Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » V nové plzeňské prodejně radí běžci běžcům [článek]

V nové plzeňské prodejně radí běžci běžcům [článek]

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 2448 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:56:36 (2014)
půlmaraton: 2:10:48 (2012)
maraton: 4:34:54 (2013)

marci žena 27.11.2009 07:33:18

Můžu potvrdit! Byla jsem se tam minulý týden podívat, že si případně vyhlídnu botky do terénu. No nakonec jsem odcházela i s botama, přístup byl perfektní. POradili, vyzkoušela jsem co se dalo a nakonec sleva 40 %, no nekupte to. Ještě mě láka 50 % na textil, že byvh si dala další dárek pod stromeček ?

administrator 03.04.2010 13:33:07

Síť sportovních obchodů SPORT PODESTÁT se letos rozrostla o další přírůstek. V plzeňské Veleslavínově ulici byl otevřen obchod „PODESTAT sports & athletics equipment". Na své si zde přijdou kromě příznivců rekreačního běhání i výkonnostní sportovci a atleti, pro něž je připravena široká nabídka sortimentu bot pro všechny atletické disciplíny. NYNÍ V OBCHODĚ VELKÁ AKCE – KE KAŽDÉMU PÁRU BOT ZAKOUPENÉMU V BŘEZNU JEDEN DALŠÍ PÁR ZDARMA


Odkaz na článek
avatar

Pihatka žena 10.04.2010 22:46:26

Vyrazím tam v úterý, konečně si dojdu koupit po půl roce běhání své první běžecké botky. Po dnešní zkušenosti v jedné prodejně sportu , kde mi vůbec nedokázali poradit doufám , že se mi tam dostane dostatečné „péče“ a že nakoupím ve velkém…:-)) Dám vědět, jak jsem pochodila…

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.