Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » serial o bahani na idnes

serial o bahani na idnes

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 26.08.2006 18:24:01

[quote=Ondra]Co se týká názoru lékařů na běh, tak bych ještě rád podotkl, že jedni z našich nejlepších amatérských běžců v posledních letech Jirka Wallenfels i Mulugeta Serbessa – Mireček jsou oba lékaři. Navíc, Mireček pokud vím obhájil i doktorát na FTVS na téma VYBRANÉ PARAMETRY MOTORICKÉ VÝKONNOSTI DĚTÍ V ETIOPII A V ČESKÉ REPUBLICE VE VĚKU 11 – 15 LET. To jsou pro mě osobně lepší vzory, než bůh ví jaký ortoped, zasílající své příspěvky do diskuse nevalné úrovně… Každý má právo, vybrat si sám. Ondra[/quote] Pravda, ale doktor je i Ervin Beshir nebo Honza Zámostný (bývalý mistr Evropy v X-terra triatlonu). S těma se ale dá bavit úplně v pohodě. Jen mě teď napadá, že Honzovi dlužím velk dík. Loni jsem měl naprosto nesmyslný trénink od klubu DA-BA a nebýt Jendy, nevím, jak bych skončil. Jestli si přečtěš, Jendo, díky moc! A díky vůbec všem, kdo mi kdy poradili!

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 157415,06 km
Minulý měsíc 843 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 27.08.2006 14:20:57

[quote=Oslík][qu­ote=running-observer]Když oni ti ortopedi vědí, že když bude celý národ běhat, oni zůstanou bez práce… :-)))

Když navštívíte ortopeda (samozřejmě to neplatí na všechny), první, co vám navrhne ještě dříve, než bude znát vaši diagnózu, je operace…[/quote] Mě teda nabídl jen ortopedické vložky. Máte na ně někdo názor?[/quote] Jenom ten nejlepší. 1. rok trvá než se to usadí a noha si na ně zvykne, párkrát jsem byl na jejich podložení. Už je i další rok nosím a přendavám si je i do normálních bot, takže přes větší naběhané oběmy km mi nohy slouží i na „stará kolena“ dobře.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Hradec Králové

Celkem 1564 km
Minulý měsíc 0 km

Michal U. muž 28.08.2006 14:10:00

Mě je napoprvý neudělali dobře a bolí mě z nich koleno. Chvíli mi trvalo přijít na to čím to je, pak jsem je ale vyndal a je to OK. Takže uvidím, jestli s tím něco udělaj.

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.