Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » NÁZOR: Z minima maximum [článek]

NÁZOR: Z minima maximum [článek]

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Lomnice nad Popelkou

Celkem 14657 km
Minulý měsíc 0 km

Dooma muž 21.09.2009 09:53:15

Supr článek. Díky!

Motto: V každém závodě přijde chvíle, kdy se závodník setká se skutečným soupeřem a překvapeně zjistí, že je to on sám. http://www.atletika-behy.cz
avatar

Schestauber muž 21.09.2009 15:59:01

Článek se mi také líbyl, ale tragédie je, že čeští vytrvalci (na 10 km) a maratonci se stále zhoršují a již nestačí ani na nejlepší světové vytrvalkyně. Snad někdo z mladých to konečně prorazí (např. 18 letý Živec, který by světové pětikilometrařky svým maximem 14:10 dokázal porazit a možná také Holuša by měl časem zkusit opět delší tratě).

Motto: Nic není nemožné.
avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 21.09.2009 22:39:45

Ty udržovací tréninky jsou výborný, musí být ale CO udržovat :)
Jinak okolí Milířů je pro běhání výborným prostředím, závidím – úplně to vidím: rozklus lesem k Srnčáku, tam úseky podle potřeby, případně na Střelnici na dráhu. Nepřestěhoval ses zas tak špatně :)
Bývalý Rádelák

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

Náchod

Celkem 31746 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:10 (2012)

Juras muž 03.10.2009 17:43:02

Pěkný článek a bohužel – pravdivý. S dnešním mizerným výkonem jsem byl v kategorii „C“ na 6. místě, se stejným časem byl byl v „A“ na 2!!! místě! Holt sedět u PC je pro naše děti přitažlivější nežli pocení se při tréninku.
Jinak Milíře…příjemné místečko, byl jsem tam před 2 lety na dovče:-) Pěkně jsi mi to připomněl, i když závod na Kozubovou neproběhl podle mých představ, ono s utrženým meniskem se blbě běhá:-)

Motto: Omnia vincit amore

administrator 03.04.2010 13:33:03

Sedím takhle jednoho srpnového odpoledne u našeho domku na Milířích a říkám si: „Co takhle poslat názor a pár řádků od běžce, který patří delší dobu do výkonnostní třídy běhání?" Rozhodl jsem se k tomuto kroku proto, že bych se rád krátce zamyslel nad úrovní českého vytrvalostního sportu. Konec konců, třeba někoho tento příspěvek bude motivovat k lepším výkonům.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.