Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Poraďte mi prosím v začátcích....

Poraďte mi prosím v začátcích....

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Top secret :-)

skulldefense muž 25.04.2008 10:41:49

Ahoj všichni, tento web a forum pročítám už celkem dlouho. Při nějakém tom hledání svých koníčků a zájmů jsem objevil i běh. Jsem úplný začátečník a mé cíle jsou jen o vynikající fyzické kondici a úpravy váhy. Mým cílem je se dostat do nejmenovaného policejního útvaru, ale chci se s tímto sportem zžít a být na něm nějak tak závyslí a jen si ho vychutnávat. Mám pár věcí s kterými bych chtěl poradit a proto se obracím na vás. Především tedy plánuji koupit nějaké botky. Jsem začátečník a chci opravdu jen nějaký ten základ. Proto jsem si vybral tento model od NB který je za 990kč. Tady je odkaz: http://www.sportshow.cz/…ance-GM344NR Můj týdenní trénink je vypadá tak že 3× týdně jsem v posilovně, 2× týdně běhám, a 1× o víkend chodím plavat. Dost zápasím s počasím ponědaž je pořád ale pořád hnusně. Buď je vítr jako blázen, nebo leje a v zimě ten šílenej sníh. Z toho mi vychází že na běhání mám tak pár dní na jaře a celé léto. Napdalo mě tedy že bych si na doma pořídil nějakou tu náhradu místo běhu pokud nebude venku počasí ve kterém by se dalo běhat. jasně určitě mě ukamenujete že běháte v každém počasí ale na to fakt nemám a ani si to nechci představit. Zima jako blázen, šílenej vítr, leje jako s konve a vy si v poklidu mažete svým tempíčkem. To vás obdivuji. V takovém očasí nemám chut ani vykouknout z okna natož běhat. Přemýšlím tedy o nějakém eliptickém trenažeru atd. Co si o tom myslíte a co my můžete poradit. Děkuju mockrát…

Motto: Who Dares Wins...
avatar

Praha 4

Celkem 3067 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:00 (2008)
půlmaraton: 1:40:52 (2007)
maraton: 3:36:00 (2008)

jirka.strang muž 25.04.2008 11:23:32

Ahoj, nevím odkud jsi, ale pokud máš kolem sebe fitko s běhátkem, tak můžeš zvolit běhátko…reálně, pokud začínáš, nebude tě to bavit, je to vopruz:) když je sluníčko, běhá to venku samo…no ale když je hnusně, zkus běhátko, aspoň tam občas chodí pěkné holky a rychleji ti to uteče:)

boty NB moc neznám, značka je ale dobrá, ale hodně zálaží na tvé váze…ale obecně ( i když kupuješ levný boty ) platí pravidlo, boty na běh jsou jen na běh.....pak máš šanci, že si nezlikviduješ nohy......

Ať to jde a hodně štěstí s tím, ať ti vyjde to, kam se chceš dostat......

jirka

Motto: když nemůžeš běžet tak jdi, když už nemůžeš jít tak lez, když už nemůžeš ani lézt, tak se klidně i plaz, jen to nikdy nevzdávej!Dean:)
avatar

Top secret :-)

skulldefense muž 25.04.2008 11:28:36

Myslíš běhací pás nebo eliptical? No hele fitka mám dost 3× týdně a to finančně. No jo chudý student. Bud si budu muset domů pořídit eliptical, nebo se naučit běhat v dešti…Zase to ale člověka tzv. zocelí ne? :D a =D Jinak mám 98kg a 175cm Takže tuku tam je dost no. Tipuju že to půjde dolů na tech 80kg poněvadž si chci udržet svalovou hmotu…

Motto: Who Dares Wins...
avatar

Praha 4

Celkem 3067 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:00 (2008)
půlmaraton: 1:40:52 (2007)
maraton: 3:36:00 (2008)

jirka.strang muž 25.04.2008 14:45:24

měříme stejně, vážil jsem 106…teď mám 86…vydrž…:) jde to, jo a má přestat pršet, tak to venku půjde.....

J

Motto: když nemůžeš běžet tak jdi, když už nemůžeš jít tak lez, když už nemůžeš ani lézt, tak se klidně i plaz, jen to nikdy nevzdávej!Dean:)
avatar

Top secret :-)

skulldefense muž 25.04.2008 17:04:03

he he jo díky moc za podporu. Snad to pujde no… Já s váhou nikdy nemel problém ale ted potřebuju celkem velkou silovou a fyzickou kondici. Chci být proste nejlepší z nejlepších abych uspěl u přijímacích testů…Nebude to žádný kafe no.

Motto: Who Dares Wins...
avatar

Přerov

Celkem 40490 km
Minulý měsíc 318 km
10 km: 0:40:48 (2019)
půlmaraton: 1:31:12 (2019)
maraton: 3:26:35 (2019)

Juraman muž 26.04.2008 20:41:04

Obuv je na běhání nejdůležitější tak bych raději připlatil podívej se zde poradí ti a ceny jsou po dohodě nižší než jsou na webu. www.shopsport.net/. Jinak pravidelný běh opravdu redukci váhy pomůže jen na 65–75% tepovky asi 45–55– min.

Motto: Sport je nejlepší lékař:))
Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.