Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Vykecavarna pro bezecka

Vykecavarna pro bezecka

Nalezené položky: 71 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 06.10.2006 19:28:26

[quote=Bezecek]Jo a tahle lajna je moje,tak tady muzu kydat co a jak chci,sam sis tak pral;)Jen bys mel misto chatovani asi vic trenovat..;)[/qu­ote] no tvoje neni, protoze jsem ji zalozil ja :-P, ale je tu predevsim pro tebe.

Nevim, jak si kdo vyklada muj umysl zalozit toto vlakno, ale moje idea byla asi nasledujici. At si sem bezecek hazi svoje vypady, lehke utoky a u nekoho i urazky a v jinych vlaknech, kde by mel radit, at dal dobre a prospesne radi, protoze pak se kazde vlakno kde on prispiva stoci akorat na reakce postizenych a pak reakce bezecka na reakce postizenych. Vlakno pak ma asi 30 prispevku, ale informacni hodnotu maji 3, 4.

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 157415,06 km
Minulý měsíc 843 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 06.10.2006 19:35:28

[quote=Luckybo­y]anonymita je neverohodna, minimalne u kritiky urcite[/quote] Souhlasím, nejsme před rokem 1989, takže není důvod se schovávat za anonymní pseudojména, když chci něco nebo někoho zkritizovat. A s urážlivými anonymy je to jednoduché. Ty psané se házejí do koše a na ty v internetových diskuzích se nereaguje.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Barcelona muž 06.10.2006 20:02:25

Kdo tady zmínil Paroubka – to je druhý Hitler…Ten kdo v této době volí ČSSD tak je u mě totální gumák, vždyť Paroubek je hulvát!!!

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 06.10.2006 20:06:03

[quote=Luckybo­y][quote=Beze­cek]Jo a tahle lajna je moje,tak tady muzu kydat co a jak chci,sam sis tak pral;)Jen bys mel misto chatovani asi vic trenovat..;)[/qu­ote] no tvoje neni, protoze jsem ji zalozil ja :-P, ale je tu predevsim pro tebe.

Nevim, jak si kdo vyklada muj umysl zalozit toto vlakno, ale moje idea byla asi nasledujici. At si sem bezecek hazi svoje vypady, lehke utoky a u nekoho i urazky a v jinych vlaknech, kde by mel radit, at dal dobre a prospesne radi, protoze pak se kazde vlakno kde on prispiva stoci akorat na reakce postizenych a pak reakce bezecka na reakce postizenych. Vlakno pak ma asi 30 prispevku, ale informacni hodnotu maji 3, 4.[/quote] to zes ho zalozil je sic fakt,lec uziva v nazvu muj nic,tudiz je moje heh!;)Podivej,kdo chce,precte si z toho co pisu to co ho zajima..moje komentare te treba rozcilujou,ale je to muj nazor a tak jak ty ukazujes svuj,ja ukazuju svuj..tebe se asi dotknou plky o nekom,o kom ja reknu ze nema o behu sajn,ale..podivej se na to kolik ten pan ma nabehano km a co z toho?Neco je asi spatne ne?To ze to reknu a jsem krizovan je soucast nazoru..ten web mel rikat o behani a dejme tomu pomoct..jen jak napisu pravdu,je zle.K cemu je nabehat 500km mesicne a z toho 99% klus ci parodii na nejakej trenink co je stejme na X% kec?A jit 3.26?S tim objemem musi jit na hranici 3.00..lec nejde..nemam tady jmeno,nechci,nemam tady ani or,bud byste neverili,nebo bych dle vas machroval..pokud mas chut,cti co obcas napisu a vezmi si z toho co Te zaujme (nechci si fandit,ale neco se najde snad;)…) a nerikej me demagog,tak muzu ja oznacit tebe nebo kohokoli;)Kapis­to?;)

Motto: můj podpis
avatar

Bělá pod Bezdězem

Celkem 3203 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:21 (2007)
půlmaraton: 1:29:42 (2007)
maraton: 3:17:11 (2007)

Cabalero muž 06.10.2006 20:14:39

[quote=Mirek Kostlivý][quo­te=Luckyboy]a­nonymita je neverohodna, minimalne u kritiky urcite[/quote] Souhlasím, nejsme před rokem 1989, takže není důvod se schovávat za anonymní pseudojména, když chci něco nebo někoho zkritizovat. A s urážlivými anonymy je to jednoduché. Ty psané se házejí do koše a na ty v internetových diskuzích se nereaguje.[/quote] ahoj, Asi jsem potřeboval číst tyto řádky at vím co je potřeba!Řekl jsem svůj názor a spousta lidí mě tady odhodilo!!! Nebudu se vracet ke všemu ale jen chci říci že Mirek má pravdu! Nejde o nějaké gangsterské forům a tak proč tu nemáme vlastní jméno atd.? Copak jde o život? Naopak jsem pochopil že potkat někoho jak na závodech podle fota nebo jména pak ve výsledcch je potěšující a alespon ostatní rejpálci poznají že alespon běháme!!! Ahoj a bavte se

Motto: SPORTU ZDAR-NAZDAR
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 06.10.2006 20:18:22

[quote=Bezecek][qu­ote=Luckyboy][qu­ote=Bezecek]Jo a tahle lajna je moje,tak tady muzu kydat co a jak chci,sam sis tak pral;)Jen bys mel misto chatovani asi vic trenovat..;)[/qu­ote] no tvoje neni, protoze jsem ji zalozil ja :-P, ale je tu predevsim pro tebe.

Nevim, jak si kdo vyklada muj umysl zalozit toto vlakno, ale moje idea byla asi nasledujici. At si sem bezecek hazi svoje vypady, lehke utoky a u nekoho i urazky a v jinych vlaknech, kde by mel radit, at dal dobre a prospesne radi, protoze pak se kazde vlakno kde on prispiva stoci akorat na reakce postizenych a pak reakce bezecka na reakce postizenych. Vlakno pak ma asi 30 prispevku, ale informacni hodnotu maji 3, 4.[/quote] to zes ho zalozil je sic fakt,lec uziva v nazvu muj nic,tudiz je moje heh!;)Podivej,kdo chce,precte si z toho co pisu to co ho zajima..moje komentare te treba rozcilujou,ale je to muj nazor a tak jak ty ukazujes svuj,ja ukazuju svuj..tebe se asi dotknou plky o nekom,o kom ja reknu ze nema o behu sajn,ale..podivej se na to kolik ten pan ma nabehano km a co z toho?Neco je asi spatne ne?To ze to reknu a jsem krizovan je soucast nazoru..ten web mel rikat o behani a dejme tomu pomoct..jen jak napisu pravdu,je zle.K cemu je nabehat 500km mesicne a z toho 99% klus ci parodii na nejakej trenink co je stejme na X% kec?A jit 3.26?S tim objemem musi jit na hranici 3.00..lec nejde..nemam tady jmeno,nechci,nemam tady ani or,bud byste neverili,nebo bych dle vas machroval..pokud mas chut,cti co obcas napisu a vezmi si z toho co Te zaujme (nechci si fandit,ale neco se najde snad;)…) a nerikej me demagog,tak muzu ja oznacit tebe nebo kohokoli;)Kapis­to?;)[/quote] Nějak sis v tom pernamentním rozčílení nestačil všimnout,že tady na fóru si diskutující OR nezávídí,ale naopak přejí.Pokud jsi nepochopil motivaci přispěvovatelů,tak zkus přemýšlet.Klidně měj třeba časy na úrovni SR,já ti je přeji,ale stejně se můj názor na tebe nezmění.Ještě problém ?

avatar

Barcelona muž 06.10.2006 20:24:24

Bezecek na hrad!!!

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Líšnice

maraton: 2:52:51 (2002)

Láďa Tarant 06.10.2006 20:27:45

[quote=Bezecek]Nek­do me napsal ze sem desnej frajer aniz bych frajeril..a ze az spadnu na usta uklidni me to..musim rict ze se me to libi..NEJSES JAKO MY, DOSTANES PREZ DRZKU…:))))))­)…bezec bezci nikdy prusvih nepreje, to jen tak naokraj..tomu cloveku preji zdravi a at mu to beha…a nepskne:))))))[­/quote] Ten někdo jsem byl zřejmě já: [quote]Podle tvého příspěvku usuzuju, že jsi mladý (a neklidný) a proto ti přeju, aby tvůj zákonitý pád na ústa byl co nejmírnější, ale aby jsi při něm pochopil třeba takové slůvko jakou je pokora.[/quote] Nepsal jsem, že ti průšvih přeju, ale že ho předpokládám. Něco jako, když budeš běhat na silnici za tmy a budeš špatně viditelný, nechá se předpokládat, že tě jednou auto porazí a nic na tom nezmění, že ti přeju všechno dobré. Ale myslel jsem takový pád, který s fyzickým stavem nemá moc společného. A když už by tě něco takové potkalo, aby se naplnilo rčení: Všechno zlé, je na něco dobré. Ať se ti daří.

avatar

Barcelona muž 06.10.2006 20:28:45

:)já nevím ale Bezecek má podle mě docela dobrý rady a o běhu určitě něco ví. Je fakt že někdy šťourá svými názory do „vosího hnízda“ ale já nepostřehl ani jednu očividnou provokaci směrem k někomu, vždy jen řekl svůj názor na běh. Tím že jsem nepostřehl provokaci myslím to, že když už se s někým peskoval tak to bylo vždy poté co ho slovně napadl někdo druhý, kolikrát mi přijde že ti co se do Bezecka navezou tak by se té hádce klidně vyhnout mohli ale oni sami svým útočným příspěvkem určí, že bude hádavá diskuse, protože se Bezecek musí bránit…Hledme si radši sami svých slov než někoho permanentně buzerovat!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Barcelona muž 06.10.2006 20:30:27

Lada Tarant: tady máš pravdu, Bezecek to špatně pochopil…tak se to vyjasnilo, a je to už oukej (snad i bez hádek)

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Barcelona muž 06.10.2006 20:32:12

Ale já mám zkušenosti (shodou okolností mě taky na nějakých foru pronásledovali jako Bezecka) že když se na vás valí kritika ze všech stran tak je kolikrát těžký reagovat že pomalu nevíte na co dřív odpovědět a kolikrát něco špatně pochopíte jak chcete rychle na vše odepsat

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 06.10.2006 21:12:58

[quote=Barcelo­na]Ale já mám zkušenosti (shodou okolností mě taky na nějakých foru pronásledovali jako Bezecka) že když se na vás valí kritika ze všech stran tak je kolikrát těžký reagovat že pomalu nevíte na co dřív odpovědět a kolikrát něco špatně pochopíte jak chcete rychle na vše odepsat[/quote] Co to je za mánii, že tady všichni pronásledují běžečka? Nikdo (co já vím) nezpochybnil jeho konkrétní rady, evidentně ví o čem mluví. Problém je jen a pouze v jeho stylu vyjadřování a v tom, že si neodpustí nějakou invektivu i v jinak celkem hodnotném příspěvku.

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 06.10.2006 21:44:02

[quote=lastbo­yscout]Problém je jen a pouze v jeho stylu vyjadřování a v tom, že si neodpustí nějakou invektivu i v jinak celkem hodnotném příspěvku.[/quote] presne tak, aspon nekdo pochopil o co jde a taky to vyjadril :). Pochybuju, ze by tu nekdo bezecka nemel rad. Ale spousta lidi spatne snasi jeho styl vyjadrovani. I ja. Ne ze by me to zvedlo ze zidle, ale spis nechapu duvody toho proc to dela. Nazvat nekoho komu je 51 let a mozna beha dyl nez bezecek diletantem, je jaksi dosti nestastne. Bezecek asi totiz nechape, ze tu nekdo beha jenom pro radost a nehodla se v treninku drit jako magor jenom proto, aby stahnul OS na maratonu z 3:30 na 3:10 nebo pod 3:00. A treba v 51 letech trenovat rychlost samozrejme jde, ale predpokladam, ze to boli mnohem vic nez v 26. Doufam, ze se mylim, ale stylem vyjadrovani a chovanim, aspon co se psaneho projevu tyka, mi bezecek pripomina takove ty mlade „drave“, agresivni a arogantni jedince.

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Barcelona muž 07.10.2006 00:48:14

[quote=Luckybo­y][quote=lastbo­yscout]Problém je jen a pouze v jeho stylu vyjadřování a v tom, že si neodpustí nějakou invektivu i v jinak celkem hodnotném příspěvku.[/quote] presne tak, aspon nekdo pochopil o co jde a taky to vyjadril :). Pochybuju, ze by tu nekdo bezecka nemel rad. Ale spousta lidi spatne snasi jeho styl vyjadrovani. I ja. Ne ze by me to zvedlo ze zidle, ale spis nechapu duvody toho proc to dela. Nazvat nekoho komu je 51 let a mozna beha dyl nez bezecek diletantem, je jaksi dosti nestastne. Bezecek asi totiz nechape, ze tu nekdo beha jenom pro radost a nehodla se v treninku drit jako magor jenom proto, aby stahnul OS na maratonu z 3:30 na 3:10 nebo pod 3:00. A treba v 51 letech trenovat rychlost samozrejme jde, ale predpokladam, ze to boli mnohem vic nez v 26. Doufam, ze se mylim, ale stylem vyjadrovani a chovanim, aspon co se psaneho projevu tyka, mi bezecek pripomina takove ty mlade „drave“, agresivni a arogantni jedince.[/quote] Chlapi, já vám přeju hodně zdaru do života i do běhání, ale ted si protiřečíte! Já přece neřek že se vám nelíbí jeho názory na běh, já to řekl všeobecně. A vám se nelíbí jeho útočné komentáře, to přece taky píšu.....Tím že ví o čem mluví jsem jen chtěl říct že si vážím že tu je (tím neříkám že vy ne)…

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Barcelona muž 07.10.2006 00:52:30

Třeba bezecek nevěděl že je dotyčnému 51:)…No, ne vše je v pořádku ale jen proto že je někomu 51 a druhému ne přece ten starší nemá pravdu, i když určitá slušnost ke starším by tu být měla…Mě se líbí že tu je přátelská atmosféra na tomto foru, to je v pohodě. Že sem přijde dravej drzej mladoch, když vidíte že si trvá na svým, nemusíme se hned kvůli tomu rafat. Stačí když řeknete že běháte jen pro radost a že nepotřebujete jeho rady (takto slušným způsobem) a jistě se vnucovat nebude:))

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Barcelona muž 07.10.2006 00:57:25

PS: kdybyste nevěděli čím si protiřečíte tak je to tím že nejprve že ho nikdo nepronásleduje a pak řeknete důvod který s tím podle vašeho mínění nemá co dělat(běžecké názory). Ale přitom z jiného důvodu (útočné komentáře) ho pronásledujete…Snad to jde pochopit co myslím…To pronásledujete myslím v uvozovkách a nadsazeně – prostě že se s ním přete no:)

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 07.10.2006 09:45:36

[quote=milan][qu­ote=Bezecek][qu­ote=Luckyboy] no tvoje neni, protoze jsem ji zalozil ja :-P, ale je tu predevsim pro tebe.

Nevim, jak si kdo vyklada muj umysl zalozit toto vlakno, ale moje idea byla asi nasledujici. At si sem bezecek hazi svoje vypady, lehke utoky a u nekoho i urazky a v jinych vlaknech, kde by mel radit, at dal dobre a prospesne radi, protoze pak se kazde vlakno kde on prispiva stoci akorat na reakce postizenych a pak reakce bezecka na reakce postizenych. Vlakno pak ma asi 30 prispevku, ale informacni hodnotu maji 3, 4.[/quote] to zes ho zalozil je sic fakt,lec uziva v nazvu muj nic,tudiz je moje heh!;)Podivej,kdo chce,precte si z toho co pisu to co ho zajima..moje komentare te treba rozcilujou,ale je to muj nazor a tak jak ty ukazujes svuj,ja ukazuju svuj..tebe se asi dotknou plky o nekom,o kom ja reknu ze nema o behu sajn,ale..podivej se na to kolik ten pan ma nabehano km a co z toho?Neco je asi spatne ne?To ze to reknu a jsem krizovan je soucast nazoru..ten web mel rikat o behani a dejme tomu pomoct..jen jak napisu pravdu,je zle.K cemu je nabehat 500km mesicne a z toho 99% klus ci parodii na nejakej trenink co je stejme na X% kec?A jit 3.26?S tim objemem musi jit na hranici 3.00..lec nejde..nemam tady jmeno,nechci,nemam tady ani or,bud byste neverili,nebo bych dle vas machroval..pokud mas chut,cti co obcas napisu a vezmi si z toho co Te zaujme (nechci si fandit,ale neco se najde snad;)…) a nerikej me demagog,tak muzu ja oznacit tebe nebo kohokoli;)Kapis­to?;)[/quote] Nějak sis v tom pernamentním rozčílení nestačil všimnout,že tady na fóru si diskutující OR nezávídí,ale naopak přejí.Pokud jsi nepochopil motivaci přispěvovatelů,tak zkus přemýšlet.Klidně měj třeba časy na úrovni SR,já ti je přeji,ale stejně se můj názor na tebe nezmění.Ještě problém ?[/quote] Nejak jsem si nevsiml ze bych byl pernamentne rozcilenej…a ze svuj nazor nezmenis me rozhodne zily netrha…ja svuj na Tebe taky ne..howg!

Motto: můj podpis
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 07.10.2006 09:48:21

[quote=Láďa Tarant][quote=Be­zecek]Nekdo me napsal ze sem desnej frajer aniz bych frajeril..a ze az spadnu na usta uklidni me to..musim rict ze se me to libi..NEJSES JAKO MY, DOSTANES PREZ DRZKU…:))))))­)…bezec bezci nikdy prusvih nepreje, to jen tak naokraj..tomu cloveku preji zdravi a at mu to beha…a nepskne:))))))[­/quote] Ten někdo jsem byl zřejmě já: [quote]Podle tvého příspěvku usuzuju, že jsi mladý (a neklidný) a proto ti přeju, aby tvůj zákonitý pád na ústa byl co nejmírnější, ale aby jsi při něm pochopil třeba takové slůvko jakou je pokora.[/quote] Nepsal jsem, že ti průšvih přeju, ale že ho předpokládám. Něco jako, když budeš běhat na silnici za tmy a budeš špatně viditelný, nechá se předpokládat, že tě jednou auto porazí a nic na tom nezmění, že ti přeju všechno dobré. Ale myslel jsem takový pád, který s fyzickým stavem nemá moc společného. A když už by tě něco takové potkalo, aby se naplnilo rčení: Všechno zlé, je na něco dobré. Ať se ti daří.[/quote] Myslim ze mam za sebou vic propadu nez spousta z vas..mimocho­dem..to auto uz me srazilo…ale ze by to zmenilo moje nazory se rict neda…co se tyce padu nemajicich nic spolecne s stavem fyzicna, tak tech uz taky bylo dost a dost…

Motto: můj podpis
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 07.10.2006 10:00:37

[quote=Luckybo­y][quote=lastbo­yscout]Problém je jen a pouze v jeho stylu vyjadřování a v tom, že si neodpustí nějakou invektivu i v jinak celkem hodnotném příspěvku.[/quote] presne tak, aspon nekdo pochopil o co jde a taky to vyjadril :). Pochybuju, ze by tu nekdo bezecka nemel rad. Ale spousta lidi spatne snasi jeho styl vyjadrovani. I ja. Ne ze by me to zvedlo ze zidle, ale spis nechapu duvody toho proc to dela. Nazvat nekoho komu je 51 let a mozna beha dyl nez bezecek diletantem, je jaksi dosti nestastne. Bezecek asi totiz nechape, ze tu nekdo beha jenom pro radost a nehodla se v treninku drit jako magor jenom proto, aby stahnul OS na maratonu z 3:30 na 3:10 nebo pod 3:00. A treba v 51 letech trenovat rychlost samozrejme jde, ale predpokladam, ze to boli mnohem vic nez v 26. Doufam, ze se mylim, ale stylem vyjadrovani a chovanim, aspon co se psaneho projevu tyka, mi bezecek pripomina takove ty mlade „drave“, agresivni a arogantni jedince.[/quote] Takze jo, rozeberu Te jo???Muj styl vyjadrovani je vec jedna, a pripoustim ze se nekomu libit nemusi, pokud tak je, nikdo ho nenuti at to cte..ja uz urcity plky tay vynechavam…vec druha…vyjadrena v cislech jak je sam onen pan napsal:

51 let Běhá od roku: 2003

Naběhané km: 66 km – 2006, Říjen 511 km – 2006, Září 546 km – 2006, Srpen 509 km – 2006, Červenec 496 km – 2006, Červen 448 km – 2006, Květen 425 km – 2006, Duben 480 km – 2006, Březen 477 km – 2006, Únor 503 km – 2006, Leden 383 km – 2005, Prosinec 465 km – 2005, Listopad 418 km – 2005, Říjen 342 km – 2005, Září 521 km – 2005, Srpen 485 km – 2005, Červenec 368 km – 2005, Červen 371 km – 2005, Květen 377 km – 2005, Duben 123 km – 2005, Březen 126 km – 2005, Únor 221 km – 2005, Leden 395 km – 2004, Prosinec 327 km – 2004, Listopad 431 km – 2004, Říjen 457 km – 2004, Září 530 km – 2004, Srpen 482 km – 2004, Červenec 466 km – 2004, Červen 410 km – 2004, Květen 379 km – 2004, Duben 368 km – 2004, Březen 155 km – 2004, Únor 111 km – 2003, Listopad 355 km – 2003, Říjen 320 km – 2003, Září 196 km – 2003, Srpen 316 km – 2003, Červenec 290 km – 2003, Červen 112 km – 2003, Květen

4461 km celkem za rok 2006 4200 km celkem za rok 2005 4400 km celkem za rok 2004 1700 km celkem za rok 2003 Celkem naběháno 14761 km

Výkony: 10 km: 0:40:21 (29. 4. 2006, Semice) 25 km: 1:52:26 (4. 6. 2006, Mnichovo Hradiště) 5 km: 0:20:08 (25. 5. 2006, Praha – dráha na Slávii) maraton: 3:18:13 (23. 5. 2004, Praha – real time 3:15:43) půlmaraton: 1:31:05 (15. 4. 2006, Bakov nad Jizerou) hodinovka: 13,612 km (6. 9. 2006, Praha – dráha na Strahově)

A ted:pokud se podïvas do jinejch lajn, uvidis ze sem mluvil dycky o halde zbytecnejch a jalovejch kilaku, pokud mrknes na cisla vedle mesicu tady, je ti jasny ¨ze je to silenej a zbytecnej objem kterej je behanej bez valnyho vysledku…tyhle objemy stacivaj pri vhodny skladbe treninku na 2:30, cas 3:18 je z nich krici o chybe nemyslis?Uz nekomentuju ty dalsi osobaky, protoze maratonem neni clovek ziv a opravdu kvalitne se daji jit do roka 2 az 3 pokud nejsi profik a to i tak je diskutabilni, protoze coby profik si maratonemnevydelas tolik aby Te to udrzelo celej rok a tak des jen dva a zbytek pulmaratony a desitky kde se penize daji „dotankovat“…proste na pocet km naprosto neodpovidajici casy… Neumluvim uz o drine…ta je to i pri tech kilakach za 6 minut…nehlede na to ze zasadni vec je ze spousta lidi by to ani nevydrzela behat tak moc km a tak pomalu…

drava a ostra mladez…ne, nepatrim tam…a propos..beham nejakejch 26 let.. konec

Motto: můj podpis
avatar

Plzeň

Celkem 5741 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:00 (2006)
půlmaraton: 1:43:55 (2007)
maraton: 3:28:54 (2006)

VILDA muž 07.10.2006 10:08:53

[quote=Xixao][qu­ote=Bezecek]dnes­ka si dobre vrznes a jde to a zejtra Ti neda a je hadej kde?Damy prominou..[/quote] Samozrejmne vedlejsi veci jako jestli ti baba da nebo neda, ty taky rozhodujou… :o)[/quote] .......A já si vůl myslel, že když jsem na 32K stvrdnul, že to byla dehydratace. Kluci dík, dám jí to přečíst, öno to vyjde levnějš než kdybych jí musel za to něco koupit. A pak, že mi chyběl hořčík!

avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 07.10.2006 11:00:07

[quote=Bezecek][qu­ote=Luckyboy][qu­ote=lastboyscou­t]Problém je jen a pouze v jeho stylu vyjadřování a v tom, že si neodpustí nějakou invektivu i v jinak celkem hodnotném příspěvku.[/quote] presne tak, aspon nekdo pochopil o co jde a taky to vyjadril :). Pochybuju, ze by tu nekdo bezecka nemel rad. Ale spousta lidi spatne snasi jeho styl vyjadrovani. I ja. Ne ze by me to zvedlo ze zidle, ale spis nechapu duvody toho proc to dela. Nazvat nekoho komu je 51 let a mozna beha dyl nez bezecek diletantem, je jaksi dosti nestastne. Bezecek asi totiz nechape, ze tu nekdo beha jenom pro radost a nehodla se v treninku drit jako magor jenom proto, aby stahnul OS na maratonu z 3:30 na 3:10 nebo pod 3:00. A treba v 51 letech trenovat rychlost samozrejme jde, ale predpokladam, ze to boli mnohem vic nez v 26. Doufam, ze se mylim, ale stylem vyjadrovani a chovanim, aspon co se psaneho projevu tyka, mi bezecek pripomina takove ty mlade „drave“, agresivni a arogantni jedince.[/quote] Takze jo, rozeberu Te jo???Muj styl vyjadrovani je vec jedna, a pripoustim ze se nekomu libit nemusi, pokud tak je, nikdo ho nenuti at to cte..ja uz urcity plky tay vynechavam…vec druha…vyjadrena v cislech jak je sam onen pan napsal:

51 let Běhá od roku: 2003

Naběhané km: 66 km – 2006, Říjen 511 km – 2006, Září 546 km – 2006, Srpen 509 km – 2006, Červenec 496 km – 2006, Červen 448 km – 2006, Květen 425 km – 2006, Duben 480 km – 2006, Březen 477 km – 2006, Únor 503 km – 2006, Leden 383 km – 2005, Prosinec 465 km – 2005, Listopad 418 km – 2005, Říjen 342 km – 2005, Září 521 km – 2005, Srpen 485 km – 2005, Červenec 368 km – 2005, Červen 371 km – 2005, Květen 377 km – 2005, Duben 123 km – 2005, Březen 126 km – 2005, Únor 221 km – 2005, Leden 395 km – 2004, Prosinec 327 km – 2004, Listopad 431 km – 2004, Říjen 457 km – 2004, Září 530 km – 2004, Srpen 482 km – 2004, Červenec 466 km – 2004, Červen 410 km – 2004, Květen 379 km – 2004, Duben 368 km – 2004, Březen 155 km – 2004, Únor 111 km – 2003, Listopad 355 km – 2003, Říjen 320 km – 2003, Září 196 km – 2003, Srpen 316 km – 2003, Červenec 290 km – 2003, Červen 112 km – 2003, Květen

4461 km celkem za rok 2006 4200 km celkem za rok 2005 4400 km celkem za rok 2004 1700 km celkem za rok 2003 Celkem naběháno 14761 km

Výkony: 10 km: 0:40:21 (29. 4. 2006, Semice) 25 km: 1:52:26 (4. 6. 2006, Mnichovo Hradiště) 5 km: 0:20:08 (25. 5. 2006, Praha – dráha na Slávii) maraton: 3:18:13 (23. 5. 2004, Praha – real time 3:15:43) půlmaraton: 1:31:05 (15. 4. 2006, Bakov nad Jizerou) hodinovka: 13,612 km (6. 9. 2006, Praha – dráha na Strahově)

A ted:pokud se podïvas do jinejch lajn, uvidis ze sem mluvil dycky o halde zbytecnejch a jalovejch kilaku, pokud mrknes na cisla vedle mesicu tady, je ti jasny ¨ze je to silenej a zbytecnej objem kterej je behanej bez valnyho vysledku…tyhle objemy stacivaj pri vhodny skladbe treninku na 2:30, cas 3:18 je z nich krici o chybe nemyslis?Uz nekomentuju ty dalsi osobaky, protoze maratonem neni clovek ziv a opravdu kvalitne se daji jit do roka 2 az 3 pokud nejsi profik a to i tak je diskutabilni, protoze coby profik si maratonemnevydelas tolik aby Te to udrzelo celej rok a tak des jen dva a zbytek pulmaratony a desitky kde se penize daji „dotankovat“…proste na pocet km naprosto neodpovidajici casy… Neumluvim uz o drine…ta je to i pri tech kilakach za 6 minut…nehlede na to ze zasadni vec je ze spousta lidi by to ani nevydrzela behat tak moc km a tak pomalu…

drava a ostra mladez…ne, nepatrim tam…a propos..beham nejakejch 26 let.. konec[/quote] „halda zbytečnejch a jalovejch kiláků“ , „šílenej a zbytečnej objem“ – to je přesně ono co Ti vytýkám. Co na tom, že někdo naběhá 500 měsíčně a nemá maraton za 2:30? Evidentně ho baví každý kilometr co uběhne a přeci o tom to je,ne? Vyhrávat maratony a mít za to finanční prémie je jedna věc, druhá je mít radost z běhu a cítit se fajn.

Jasně, při těchhle objemech a dobrém tréninku se dá natrénovat na hodně dobrý čas – ale víš, pro některé lidi je důležitější „CESTA“ než „CÍL“

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 07.10.2006 11:01:07

[quote=Bezecek][qu­ote=milan][qu­ote=Bezecek] to zes ho zalozil je sic fakt,lec uziva v nazvu muj nic,tudiz je moje heh!;)Podivej,kdo chce,precte si z toho co pisu to co ho zajima..moje komentare te treba rozcilujou,ale je to muj nazor a tak jak ty ukazujes svuj,ja ukazuju svuj..tebe se asi dotknou plky o nekom,o kom ja reknu ze nema o behu sajn,ale..podivej se na to kolik ten pan ma nabehano km a co z toho?Neco je asi spatne ne?To ze to reknu a jsem krizovan je soucast nazoru..ten web mel rikat o behani a dejme tomu pomoct..jen jak napisu pravdu,je zle.K cemu je nabehat 500km mesicne a z toho 99% klus ci parodii na nejakej trenink co je stejme na X% kec?A jit 3.26?S tim objemem musi jit na hranici 3.00..lec nejde..nemam tady jmeno,nechci,nemam tady ani or,bud byste neverili,nebo bych dle vas machroval..pokud mas chut,cti co obcas napisu a vezmi si z toho co Te zaujme (nechci si fandit,ale neco se najde snad;)…) a nerikej me demagog,tak muzu ja oznacit tebe nebo kohokoli;)Kapis­to?;)[/quote] Nějak sis v tom pernamentním rozčílení nestačil všimnout,že tady na fóru si diskutující OR nezávídí,ale naopak přejí.Pokud jsi nepochopil motivaci přispěvovatelů,tak zkus přemýšlet.Klidně měj třeba časy na úrovni SR,já ti je přeji,ale stejně se můj názor na tebe nezmění.Ještě problém ?[/quote] Nejak jsem si nevsiml ze bych byl pernamentne rozcilenej…a ze svuj nazor nezmenis me rozhodne zily netrha…ja svuj na Tebe taky ne..howg![/quote] Klidně mě ho můžeš sdělit.

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 07.10.2006 12:04:52

[quote=lastbo­yscout]„halda zbytečnejch a jalovejch kiláků“ , „šílenej a zbytečnej objem“ – to je přesně ono co Ti vytýkám. Co na tom, že někdo naběhá 500 měsíčně a nemá maraton za 2:30? Evidentně ho baví každý kilometr co uběhne a přeci o tom to je,ne? Vyhrávat maratony a mít za to finanční prémie je jedna věc, druhá je mít radost z běhu a cítit se fajn.

Jasně, při těchhle objemech a dobrém tréninku se dá natrénovat na hodně dobrý čas – ale víš, pro některé lidi je důležitější „CESTA“ než „CÍL“[/quote] No a ja naivka sem mel za to ze je todle forum O VSEM CO STE SE O BEHANI BALI ZEPTAT a taky o tom ze sem je mozny napsat nazor na trenovani…asi sem se splet…no ja chtel jen tomu panovi pomoct, protoze kdyby se vykaslal na polykani kilometru a misto casu ktery mu to sezere sel dvakrat tejdne rychlej trenink, tak by z toho behani mel myslim vetsi radost a to i tim ze by mu to na zavodech slo lip…ale o to tu asi nejde no… A ze nema maraton za 2:30..no ne kazdej na to ma, ale halt s mensim objemem ¨by sel 10km pod 40, petku pod 19:30, a ten do nebe vynasenej maraton pod 3:10… No tak ja se tady vsem omlouvam ze sem byl tak blbej a mel za to ze se da nekomu poradit..

Motto: můj podpis
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 07.10.2006 12:07:37

[quote=milan]Klidně mě ho můžeš sdělit.[/quote] I pacemu?Ya nechacu!

Motto: můj podpis
avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 07.10.2006 12:32:23

„No tak ja se tady vsem omlouvam ze sem byl tak blbej a mel za to ze se da nekomu poradit..“

Jestli jsi četl pozorně co jsem ti napsal už dřív – nikdo tady nezpochybňuje , že tomu rozumíš, to ani v nejmenším. A že v konkrétním případě dokážeš fundovaně poradit. Problém je v tom, že ty radíš všem a každému. I tomu, kdo se tě o radu neprosil. A navíc radíš dost nevybíravým způsobem.

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 07.10.2006 13:01:32

neradim, ja neradim, ja jen komentuji......

Motto: můj podpis
avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 07.10.2006 14:39:41

[quote=Bezecek]ne­radim, ja neradim, ja jen komentuji....­..[/quote] neradíš, komentuješ...­..proč?

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Praha 4 - Krč

Celkem 3265 km
Minulý měsíc 0 km

Melounek žena 07.10.2006 15:24:05

Chlapi neunavuje vas to uz trosku? ;) Mne to pripada jako docela neplodna diskuze… Prectu si prispevky v nektere z „ohnivych“ diskuzi a udelam si obrazek o ucastnicich. U nekterych je zrejme, ze debata nikam nevede, tak preci nebudu plytvat silami a pujdu jinam nebo pockam, az to „vysumi“. Tohle preci nema konce. A venku je ted tak pekne na behani…;)

avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 07.10.2006 21:39:39

The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? „Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, ‚Emil, you are a fool!‘ But when I first won the European Championship, they said: ‚Emil, you are a genius!‘“ Never give up!!!

Пожалуйста, Я БЫ ХОТЕЛ ЧТО-НЕБУДЬ СКАЗАТЬ. Почему некоторие участники этого фора несоблюдают договор, что здесь все розговоривают на своим язике. Некоторие непонимают хорошо американский язык.

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí
avatar

Praha 4 - Krč

Celkem 3265 km
Minulý měsíc 0 km

Melounek žena 07.10.2006 22:26:04

[quote=minusak]… Пожалуйста, Я БЫ ХОТЕЛ ЧТО-НЕБУДЬ СКАЗАТЬ. Почему некоторие участники этого фора несоблюдают договор, что здесь все розговоривают на своим язике. Некоторие непонимают хорошо американский язык.[/quote] Souhlas, ale neodpustim si: nekteri si uz zase tak docela rustinu nepamatuji, ze? Kdyz si chci do nekoho rypnout, dam si sakra pozor, aby to bylo aspon spravne.. ;) Nic ve zlem.

Nalezené položky: 71 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.