Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » treninkove boty (na kros)

treninkove boty (na kros)

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

viku muž 05.06.2008 01:13:46

Ahoj vsichni, chtel bych se zeptat (zejmena vas co ted pravidelne, dlouhodobe behate) jake byste mi mohli doporucit bezecke boty. Cena do 3000Kc. Chtel bych boty na kazdodenni behani (klus) v prirode – beh hlavne po lesnich cestach (po silnici jen pokud neni jina moznost). Boty by meli mit ne moc hladkou podrazku a meli by byt samozrejme co nejmekci, aby netrpeli klouby, holene. Co se tyce kvality (jak boty dlouho vydrzi), tak dobry zkusenosti jsem mel/mam se znackou Adidas (napr. Adidas Response, Savage). Navic ty adidasy byly i celkem pohodlny (mekky). Mel jsem i boty asics, ale ty byly co se tyce kvality ve srovnani s adidas horsi, jinak ale dost pohodlny. Ted uvazuju opet o botach Adidas Response TR14 nebo Supernova trail 5. Jiny, ktery se mi libi jsou napr. Asics, GEL-TRAIL ATTACK WR. Jaky byste mi doporucili – treba i od jineho vyrobce? Mate s tema botama, co jsem uvedl, nejake zkusenosti? Je pravda, ze „krosovy“ boty maji horsi tlumeni narazu nez silnicni (?) – pokud ale chci behat hlavne po lesnich cestach, tak je lepsi si koupit boty na kros nebo existuji nejaky neutralni (kros i silnice)?

Dik za rady. vik

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 05.06.2008 10:53:44

Jo, krosové boty jsou s tlumením na tom hůř. Není potřeba vzhledem k podkladu, na který jsou primárně určené, a je navíc u nich potřeba snížit profil paty (vetší stabilita).

Něco mezi? Jestli vybrat univerzálu, tak spíše silniční botu. Se silniční botou v terénu se sice vytrápíš, ale s krosovou na silnici zničíš.

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Jílové (to u Děčína)

Celkem 1855 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:28 (2007)
maraton: 5:16:21 (2007)

toro muž 06.06.2008 22:29:52

Mohu jen potvrdit, já se krosovou botou totálně odrovnal po 10km silnice, že jsem se z toho dostával skoro dva týdny. A to bylo těsně před mým prvním závodem.

Motto: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba. [i][url=http://runningtoro.blogspot.com/]Blog - Bezici Toro[/url][/i]
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 06.06.2008 23:15:42

Toro: Tak jak na tom jsi, chlape? To je taky dost, že se ozveš. Ale k tématu: Mám krosovky Mizuna Wave Blaze a běžel jsem v nich i asfaltovou desítku – nebylo to nic moc, výsledek na nic, ale necítil jsem se nějak zničený… Na druhou stranu to byl „pouťák“, kde jsem vlastně běžel sám a jsem si vědom toho, že jsem mohl běžet rychleji, jen to v těch krosovkách nějak nešlo rozeběhnout, tak jsem jednou zvolnil… Ale fakt nevím, jestli to bylo botama. Jinak já nemám problém v terénu se silničkama – když to klouže, tak kloužou všechny a když je sucho, tak se dá taky v obou… :D

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Dobřichov

Celkem 7103 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:16:31 (2012)
maraton: 2:50:29 (2016)

honzaherda muž 07.06.2008 07:53:35

mám top model new balance 908 a naprostá spokojenost – klidně v nich odběhneš pár km na asfaltu, do tempa cca 4:30 na km to skoro nepoznáš. Tlumení je slabší, ale ok. Záběr v terénu mnohem lepší než u silničních, perfektně vzdušné, svršek vydrží dost a podrážka doufám taky, ale mám je jen krátce, tak nemohu soudit. Oproti adidas TR9 co jsem měl rozhodně lepší! Ty jsem sešlapal svou pronací velmi brzy a celkově byly až moc úzké.

avatar

Nové Zámky, Slovensko

Celkem 1170 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:45:28 (2006)

aja muž 10.07.2008 07:44:26

Ja som riešil podobný problém. Nosim asics dvetisíckovú radu a do terénu nosím teraz 2120 s krosovou podrážkou. Pravdaže nie je to žiaden extrémny terém, preto sa mi to hodí a nie je problém ani s cestou. Len sa asi ta krosová podrážka skôr zničí.

avatar

Česká Lípa

Celkem 299 km
Minulý měsíc 0 km

Komik1000 muž 10.07.2008 19:13:03

já mám zálusk na PearlIzumi Syncro Seek II – to by měli bejt botky pro oba terény.

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.