Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » PIM, Hervis 1/2 Maraton a další - Kilometry pro zvířata

PIM, Hervis 1/2 Maraton a další - Kilometry pro zvířata

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Nadace na ochranu
zvířat
muž
24.02.2011 13:50:23

Štěpán Teplý, běžec pro charitu

NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT

Asi nejhorší je napsat pár řádek k tématu, o němž člověk běžně nepřemýšlí… Proč běhám?

Slovy hlavního hrdiny v nejoblíbenější scéně z filmu Forrest Gump, který již dva roky nepřetržitě běží, vyjma přestávek na uspokojování primárních tělesných potřeb…Na otázku “Pane, proč běháte? Za co běháte? Běháte za světový mír? Běháte za ženská práva? Podporujete bezdomovce? Za zvířata?“ odpovídá Forrest Gump „Chtělo se mi běhat. Zkrátka se mi chtělo…“. A takhle nějak je to se mnou. Běhám, protože se mi chce. Žádný další důvod k tomu nepotřebuji.

Díky běhání se mi časem sám od sebe změnil pohled na svět a s ním i můj životní styl. Úplně jsem přestal pít alkohol a na svůj nejoblíbenější nápoj povýšil mladý ječmen. Zavrhl jsem konzumaci masa a libuji si v pojídání sóji a všelikých plodin obsahujících chlorofyl v nadstandardním množství. Většina civilního oblečení zmizela v kontejneru na použité ošacení pro potřebné a byla nahrazena oblečením běžeckým. Běh se stal nedílnou součástí mého každodenního života.

Proč běhám pro Nadaci na ochranu zvířat?

Prostřednictvím běhání jsem se rozhodl udělat něco i pro druhé. Když jsem přemýšlel, které minoritě věnovat své úsilí a sympatie, intuitivně jsem se rozhodl, že lidem pomáhá kde kdo. Ale na zvířata, naše malé bratry a sestry, se zapomíná… Forrest Gump, přes svou původní snahu nic nepropagovat, pomohl řadě lidí…Pokud já inspiruji Vás k podpoře Nadace na ochranu zvířat, věřte, že uděláte správnou věc! A já budu mít konečně pro všechny ty nechápající odpověď na otázku „Proč běháte?“

Osobní vzkaz dárcům a sponzorům

Obracím se na Vás s prosbou o finanční podporu Nadace na ochranu zvířat a to se vší úctou a s ohledem na ty, kteří přispět nemohou. Předem Vám děkuji za jakoukoli částku zaslanou na bankovní účet Nadace na ochranu zvířat, vedený u ČSOB a.s., číslo účtu: 208077066/0300. Na platebním příkazu, prosím, uvádějte variabilní symbol 112800000. DĚKUJI, ŽE SPOLU S NÁMI POMÁHÁTE ZVÍŘATŮM! BEZ VAŠÍ POMOCI SE NEOBEJDOU!

Číslo účtu: 208077066/0300 Variabilní symbol: 112800000

avatar

Štěpánovice

Celkem 11490 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:13 (2011)
půlmaraton: 1:39:49 (2010)
maraton: 3:43:18 (2007)

VanaXXL muž 24.02.2011 16:10:02

Jen tak pro zajímavost, Ty jseš naše velká sestra nebo velký bratr :-D?

edit – teď mně to došlo, účet si tady udělala nadace tedy holka a píše pro ni náš velký bratr Štěpán. Jak matoucí…

Motto: Life is too short to remove USB safely
avatar

Nadace na ochranu
zvířat
muž
24.02.2011 17:00:18

Děkujeme za upozornění, chtěli jsme jen ukázat, že běháme za obě pohlaví:-). Tady je profil našeho běžce Štěpána Teplého: http://www.praguemarathon.com/…rou-vec/1103 Nadace na ochranu zvířat

avatar

Nadace na ochranu
zvířat
muž
15.03.2011 15:47:39

>> Nadace na ochranu zvířat, 24. 02. 2011 17:00:18

Tímto chceme oslovit všechny maratonce:-), kteří by chtěli udělat něco dobrého pro zvířata a chtěli by běžet jakýkoliv maraton nebo běh za Nadaci na ochranu zvířat spolu s naším maratoncem Štěpánem Teplým. Případné návrhy na spolupráci posílejte na nadace@ochranazvirat.cz. Moc Vám děkujeme za případnou spolupráci:-)

Nadace na ochranu zvířat

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.