Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Rada

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Steve4 muž 28.02.2011 19:30:27

Zdravím. Chtěl bych poradit ohledně sporttestru. Teď přez zimu sem začal celkem dost běhat a baví mě to. Fotbal ovšem u mě ale vyhrává. Každopádně bych si chtěl pořídit nějakou dobrou mašinku. Cena tak do 1 000,–. Co jsem se tak koukal tak se mi nejvíc libily hodinky Sigma Sport PC 15 II. Našel jsem je asi za 850,– na internetu. Pak sem se chtěl zeptat, jestli je lepší si je koupit v obchodě, nebo klidně přez internet. Mají asi všechny funkce které se mi hodí. Stopky, měření tepu, spálené kalorie a další věci co jsem se koukal. A jak je to s hrudním pásem (kdo má zkušenosti, tak prosím o radu). Jestli je příjemný na nošení, jestli je cítit a jak to je když se potím, s baterkou aby nezrezivěla. Hodinky jsou i pěkné, takže na normální nošení dobrý. Jak říkám, fotbal u mě vede, takže pro běhání nepotřebuju GPS, uběhlé kilometry. Bydlím na vesnici, takže třeba do druhé vesnice to mám 2km, do další 4 km. Důležité je, abych udržel tep a zachvilku se nezrušil a taky spálené kalorie.

Díky :)

avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 28.02.2011 21:45:49

ked vyvinies trochu aktivity a prebehnes starsie diskusie, rozobera sa to tu dost v roznych vlaknach – usetris tym namahu inym, aby sa nemuseli opakovat ;)

Motto: the best runner leaves no trace
avatar

Sloviensko

rudo muž 28.02.2011 21:50:08

meranie spalenych kalorii je len taky reklamny podvod. Kalorie su popularna velicina a tak sa do vsetkeho dava vymyslene meranie kalorii, aby sa to predalo. Az sa zmeni modna vlna budu sa predavat hodinky s meranim hlbky ludskej duse

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Steve4 muž 28.02.2011 21:58:10

Já už prošel snad všechny topicy o těchto hodinkách. Nejvíc jsou pozitivní ohlasy. Jen jaké je spojení s hodinkama a pásem, aby se nepřerušoval signál, jak někteří píšou. A naslinění pásu, asi před každým během že :) a po běhu utřít, aby byl suchý?

avatar

10 km: 1:02:30 (2010)
půlmaraton: 2:35:50 (2010)

xPablos muž 28.02.2011 23:05:36

>> Steve4, 28. 02. 2011 21:58:10

Muzes naslinit, nebo namocit prst pod kouhoutkem, nebo si koupit v lekarne gel.

Jinak PC 15 nema kodovany prenos. To te mozna az tak trapit nebude, pokud budes behat vetsinou sam, mezi vesnicema. Max tepovku je pak potreba brat trosku s rezervou – v silnejsim magnetickem poli (draty vysokeho napeti…) ti bude tepak obcas ukazovat nesmysly.

avatar

Steve4 muž 01.03.2011 15:47:55

K výměně baterie u pásu, normálně vyměním, nemusím kupovat nový pás ne? Někde sem četl, že není potřeba nový pás, ale nejsem si 100% jistej, že to bylo tady k tý Sigmě. Jinak běhám sám a když s někým, tak ti sporttestry nemají.

avatar

10 km: 1:02:30 (2010)
půlmaraton: 2:35:50 (2010)

xPablos muž 01.03.2011 20:17:57

>> Steve4, 01. 03. 2011 15:47:55

V anglickem manualu to maji trosku zmatene prelozeny, ale podle nemeckyho to vypada, ze v pasu i hodinkach je (vymenitelna) CR2032

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.