Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Ostravský maratón 24.9.

Ostravský maratón 24.9.

Nalezené položky: 54 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 22.09.2006 08:27:32

Pro Štefana: Těch 3:36 bych chtěl v neděli taky zkusit. Za kolik teda plánuješ prvních 10km?

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí
avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 22.09.2006 09:00:23

[quote=minusak]Pro Štefana: Těch 3:36 bych chtěl v neděli taky zkusit. Za kolik teda plánuješ prvních 10km?[/quote] S malou rezervou za 51, první kolo pomalejší asi za 30: 45

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 22.09.2006 14:39:20

[quote=vl001][qu­ote=running-observer][quo­te=hudy] Jsou někde podrobnosti?[/qu­ote] Na netu nejsou asi žádné informace o Chřibském maratonu krom umístění v termínovce, mj. také na slovenských stránkách www.42195.sk[/quote] Víte někdo důvod změny? Při pohledu na ostatní termíny mi to přijde divné…[/quote] nevíme, ale říkal to někdo z běžců na B25, že mu to říkal ředitel závodu na „Kopřivnici“… (celkem mě to štvě, protože takhle musím Chřiby vyřadit z plánu)

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 22.09.2006 15:04:27

[quote=forest][qu­ote=vl001][qu­ote=running-observer] Na netu nejsou asi žádné informace o Chřibském maratonu krom umístění v termínovce, mj. také na slovenských stránkách www.42195.sk[/quote] Víte někdo důvod změny? Při pohledu na ostatní termíny mi to přijde divné…[/quote] nevíme, ale říkal to někdo z běžců na B25, že mu to říkal ředitel závodu na „Kopřivnici“… (celkem mě to štvě, protože takhle musím Chřiby vyřadit z plánu)[/quote] Zkus http://www.vitejte.cz/objekt.php?…

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 22.09.2006 15:25:46

Teď se dívám, že Štefan Krč je tam přihlášen dvakrát. Ty máš jmenovce, nebo pořadatelé nafukují účast?

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí
avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 22.09.2006 15:55:08

[quote=minusak]Teď se dívám, že Štefan Krč je tam přihlášen dvakrát. Ty máš jmenovce, nebo pořadatelé nafukují účast?[/quote] Napřed jsem se přihlásil na jaře. Pak jsem si to rozmysle, a odhlásil jsem se. A na začátku září jsem se přihlásil znovu.

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 25.09.2006 09:00:57

Tak jsem si ten maratón trochu zkrátil. Někde jsem četl, že Tragéd nevzdáva, ale tentokrát to nevyšlo. Zkolil mne na 33 km hlad. Zase stejný problém, jako na Kladně, ale s horším koncem. Nebyl jsem schopen nic pozřít, kromě půlky karbosneku. Kromě toho já v den závodu nic nejím, větší jídlo jsem měl naposledy v sobotu v poledne. Začal jsem jako vždy rychleji, než jsem měl v plánu, první pětka za 24 min. misto 25:50. Pak jsem se zrovnal na tempo 5:05 na km. Na půlce jsem měl 1:48, to bylo přesně, ale cítil jsem, že to neudržím, tak jsem trochu zpomalil. Ještě na 30 km jsem běžel asi na 3:38, ale hlad už byl zoufalý. Rozhodl jsem se, že na občerstvovačce asi na 32 km za každou cenu něco sním. Ale tam už nic neměli. Tak jsem si řekl, že vydržím ještě asi 4 km na další. Pak jsem si ale asi za další km představil, jak sedím v rerstauraci a přede mnou naloženy mísy z jídlem, a já se cpu a cpu. To byl konec. Nohy se zastavily a vydaly se opačným směrem k cíli (to bylo asi 1km.) Vůbec mi nebylo líto, že nedoběhnu, měl jsem jenom pocit štěstí, že neběžím a za chvíli budu do sebe něco ládovat. Bohužel to dopadlo jinak. V cíli se ukázalo, že občerstvění vydávají jen na lístky, které nám dali do startovní tašky, a které jsem vůbec nezaregistroval. Nebyl jsem sám, bylo nás hodně. Asi to bylo tým, že lístky byly v obalce na které bylo památní razítko maratonu, tak jsem v ní nic nehledal. Pokusil jsem se vyjednávat s pořadately, ale marně. V tom okamžiku pro mne život ztratil smysl, začal jsem litovat, že jsem vzdal. Lístky byly u syna v bytě, syn v cíli nebyl, měl přijít až na 13:30. Naštěstí bydlí kousek od cíle, tak jsem se tam vydal, našel ho doma a konečně jsem se mohl najíst. V cíli jsem potkal mínusaka, zlepšil si osobák (myslím, že až o 15 min), takže ještě jednou velká gratulace.

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 25.09.2006 09:13:42

[quote=Štefan]Tak jsem si ten maratón trochu zkrátil. Někde jsem četl, že Tragéd nevzdáva, ale tentokrát to nevyšlo. Zkolil mne na 33 km hlad. Zase stejný problém, jako na Kladně, ale s horším koncem. Nebyl jsem schopen nic pozřít, kromě půlky karbosneku. Kromě toho já v den závodu nic nejím, větší jídlo jsem měl naposledy v sobotu v poledne. Začal jsem jako vždy rychleji, než jsem měl v plánu, první pětka za 24 min. misto 25:50. Pak jsem se zrovnal na tempo 5:05 na km. Na půlce jsem měl 1:48, to bylo přesně, ale cítil jsem, že to neudržím, tak jsem trochu zpomalil. Ještě na 30 km jsem běžel asi na 3:38, ale hlad už byl zoufalý. Rozhodl jsem se, že na občerstvovačce asi na 32 km za každou cenu něco sním. Ale tam už nic neměli. Tak jsem si řekl, že vydržím ještě asi 4 km na další. Pak jsem si ale asi za další km představil, jak sedím v rerstauraci a přede mnou naloženy mísy z jídlem, a já se cpu a cpu. To byl konec. Nohy se zastavily a vydaly se opačným směrem k cíli (to bylo asi 1km.) Vůbec mi nebylo líto, že nedoběhnu, měl jsem jenom pocit štěstí, že neběžím a za chvíli budu do sebe něco ládovat. Bohužel to dopadlo jinak. V cíli se ukázalo, že občerstvění vydávají jen na lístky, které nám dali do startovní tašky, a které jsem vůbec nezaregistroval. Nebyl jsem sám, bylo nás hodně. Asi to bylo tým, že lístky byly v obalce na které bylo památní razítko maratonu, tak jsem v ní nic nehledal. Pokusil jsem se vyjednávat s pořadately, ale marně. V tom okamžiku pro mne život ztratil smysl, začal jsem litovat, že jsem vzdal. Lístky byly u syna v bytě, syn v cíli nebyl, měl přijít až na 13:30. Naštěstí bydlí kousek od cíle, tak jsem se tam vydal, našel ho doma a konečně jsem se mohl najíst. V cíli jsem potkal mínusaka, zlepšil si osobák (myslím, že až o 15 min), takže ještě jednou velká gratulace.[/quote] Štefane, proč jíš větší jídlo naposled v sobotu v poledne?Udělat to stejné co ty,dopadnu naprosto stejně,myslím si ,že snad každý.Máte někdo se stejným stravovacím přístupem před maratonem dobré zkušenosti?

avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 25.09.2006 09:30:25

Také si to nedovedu představit. Před maratonem bohatá večeře, klidně i něco malého ještě k opravdu pozdní druhé a cca 3 hodiny před závodem snídám. Jinak bych dopadl stejně.

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Celkem 66574 km
Minulý měsíc 177 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 25.09.2006 09:43:36

Jasně kvůli tomu dělám dlouhé tratě, protože se můžu při závodě cpát:)Při desítce to moc nejde.

Motto: Never give up!!!
avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 25.09.2006 09:49:16

Lidičky, kdybyste věděli, co já jsem všecko s prominutím sežral ráno před během, byste mi nevěřili, ale tentokrát to vyšlo. Ovšem bez mysli tyčky bych ten marathon včera jen na piškoty nedoběhl. I tak pořadatelům /krom nekonečně se opakujících triček XLL, při průměrné váze maratonců 55kg) absolutní jednička ode mne za trať a občervestvení

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí
avatar

Celkem 17134 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:23 (2014)
půlmaraton: 1:26:49 (2012)
maraton: 3:21:14 (2012)

Martin M. muž 25.09.2006 11:12:36

Zdravím všechny běžce! Tak jsem včera při Ostravském maratónu dostal pořádnou lekci. Udělal jsem asi tu nejklasičtější chybu a přepálil začátek – 5 km za 22,40min. Pak jsem zpomalil a běžel přesně svých původně plánovaných 5 minut na km, 25km jsem měl za 2,02,40hod, jenže v tom vedru, když se navíc dost velká část běžela na přímém slunci se ukázalo i těch 5 minut na km pro mě příliš rychlé. Ještě do 29. km jsem běžel, ale síly mi rapidně ubývaly, nepomáhalo už ani povzbuzování fotícího Foresta, ani občerstvení, ani to, že jsem několik km běžel a občas prohodil pár slov (o tom jak už nemůžeme) s příjemnou polskou závodnicí. Na 29. km jsem si řekl, že se s Polkou pokusím běžet ještě jeden okruh do 35. km, pak že klidně půjdu kousek pěšky. A ihned jak jsem si to řekl, jsem zastavil a běžet dál už nešlo. Šel jsem tedy pěšky od toho 29. km a rozmýšlel jestli to vzdát nebo ne. Nohy mě nebolely, jenom jsem prostě neměl žádnou sílu. Pokračovat v běhu v tom okamžiku nebylo možný, ať jsem přemlouval svý tělo po dobrým nebo po zlým. Nakonec jsem se rozhodl, že to dokončím i kdybych to měl mít za 5 hodin. Když jsem si asi po 2 km chůze trošku orazil a na občerstvovačce snědl pár piškotů a vypil 3 kelímky – ionťák, vodu i čaj, ještě chvilkama se mi pak k běhu podařilo donutit a zbytek závodu jsem absolvoval indiánským během – cca 50% chůzí a 50% lehkým poklusem. Čas 4,10,13 je můj nejhorší od roku 2002, ale když se daří, tak se daří a mě se včera nedařilo. Jsem ale rád že jsem to dokončil aspoň tak a pro příště mám ponaučení. Asi jsem včera chtěl příliš, přepálil jsem začátek a i pak jsem dlouho tvrdošíjně běžel na naplánovaný čas a nepřizpůsobil tempo momentální situaci a na to jsem dojel. Včera jsem samozřejmě přemýšlel o tom, jestli má vůbec cenu další maratóny zkoušet, dneska už na včerejšek vzpomínám spíš s úsměvem a těším se na další závody.

avatar

Plzeň

Celkem 5741 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:00 (2006)
půlmaraton: 1:43:55 (2007)
maraton: 3:28:54 (2006)

VILDA muž 25.09.2006 11:52:31

[quote=milan][qu­ote=Štefan]V tom okamžiku pro mne život ztratil smysl, začal jsem litovat, že jsem vzdal. Lístky byly u syna v bytě, syn v cíli nebyl, měl přijít až na 13:30. Naštěstí bydlí kousek od cíle, tak jsem se tam vydal, našel ho doma a konečně jsem se mohl najíst. V cíli jsem potkal mínusaka, zlepšil si osobák (myslím, že až o 15 min), takže ještě jednou velká gratulace.[/quote] Štefane, proč jíš větší jídlo naposled v sobotu v poledne?Udělat to stejné co ty,dopadnu naprosto stejně,myslím si ,že snad každý.Máte někdo se stejným stravovacím přístupem před maratonem dobré zkušenosti?[/quote] Když jsem začínal s běháním, tak jsem si více hlídal pití než jídlo. Bál jsem se, že s plným žaludkem to může být rizikové a stačilo mně málo / tyčinka na 25K /. Po třech letech běhání zjišťuji, že nějak rychleji spaluji a mám daleko dříve pocit hladu a naopak vydržím bez vody delší dobu. Včera jsem běžel 25K a mezi 12 – 18K jsem dal tyčinku a jeden kousek jablečného štrůdlu. Asi 300m jsem lehce prokrkal, ale celkový efekt byl velice pozitivní. Vždy když jím s velkou chutí, tak je to znamení, že jsem na tom dobře i s vodou. Před během / 2h / –4ks bílé toastové veky s džemem a ředěný džus 1/1. 30min. před startem maratonu si dám klidně banán / dříve bych to považoval za šílenství /. Díky radám kamarádů na "Našich stránkách " jsem na občerstvovačce začal brzdit a pít v klidu 2 kelímky / voda+jonťák / a vím, že víc získám než ztratím… ikdyž chvíli krkám. Je možné, že po několika letech pravidelného tréninku tělo začne více spalovat? Štefane stejně je skvělé, že máš kuráž jít v tak krátké době po Kladně další maraton.

avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 25.09.2006 12:04:59

[quote=milan]Šte­fane, proč jíš větší jídlo naposled v sobotu v poledne?Udělat to stejné co ty,dopadnu naprosto stejně,myslím si ,že snad každý.Máte někdo se stejným stravovacím přístupem před maratonem dobré zkušenosti?[/quote] Mám nějak vsugerované, že mi bude špatně, když budu v den závodu jíst. Asi bych měl, ale nějak to nejde. Budu to muset natrénovat. Toto byl můj sedmý maratón, v těch předchozích to bylo celkem v pohodě až na KLadno. Ale tady to zřejmě zapůsobilo v kombinaci s vyčerpáním z Kladna a desítky PIM. Kromě toho jsem ještě držel dietu na vyčerpání glykogénových zásob a následně jsem se je snažil enormně zvýšit, to asi bylo zbyrtečné. Ale i když se stydím, musím přiznat, že ten pocit štěstí, když jsem přestal běžet a zamířil k jídlu byl nepředstavitelně nádherný , dokonalé blaho :), tak jsem si ho alespoň 10 min. užil.

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 25.09.2006 12:18:00

pochlute se s časy! já musel po 2 hodinách závodu odjet do Brna (sorry Beete, že jsem se ani nerozloučil, ale jaksi jsem najednou zjistil, že mi za půl hoďky jede vlak)

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Předboj

Celkem 23888,2 km
Minulý měsíc 39 km
10 km: 0:40:30 (2006)
půlmaraton: 1:35:54 (2006)
maraton: 3:21:02 (2006)

MirO muž 25.09.2006 12:33:14

[quote=Štefan][qu­ote=milan]Šte­fane, proč jíš větší jídlo naposled v sobotu v poledne?Udělat to stejné co ty,dopadnu naprosto stejně,myslím si ,že snad každý.Máte někdo se stejným stravovacím přístupem před maratonem dobré zkušenosti?[/quote] Mám nějak vsugerované, že mi bude špatně, když budu v den závodu jíst. Asi bych měl, ale nějak to nejde. Budu to muset natrénovat. Toto byl můj sedmý maratón, v těch předchozích to bylo celkem v pohodě až na KLadno. Ale tady to zřejmě zapůsobilo v kombinaci s vyčerpáním z Kladna a desítky PIM. Kromě toho jsem ještě držel dietu na vyčerpání glykogénových zásob a následně jsem se je snažil enormně zvýšit, to asi bylo zbyrtečné. Ale i když se stydím, musím přiznat, že ten pocit štěstí, když jsem přestal běžet a zamířil k jídlu byl nepředstavitelně nádherný , dokonalé blaho :), tak jsem si ho alespoň 10 min. užil.[/quote] Ahoj Štefane, už na Kladně jsme se spolu bavili, že bys měl zkusit jíst během závodu energetické tyčinky. Já jsem měl stejný problém, během maratonu jsem do sebe dostal maximálně jeden carbosnak a to ještě se sebezapřením. pak jem začal s tyčinkami a je to bez problémů. Zkus si najít jiný druh jídla, který ti nebude dělat problémy. ale bez nějaké formy občerstvení se to asi neobejde. Taky si myslím, že jsi šel další maraton po Kladnu moc brzy. Měl jsi počkat na Stromovku. No ber to tak, že jsi to měl poslední dlouhý běh před tou Stromovkou :) Ahoj Mirek.

avatar

regioRUN.cz

Celkem 16870 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:16 (2006)
půlmaraton: 1:17:31 (2005)
maraton: 2:42:59 (2008)

-W- muž 25.09.2006 12:33:26

Ahoj všem. Kompletní výsledky jsou na http://www.volny.cz/…OM06celk.pdf .

Motto: Není důležité zvítězit, ale jak při tom vypadáš ! :)
avatar

regioRUN.cz

Celkem 16870 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:16 (2006)
půlmaraton: 1:17:31 (2005)
maraton: 2:42:59 (2008)

-W- muž 25.09.2006 13:17:57

[quote=Štefan][qu­ote=milan]Šte­fane, proč jíš větší jídlo naposled v sobotu v poledne?Udělat to stejné co ty,dopadnu naprosto stejně,myslím si ,že snad každý.Máte někdo se stejným stravovacím přístupem před maratonem dobré zkušenosti?[/quote] Mám nějak vsugerované, že mi bude špatně, když budu v den závodu jíst. Asi bych měl, ale nějak to nejde. Budu to muset natrénovat. Toto byl můj sedmý maratón, v těch předchozích to bylo celkem v pohodě až na KLadno. Ale tady to zřejmě zapůsobilo v kombinaci s vyčerpáním z Kladna a desítky PIM. Kromě toho jsem ještě držel dietu na vyčerpání glykogénových zásob a následně jsem se je snažil enormně zvýšit, to asi bylo zbyrtečné. Ale i když se stydím, musím přiznat, že ten pocit štěstí, když jsem přestal běžet a zamířil k jídlu byl nepředstavitelně nádherný , dokonalé blaho :), tak jsem si ho alespoň 10 min. užil.[/quote] To já při maratonu beru vždycky jenom 2× Carbosnack (energetický gel) – jinak nic nepozřu. Pravidelně ovšem doplňuji tekutiny – začínám na vodě přes Red Bull až ke konci trochu iontového nápoje. Před maratonem si vždycky dávám pozdní večeři (den předem kolem 20 hodiny) bohatou na sacharidy (nejlépe těstoviny), hodně tekutin a druhý den ráno už jenom max. nějakej ten banán (nedráždí a netíží žaludek),který dobře snáším. Až do jedne hodiny před startem piju hodně většinou Coca Colu (kvůli cukru). Ale nevím jestli to je vše správně – jenom mi to prostě takhle vyhovuje a mám pocit, že jsem nachystán na výkon :)

Motto: Není důležité zvítězit, ale jak při tom vypadáš ! :)
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 25.09.2006 13:19:42

[quote=Štefan][qu­ote=milan]Šte­fane, proč jíš větší jídlo naposled v sobotu v poledne?Udělat to stejné co ty,dopadnu naprosto stejně,myslím si ,že snad každý.Máte někdo se stejným stravovacím přístupem před maratonem dobré zkušenosti?[/quote] Mám nějak vsugerované, že mi bude špatně, když budu v den závodu jíst. Asi bych měl, ale nějak to nejde. Budu to muset natrénovat. Toto byl můj sedmý maratón, v těch předchozích to bylo celkem v pohodě až na KLadno. Ale tady to zřejmě zapůsobilo v kombinaci s vyčerpáním z Kladna a desítky PIM. Kromě toho jsem ještě držel dietu na vyčerpání glykogénových zásob a následně jsem se je snažil enormně zvýšit, to asi bylo zbyrtečné. Ale i když se stydím, musím přiznat, že ten pocit štěstí, když jsem přestal běžet a zamířil k jídlu byl nepředstavitelně nádherný , dokonalé blaho :), tak jsem si ho alespoň 10 min. užil.[/quote] Přiznám se,že mám týden před maratonem spíš opačný problém:snědl bych všechno,co mě příjde na oči.Organismus podvědomě shromažďuje zásoby.Abych se vůbec unesl,tak sedám 2–3× v tomto týdnu na hodinu na rotoped.Běhám minimálně,také 2–3×,s tím že poslední běh si zpestřím několika rychlejšími úseky.Na Kladně jsem po lehké snídani měl 20min před startem banán.I ten mohl být příčinou optimálního tempa v úvodu-rychleji by to snad ani nešlo.Zkoušej běhat i dlouhé víkendové běhy po lehčím jídle a trenuj doplnění živin .Mě např.vyhovuje 1 carbosnack na hodinu tzn.při maratonu 3 ks.

avatar

Brno (Újezd u Brna)

Celkem 12770 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:33:41 (2009)
maraton: 3:40:27 (2007)

Stanislav Junga muž 25.09.2006 14:03:57

Taky myslím, že je potřeba přiměřeně jíst. Na každé občerstvovačce kromě pití beru i pár kousků banánu, nebo pomeranče. Kdyby náhodou nebyly banány ani pomeranče, mám s sebou nepostradatelnou Corny tyčinku (obvykle 2ks / maraton). Souhlasím s bohatýrskou sacharidovou večeří den před závodem, i pro mě je to základ (v mém podání hora pečiva a džem, nebo nutella, snesu i jogurt).

avatar

Brno

Celkem 39675 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:29:52 (1994)
půlmaraton: 1:04:33 (1994)
maraton: 2:26:58 (2011)

dao muž 25.09.2006 15:59:07

Fotky jsem dal na obvyklé místo: http://dao.rajce.net/…a_24.9.2006/ . Vzhledem k tomu, že jsem měl problémy sám se sebou, tak ani to focení nebylo ono. Nejlépe se mi fotilo ve stánku u piva a lima nebo od fontánky. Jinak k aktuální diskuzi: možná mě někteří zahlédli jak křičím do kanálu a podle monožství tekutin to bylo úplně všechno co jsem vypil. A to jsem pil jenom vodu a na 20 km Energy-up. Prostě nějak to nesedlo.

avatar

Ostrava a okolí

Celkem 23693,14 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:14 (2006)
půlmaraton: 1:21:13 (2008)
maraton: 3:04:39 (2007)

Beet muž 25.09.2006 23:12:12

[quote=forest](so­rry Beete, že jsem se ani nerozloučil, ale jaksi jsem najednou zjistil, že mi za půl hoďky jede vlak)[/quote] Já jsem zase potkal tolik známých, co jsem dlouho neviděl, že jsem ani nezaregistroval, kdy jsi zmizel. My jsme se taky moc dlouho nezdrželi, ale prvních několik běžců jsme si ujít nenechali. Ondra Němec tam měl zase tolik krásných Asicsů, že jsem neodolal… To zas bylo peněz :-)

Jinak blahopřeju k výkonům, v tom horku, to muselo být maso.

avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 26.09.2006 13:54:06

[quote=forest]pochlu­te se s časy! já musel po 2 hodinách závodu odjet do Brna (sorry Beete, že jsem se ani nerozloučil, ale jaksi jsem najednou zjistil, že mi za půl hoďky jede vlak)[/quote] Nechlubím se, ale 3–39–07 odpovídá usilí v tréningu. Na 3–30 mi chybělo 14 dní a jeden dlouhýýýý výběh Prosím Tě, vyfotil jsi mne v době kdy jsem byl ještě v pohodě. Pokud můžeš, pošli mi obrázek na libor.miklos@seznam.cz. Díííííííííííí­íííííííííík

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí
avatar

Křenovice (VY), Velká (PR)

Celkem 36921 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:03 (2009)
půlmaraton: 1:17:18 (2009)
maraton: 2:48:28 (2010)

Honza Škrdla muž 26.09.2006 19:09:01

[quote=forest][qu­ote=vl001][qu­ote=running-observer] Na netu nejsou asi žádné informace o Chřibském maratonu krom umístění v termínovce, mj. také na slovenských stránkách www.42195.sk[/quote] Víte někdo důvod změny? Při pohledu na ostatní termíny mi to přijde divné…[/quote] nevíme, ale říkal to někdo z běžců na B25, že mu to říkal ředitel závodu na „Kopřivnici“… (celkem mě to štvě, protože takhle musím Chřiby vyřadit z plánu)[/quote] přeložení termínu mně taky celkem štve, původně jsem to plánoval jako vrchol sezóny. na stránkách www.beh.cz jsem se dozdvěděl, že je to z důvodu termínové kolize se závody PMEZ v silničním běhu

Nalezené položky: 54 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.