Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Zvrtnutý kotník

Zvrtnutý kotník

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Davídek muž 02.08.2010 22:27:14

Zdravím lidi,dneska jsem se šel rozběhat na hřiště s balonem…a jednou sem si udělal rychlí sprintík za míčem a najednou mi ruplo v pravém kotníku a už jsem ležel bolestí…mám to nateklé jako tennisový míček…asi před 4 měsíci jsem měl stejný kotník zvrklý..z fot­balu…nevíte jak se co nejdřív uzdravit ??

Motto: "Běhej dokud můžeš"
avatar

Celkem 204 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:02:30 (2008)
půlmaraton: 2:03:00 (2012)

mk13 žena 02.08.2010 23:32:41

Zdravím. No zlá správa je, že pokiaľ si raz členok vyvrtneš, bude sa ti to vracať, ale zas to bude menej bolieť ako prvý raz. A liečba- zdvihnúť, ľadovať a proti opuchu octanová masť. Prajem skoré uzdravenie

avatar

Davídek muž 04.08.2010 13:39:12

=( to je špatný..já totiž hraju fotbal…pomohlo by mi kdybych si svazoval kotník obvazem ? No jinak sem byl u doktora a řekl abych to ledoval a měl to v ortéze…octanová mast??Sem neslyšel..

Motto: "Běhej dokud můžeš"
avatar

Celkem 4443 km
Minulý měsíc 0 km

Eviku žena 04.08.2010 19:45:24

Ano octan je asi najlepší a najjednoduchší liek,hlavnme to poriadne vylieč,oddýchni si,ja som si pred vyše mesiacom vzvrtla hnusne,mala som opuch,lekár mi to obviazal a dal lieky proti zápalu,nariadil kľud,lenže ja frajerka som vydržala nebehať AŹ 4 dni,potom som sa vyrútila na cestu,kde som mala pri slimačom tempe pulz 160!!!ale mzslela som aká som hrdinka a yas…teraz po tej dobe ma to stále bolí a nepríjemne,doslova je vznamáhaný.Sama si za to môžem,strácam motiváciu,bolí ma to.Mala som dať vtedy tomu viac času! Bolí ma to aj pri plávaní a potom …tak sa lieč.

avatar

Davídek muž 04.08.2010 22:08:10

No,já ho leduju mažu to konskou mastí a mám to v ortéze..;) a už je fakt malinký otok,nebolí to..ale zdá se mi že je to nespevněný..běhat v žádným případě nepujdu,možná až tak za 14 dní a to to budu mít ještě svázaný…

Motto: "Běhej dokud můžeš"
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.