Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Trénink začátečníka

Trénink začátečníka

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Gary_1975 muž 25.08.2009 22:19:10

Ahoj běžci. Obracím se na všechny, kteří se běháním a tréninkem zabývají. Jsem začátečník a běhání mě skutečně chytlo. Denně mám cca 1,5 hod. času pro sebe a můžu se věnovat běhání a cyklokrosu (cyklistice). Čas bych chtěl ale využívat efektivně, takže prosím o následující rady:

  1. Jak trénovat, abych zvýšil svoji výkonnost (nikoliv maratonskou)? Optimální vzdálenost zatím vnímám 10–15 km. Běh mi je doplňkem pro amatérský cyklokros. Třeba bude jednou i vic? S trénováním běhání nemám zkušenosti.
  2. Chtěl bych si pořídit Polar RS300X G1. Je to dobrá volba? Co nemilého mě může překvapit a naopak?
  3. Občas mě bolí vaz pod čéškou. Co s tím? Někde jsem v diskusi četl, že se tomu dá předcházet poctivým strečinkem 4hlavého stehenního svalu. Je to tak? Myslím, že mi to pomáhá.

Všem děkuju za radu a přeju krásně prožité km. Gary_1975

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.