Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Suunto t6 hodinky nenajdou hrudní pás

Suunto t6 hodinky nenajdou hrudní pás

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Marys77 muž 22.10.2009 19:47:01

Vždy, když dám vyhledávání hrudnního pásu nic se neobjeví. Baterie jsem zkoušel vyměnit a také nejde, nevíte prosím Vás někdo čím by to mohlo být?

Děkuji M.N.

avatar

Kroměříž

Celkem 15330 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:46 (2007)
půlmaraton: 1:40:52 (2006)
maraton: 3:43:46 (2007)

TonBar muž 23.10.2009 10:53:29

Zkus si před vložením baterie do pásu kovovým předmětem zkratovat kovové spoje v pásu a teprve potom po vložení baterie znovu spárovat pás s hodinkami. Návod k tomu je na www.suunto.cz.

avatar

Celkem 1196,38 km
Minulý měsíc 0 km

Kateřina G. žena 05.11.2009 13:08:46

Dneska mi SUUNTO T3 nenašly ani hrudní pás ani gps. Na stránky www.suunto.cz jsem se dívala, ale návod jsem tam nenašla, nešlo by sem vložit bližší odkaz? Děkuju.

Motto: "Někdy jsem do snídaně uvěřila třeba v šest nemožností." Královna, Alenčina dobrodružství v říši divů a za zrcadlem, L. Carroll
avatar

Celkem 1196,38 km
Minulý měsíc 0 km

Kateřina G. žena 05.11.2009 14:59:25

Tak už jsem to našla, díky. Pro další šťastlivce, kteří budou procházet stejným problémem: http://www.suunto.cz/index.php?…

V dolní části stránky je přiložený wordový soubor a v něm je návod, jak zkratovat kovové spoje v pásu.

Motto: "Někdy jsem do snídaně uvěřila třeba v šest nemožností." Královna, Alenčina dobrodružství v říši divů a za zrcadlem, L. Carroll
avatar

Celkem 1196,38 km
Minulý měsíc 0 km

Kateřina G. žena 05.11.2009 15:53:43

Postupovala jsem podle návodu, jenže problém vyřešen není. Nechápu to. Nemáte někdo radu?

Motto: "Někdy jsem do snídaně uvěřila třeba v šest nemožností." Královna, Alenčina dobrodružství v říši divů a za zrcadlem, L. Carroll
avatar

Líně

Celkem 4731 km
Minulý měsíc 0 km

petvlk muž 08.11.2009 11:46:59

Také jsem se při párování podů trápil. Při párování nesmí být v dosahu žádný jiný sportester Suunto ani jiný pod ( ty tam máš pás a gps) Zkus při párování vždy ten druhý uložit do jiné místnosti. Mě to pomohlo.

avatar

Celkem 1196,38 km
Minulý měsíc 0 km

Kateřina G. žena 11.11.2009 19:22:29

TAkže jsem nabila baterky v GPSpodu, vyměnila baterku v hrudním pásu a stále nic. Zbyla baterka v hodinkách a tou to bylo. Už vše funguje. Jen jsem si naivně myslela, že hodinky mi dají vědět, až budou chtít nový zdroj energie.

Motto: "Někdy jsem do snídaně uvěřila třeba v šest nemožností." Královna, Alenčina dobrodružství v říši divů a za zrcadlem, L. Carroll
Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.