Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Zranění kotníku

Zranění kotníku

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

kotry muž 10.03.2009 22:08:42

Minulý rok v prosinci jsem si na sálovce, pohmoždil kotník. Šel jsem na chirurgii, tam mi udělali rengen, s tím že nemám nic zlomeného, ale hodně pohmožděné vazy. Nohu mi dali do sádrové dlahy a pak ještě do škrobáku. Potom jsem ještě chodil na rehabilitace, ale moc to nepomohlo, spíš vůbec. Už jsou to 4 měsíce a nemůžu pořád nic dělat. Chtěl bych slyšet ještě názor jiného doktora, jestli je normální takhle dlouhá doba léčení. Teď konečně ta otázka :-) K jakému doktorovi bych měl jít (fyzioterapeu­tovi…)?? Nezná někdo nějákého dobrého v Plzni co se zabývá sportovním úrazům ?

avatar

Poděbrady

Celkem 3680 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:08 (2015)
půlmaraton: 1:44:32 (2010)
maraton: 4:14:30 (2009)

Kubacz muž 11.03.2009 19:39:22

nejsem sice ze z Plzně, ale měli jsme stejný úraz ve stejnou dobu. 17.prosince 2008 jsem si podvrtnul kotník (podle mě jsem si nenatrhl vaz, ale na chození to nebylo). První polo-běh jsem mohl absolvovat až tak první týden v lednu. Ale co mi pomohlo moc byl FastumGEL (zkus to taky, stojí asi 2kila), protože co jsem ho nepoužíval, tak se vždy léčení takového zranění táhlo tak dva měsíce a stále jsem to tahání cítil. (mám podvrtnutý kotník na každé noze asi tak 3–4× za posledních 10let – to víte basket :o)

Motto: Přeskoč, přelez.. nebo oběhni :)
avatar

kotry muž 11.03.2009 19:46:06

tak to nezávidím… já to mám už 4 měsíce. fastumgelem jsem to mazal přes měsíc(168Kč :). Nejsem si jistej že to něják pomohlo.

avatar

Nibbiru muž 13.03.2009 18:17:33

Ahoj, já právě prožívám taky dost nepříjemné chvíle.Na Sylvestra jsem si podrvrtnul kotník, dostal jsem na měsíc sádru, jenže už to jsou necelé čtyři měsíce a můj kotník je pořád o dost větší než ten druhý.Navíc když více zatáhnu za vazy, tak mě to ješte pálí.nevím co s tím.byl jsem dokonce i na rehabilitacích, ale nezaznamenal jsem žádnou změnu.jsem z toho zoufalý, byl jsem zvyklý chodit běhat skoro každý den a ted nic:(

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.