou ven z vesnice, a nikoliv přes celou vesnici. Co kdyby mě vidělo moc lidí z vesnice, a divili se, jak to že tu někdo běhá a nemaká doma.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Litoměřice

Celkem 192 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:48:07 (2007)

Sedy muž 02.06.2006 10:01:14

[quote=minusak]To je zajímavá sekce a téma.

Naštěstí mám zaměstnavatele (stát) , který mi umožňuje pružnou pracovní dobu, mám v práci sprchu a nikdo mi nevyčítá přerušení práce kvůli tréningu a stačí abych plnil podmínky pružné pracovní doby. Stejně každý ví, že musím odpracovat víc než těch 42,5h.

Rodiče už jsou přes 70let, takže jsou šťastní, že už nejezdím tolik na silničním kole a žasnou, jak se může taková původně neduživé,slabé a věčně nemocné dítě přeměnit v člověka, který v 44 letech uběhl svůj 1. marathon.[/qu­ote] Minusaku, s maratonem máš můj obdiv, snad dojde na ten můj první letos.

Taky přemýšlím o sprše v práci, neboť utíkat po večerech mi nějak nejde dohromady s časem a nedostanu se tak často, jak by se mi líbilo. Představ si, třeba včera jsem musel utikání zkrátit na čtyřicet minut :-(, po příchodu z práce jsem víc času neměl a musel jsem být doma tak, abych převzal děti, když šla žena do hospody s kamarádkama (prý)

Motto: One life. Live it well. Run.
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 157415,06 km
Minulý měsíc 843 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 02.06.2006 10:33:55

[quote=Sedy]Před­stav si, třeba včera jsem musel utikání zkrátit na čtyřicet minut :-(, po příchodu z práce jsem víc času neměl a musel jsem být doma tak, abych převzal děti, když šla žena do hospody s kamarádkama (prý)[/quote] Chlapi, nemáte to jednoduchý. Zkracovat běh, aby drahá polovička mohla jít do hospody, to je fakt silná káva.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 02.06.2006 10:44:30

[quote=Mirek Kostlivý][quo­te=Melounek]S os­tatnimi cleny rodiny a vetsinou meho „nebehaciho“ okoli je to bohuzel stejne..[/quote] To je v našich krajinách obvyklé. Kdo se nehejbe a vesele přibírá na hmotnosti, tak tomu se většinou nic neřekne (maximálně jak pěkně vypadá). Ten kdo dělá něco pro sebe a běhá, tak je pro ostatní „exot“, co to přehání. Však jim to všem ještě připomenem, jestli se dožijeme toho důchodového věku ve zdraví a radostně běhající.[/quote] To je hezké, chci být „exot“, co to přehání… Já mám dva syny (27 a 28 l.), kterří sporadicky běhají. Na základní škole oba v pohodě uběhli 3 km pod 12 min. Mladší je vysloveně sportovní typ, ale měl před dvěma léty dost velké problémy s kolenem, takže zatím testuje, co to vydrží. Příští rok by chtěl maratón uběhnout. Starší je muzikant, toho sice běh taky baví, ale ne natolik, aby kvůli němu obětoval něco jiné. Když jsme vloni uběhli z jením kolegou v práci svůj první maratón, napsal jsem o tom do podnikového časipisu. Reakce byly takové spíš obdivné, …jsou to síce blázní, je je to na jejich věk výkon (mně bylo 54, kolegovi 61). Můj tehdejší šef (jinak velmi slušný a zdvořilý člověk) mi říkal, že po padesátce hodně riskuji. Já si naopak myslí, že riskuije ten, kdo po padesátce žádný sport nedělá. Vidím je, jak nemužou do schodů, funí, stěžujou si na únavu, deprese, počasí, nemoci a mají potřebu mi vysvětlovat, že oni by taky rádi běhali, ale… Však to znáte. Přitom většina jejich nemocí jsou „nemoci s nepoužívání těla“. Denně musím „protrpět“ spoustu reklam na zázračné prostředky pro hubnutí, pro předcházení infarktu, různych zázračných léku a pod. Česi loni vyhodili na prostředky pro hubnutí stamilióny a výsledek je téměř nulový… Je to jejich volba, já chci být „exot“.

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
Nalezené položky: 82 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.