Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Jarní půlmaraton za 1:12: Únor přinesl formu [článek]

Jarní půlmaraton za 1:12: Únor přinesl formu [článek]

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední

dbartos 01.03.2011 00:02:18

Poslední únorovou sobotu jsem závodil na Memoriálu Karla Líbala v Jablonci. Nechalo to ve mně hodně pozitivní dojem. Můj trénink se dále bude řídit hlavně každodenním stavem a pocity. Budu spíš experimentovat, pevný plán nemám i vzhledem k tomu, že ještě přesně nevím, kdy půjdu 10km závod jako „rozzávodění“ před Hervis 1/2Maratonem Praha. Bude záležet hlavně na počasí.
Odkaz na článek

avatar

10 km: 0:31:55 (2011)

mikespikes muž 03.03.2011 18:25:57

Rád slyším když se někomu daří realizovat své plány,zvláště když proto něco dělá.Moje plány trochu zhatilo nachlazení průdušek.Aspoň se tak vyřešil problém s okosticemi :)).Tak hodně zdaru a zdraví

Motto: "když jdeš za svým cílem,dej do toho maximum"
avatar

Liberec

Arecuk muž 07.03.2011 10:21:07

Rád bych poopravil v článku jeden fakt a to ten, že jste odtáhl polovinu trati v čele závodu. Ihned po startu hlavního rozběhu memoriálu K.Líbala celému startovnímu poli utekl a běžel svůj sólo závod devatenáctiletý David Kučera z ABK Liberec a v souboji pouze s časem dosáhl výkonu 8:44,17. Jinak věřím, že při pokusu dostat se pod hranici 1:12 uspějete a k tomu Vám přeji, aby se Vám nemoci, zranění a jiní nepřátelé běžeckých výkonů vyhýbali obloukem.

avatar

DaliborB muž 07.03.2011 11:22:49

>> Arecuk, 07. 03. 2011 10:21:07 máte pravdu – mělo tam být na čele skupiny pronásledovatelů:) díky za Váš postřeh…

avatar

DaliborB muž 07.03.2011 11:24:34

>> mikespikes, 03. 03. 2011 18:25:57 tak to je fajn, něco zlého může být paradoxně k něčemu dobré, ať se ti daří a můžeš zase naplno trénovat a třeba někdy na závodech Dalibor.

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.