Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Běh kokořínským udolím 25km, 30.9.

Běh kokořínským udolím 25km, 30.9.

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Dřínov (Mělník)

Celkem 17189,76 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:24 (2007)
půlmaraton: 1:43:47 (2007)
maraton: 4:20:14 (2008)

RostaB muž 02.10.2006 19:41:14

Tak jsem to zaběhl jako opravdový tragéd. Štefan mě sice po doběhu gratuloval ke krásnému třetímu tragédímu místu, ale celkově jsem byl 68. Teplíčko, auta a kopce mě odrovnaly, a tak mě to trvalo dvě a půl hodiny. Pomalé tempo mělo výhodu, že jsem si okolí trasy stačil vychutnat. Škoda, že dohlednost byla špatná, z Chloumku (5. a 20. km) bylo vidět jen obrysy středu Mělníka. Těšil jsem se, že uvidím až domů. Snad za rok. Jinak začínám přemýšlet o maratonu v listopadu v České Lípě, protože Stromovku musím kvůli škole vynechat. Rád bych překonal hranici 4:30. Poběží tam někdo z tragédů?

avatar

Bělá pod Bezdězem

Celkem 3203 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:21 (2007)
půlmaraton: 1:29:42 (2007)
maraton: 3:17:11 (2007)

Cabalero muž 03.10.2006 06:45:43

[quote=RostaB]Tak jsem to zaběhl jako opravdový tragéd. Štefan mě sice po doběhu gratuloval ke krásnému třetímu tragédímu místu, ale celkově jsem byl 68. Teplíčko, auta a kopce mě odrovnaly, a tak mě to trvalo dvě a půl hodiny. Pomalé tempo mělo výhodu, že jsem si okolí trasy stačil vychutnat. Škoda, že dohlednost byla špatná, z Chloumku (5. a 20. km) bylo vidět jen obrysy středu Mělníka. Těšil jsem se, že uvidím až domů. Snad za rok. Jinak začínám přemýšlet o maratonu v listopadu v České Lípě, protože Stromovku musím kvůli škole vynechat. Rád bych překonal hranici 4:30. Poběží tam někdo z tragédů?[/quote] ahoj,gratuluji k času,myslím že je to fajn čas na tuto trat!taky jsem trpěl ale poslední 2–3km!takže můj tajný sen dát pod dvě hodiny se rozplynul na výběhu do kopce na náměstí!Skončil jsem myslím 38?! Jinak se chystám do Stromovky ale přemýšlím dosti o zakončení tohoto roku maratonem v Lípě. Mám totiž 4.11. svátek

Motto: SPORTU ZDAR-NAZDAR
Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.