Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Běžecký závod v Maďarsku ULTRABALATON

Běžecký závod v Maďarsku ULTRABALATON

Nalezené položky: 88 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Bratislava

Celkem 26027 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:21 (2014)
půlmaraton: 1:51:40 (2011)
maraton: 3:57:32 (2011)

andyxx7 muž 08.04.2011 10:37:20

tak chlapci sup, sup, rychlo sa prihlasujte, nech nam to tam nevyfuknu :-)inak okolie Balatonu je drahsie na jedlo, ale zase nie je to nic strasne. treba si aj troska dopriat

avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 08.04.2011 13:00:17

>> Florki, 08. 04. 2011 09:21:50

Na umístnění mi vcelku nezáleží, důležitý je výkon. Pokud bych měl natrénováno, tak by to mělo být určitě přes 175 km, takhle nevím. A k tomu, jak si psal, že by Tě možná nebavilo běhat dokola a nevědět, kolik máš naběháno: Na všech okruhových ultra, kterých jsem se zúčastnil (od 6 h. po 48 h) jsem věděl, kolik mám uběhnuto. V Brně na indoor používaly chipovou technologii se světelnou tabulí, kde jsem si mohl v každém kole zkontrolovat nejen celkové km, ale i čas posledního kola. Na závodech Sri Chinmoy maratón teamu jsou počítači koleček, kteří průběžně hlási uběhnuté km, třeba po 5 km, nebo na vyžádání. Kromě toho je tam tabule s výkony prvních 5 – 7 běžců. V Sarvari se používají chipy (alespoň tak jsem pochopil z reportu jednoho běžce z loňska http://community.livejournal.com/…4630545.html), tak snad tam bude i světelná tabule. Ale většinou ke konci závodu je mi to už téměř jedno, už chci jenom nezastavit a přežít.

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Praha 5

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:45 (2011)
půlmaraton: 1:39:39 (2013)
maraton: 4:06:22 (2013)

Uneven muž 09.04.2011 08:34:52

Co se týče vzdálenosti, tak bych taky měl zvládnout dva půlmaratony, možná i víc. Větší vzdálenost než maraton jsem zatím nezkoušel, nevím o čem to je :) Dobrá zpráva ale je, že po maratonu jsem nijak extra vyčerpaný nebyl, pravda, docela jsem se šetřil, proto ten slabý čas :)

Motto: No pain, no gain
avatar

Hořovice

Florki muž 09.04.2011 09:26:12

Ahoj Všem :o) Gábore tak to je dobrá zpráva,já si myslím že kdyby jsme to proházeli po půlkách nebo cca 20-ti kilometrech tak už máme asi 7 z 10-ti půlek pohromadě(když počítám i ANDY-ho a PETRA Faboka).Včera jsem si povídal s Pavlínou Procházkovou a říkala mi že to chce přeci jen trošku drzosti,odhodlání,a nejvíce záleží na psychice běžce…no a samosebou mít i něco naběháno(ale to už mínila na celou trasu závodu).A zda nám organizátoři povolí aby běžela jak za nás(část etapy)tak i jako jednotlivec tak s ní můžeme počítat také na cca 70km…to protože by si chtěla dokázat že to dá celé.Jak to tak vypadá se ktomu nikdo nemá (hlavně tím zdravím „odvážné kluky na peci“)který se nechají zahambyt holkama.Pravdě­podobně by jsme měli registrovat i jedno „putovní kolo“ navíc pro všechny běžce který zrovna končí etapu ať si po krátkém odpočinku může sednout do sedla a vyjezdit kyselinu mléčnou ze svalů a užívat si prostředí.Takže pokud se nezměnil Váš názor a nestratili jste odhodlání tak mi prosím naposílejte vaše iniciále na mail: florki@seznam.cz a pomalu dám do kupy team k registraci aby nám to fakt neuteklo.Byla by škoda čekat zase rok nato aby jsme si to mohli zkusit.Zatím ač bych chtěl někoho vylučovat…je to o 5-ti lidech 1.Pavlína(pokud nám jí povolí) 2.Gábor 3.Andy 4.Peter 5.Florki…snad jsem nikoho nevynechal.Mějte fajn den jdeme s dcerou běhat,čus Florki

avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 09.04.2011 09:53:55

>> Florki, 09. 04. 2011 09:26:12

To, že jede Pavli je super zpráva! Ještě před 1/2 PIM-em mi říkala, že asi nepojede. Pavlínka je bezva parťačka, může být pro vás psycickou oporou. I když já si myslím, že jí těžko povolí start v obou soutěžích, a že vy to velmi dobře zvládnete i bez ní.

Teď bude zajímavé, za kolik. Pokud vás bude 5, tak na každého připadnou přibližně dva půlmaratony. Při vaši výkonnosti by neměl být problém udělat průměr 2 h. Tak když započítám různé nečekané komplikace, tak tipuji, že to dáte pod 21 h. Ale když to dáte lépe, tak se rozhodne nebudu zlobit, že jsem špatně tipoval. Moc se na to těším, škoda, že vás u toho neuvidím. Popřemýšlejte, jestli by jste z toho neudělali nějaké video.

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Hořovice

Florki muž 09.04.2011 19:04:52

Ahoj Štefane,tak dneska jsem si odzkoušel v malém jak svou výdrž tak i pocity jak by to asi tak vypadalo v Hungary.Začalo to ráno tím že jsem se nevyspal do růžova…no nic.Říkal jsem si slíbyl si dceři že půjdeš s ní na běh Dražovkou tak si jdi(tak dobrá,rád držím své slovo)tak jsme vyrazili na registraci v 8hod.Vše ok a zvažoval jsem jetli poběžím mužskou 8-ku když jsem vstal tou levou nohou.Tak jo,taky jsem se zapsal.Závod začal v pro dceru v 10hod pro ženy a muže v 11hod.Schválně jsem si stoupl na konec že to poběžím jen tak lehce a nenechám se strhnout a zmrzačit.No to jsem jěště nevěděl že v 2.kole v ostré zatáčce rozjetej jak lokomotiva si mých 88kg udělá hají :o) a to tak blbě že jsem si dál vlatníma rukama ránu na solar a vorval si celý levý bok a kus zad.No co myslíš…blbej kořen v ostré zatáčce.Tak skoro všichni který jsem v klidu stačil bez tlačenice přeběhnout tak se valili okolo mě.Trvalo mi asi tak 2–3 minutky než jsem se dal do cajku a mohl běžet.Pak jsem je začal odškrtávat zase jednoho po druhém.Ale ouha,ozvala se sedřená noha a musel jsem spomalit.Můj původní plán byl jinej a už zase jedu na doraz.Tak sice nerad ale zavelel jsem do kotelny snižte rychlost na 70%.Čas mě vlastně překvapil protože byl přesně o dvě minuty horší než posledně co jsem to běžel: 8km-38min členitý terén spousty kamenů a kořenů.Šli jsme domů a odměnili jsme se s dcerou zmrzkou.Pak jsem si na chvilku lehnul na lehátko a nabíjel své baterky.Můj telefon měl stejný osud páč se vybil při běhu(já rád KABÁTY A RAMSTEINY) do hlavy při běhání.Tak jsem přemýšlel co s načatým dnem.Vzpoměl jsem si na rady Pavlíny Prochá.na pár základních rad pro začínající ultra běžce.Tj.psych­.odolnost,výdrž,o­dolný proti bolestem a běhat,zase běhat a když si myslíš že si unavený jěště přidat.Tak jsem si říkal když už jsem v běžeckým tak si dám jěště 25-ku ať se uvidí.Tak jo,14:30 jsem naložil pod kotel a svým tren.tempem jsem vyrazil na svou obvyklou trasu.Na 10-tém 40min pak dál se mi pletou kiláky ale zkrátka až jsem se divil.Ale pak jsem si vzpoměl na tebe a říkal si schválně zkus spíše 21ku a jestli se lehce unavem a zraněn vejdeš do limitu Štefana což si psal 2:00:00 pak lépe posoudíš jak ti bude při předávce-po ní a jak rychle se oklepeš.Tak jo,cesta vede přez jednu 800-ku ale i tak jsem uháněl k cíli(oblíbená hospoda v Hořovicích :o) ale na tom vrcholu mi došla voda.Sluníčko,ve­dro,já vypráhlej jak velbloud…no nic dáme rychlé dotankování v poslední obci před Hořovicema.Hos­podskýho jsem vyděsil svých bleskovým vpádem a suchou hubou jsem zašeptal vodu,podávajíc mu svojí láhev.V mžiku pochopil a zadara mi natočil H2O.Ale to já zahlédl čerstvě natočený půlitr a bylo vymalováno.Prostě jsem nemohl odolat a naklopil ho do sebe.Po rychlém zůčtování za životodárný pěnivý mok jsem vypadl tak rychle jak jsem se objevil.Štamgasti počas celé té bleskové operace zírali a ani nemukli :o) Asi jsem tam za magora bo co!? Tak jsem pelášil na posledních 5km co mi zbývalo,můj orloj mi ukazoval 16:07 a já věděl že včetně toho posledního stoupáku to nedám.Nadával jsem si do lemplů a chvástalů a proklínal jsem mé milované MARLBORKA a takto jsem trávil zbytek cesty.Má čerstvě naplněná flaška mě bouchala do zad ale já už žízeň pochopitelně neměl :o) Hurá hořovice a už to bude jen z kopce(zadara)Na hodinky už vsteky nekoukám páč bych se zase jen čertil,vidím srub :o) vbýhám do cíle a mačkám stopky…a ejhle 16:32 to jest čas na 21-ku 2:02:00 ale já vím kam se poděli ty dvě minutky ale čekající přítelkyni to neříkám,jen sklesle poznamenám…projel jsem to o 2minuty :o) Chvíli jsme tam seděli a kecali,teď jsem po vařící sprše (ta mě vždy probere a nabije)a je mi fajn ale bohužel si nemůžu zkusit další 21-ku cca za 4hoďky(jak bych správně měl přijít na řadu páč musím na narozky kámošky :o( Tak ti děkuju za nápad Štefane,ahoj všichni pa Florki PS: Sorry za hrubky psal jsem to sofort :o)

avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 09.04.2011 19:43:02

Proč za 4 hod? Pokud vás poběží 5 a každý poběží 2×2 hod. (ideální případ). tak každý bude mít pauzu 8 hod! V neideálním raálu můžete počítat s minimální pauzou kolem 7 hod.

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Praha 5

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:45 (2011)
půlmaraton: 1:39:39 (2013)
maraton: 4:06:22 (2013)

Uneven muž 10.04.2011 11:27:12

Ahoj kluci, nebylo by dobré se někde sejít a seznámit se, třeba příští sobotu v Pardubicích? Já jsem se přihlásil, zítra nejspíš zaplatím startovné.

Motto: No pain, no gain
avatar

Hořovice

Florki muž 10.04.2011 22:11:02

Chlapci rád bych vás viděl a podpořil už teď ale já se tam nedostanu bohužel.Každopádně písněte jestli jste se sešli.Mě se jěště mají ozvat dva běžci z Hořovic jestli do toho půjdou či ne? Číhnul jsem i na archiv výsledkové listiny starších ročníků a nenašel jsem tam žádný team z Čech který by startoval (přesněji dokončil závod) až na pár těžko identifikovatelných teamů typů: X2S-KONA TEAM – LAST MINUTE TEAM – NIKE PRO TEAM ti netuším odkud jsou na rozdíl od jasně Maďarsky znějících teamů.Nepamatuje si někdo ze starších běžců nebo účastníků zda tam vůbec startovala Česko-Slovenská štafeta…?? Prosím dejte vědět pokud ano,děkuji předem.Letos je tam přihlášený smíšený team (Česko-Slovenský a tu třetí vlajku jsem nepoznal)Tak si jěště písneme,zatím ahoj Florki

avatar

Praha 5

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:45 (2011)
půlmaraton: 1:39:39 (2013)
maraton: 4:06:22 (2013)

Uneven muž 11.04.2011 13:56:48

Já znám osobně Bogára. Ten vyhrál spoustu ultraběhů v Maďarsku i mimo Maďarska. Myslím že je nejúspěšnější ultraběžec, minimálně v Maďarsku :) V roce na Ultrabalatonu porazil řeckého vytrvalce co držel světový rekord na 100 km. Jinak nevím jestli jste postřehli, ale o víkendu proběhl North Pole Marathon, a vyhrál ho János Tóth z Maďarska s časem 4:54. Běželo se v –32 °C :)

Motto: No pain, no gain
avatar

Hořovice

Florki muž 11.04.2011 14:20:49

:o) Nečetl jsem to Gábore ale musím říct že se v tobě nezapře Patriot :o) a to je dobře… Zatím se mi nikdo neozval z organ.teamu Ultrabalatonu zda nám povolí start Pavlíny Procházkové v našem teamu a zároveň jako jednotlivce.Když jsme se sešli u Srubu tak říkala že tam viděla někoho s 2 start.čís­lama…tak uvidíme. Jěště počkám do zítra a pošlu jednu prudící zprávu (typu kde to vázne?)Ale četl jsem článek 1000km greec a to už mi fakt nejde do palice…to už budou asi androidi bo co??? Ahoj Florki

avatar

Hořovice

Florki muž 11.04.2011 21:19:53

Tak už jsem tu zas Přátelé ale tentokrát s výbornou „horkou“ zprávou.Psali mi organizátoři UB přesněji Péter Nagy a není žádný problém aby Pavla startovala jak za sebe „solo“ tak i jako členka team-u.Tak to se mi ulevilo…jdu jí to hned napsat mailem :o) Ale zatím není vyhráno,jěště jsme nevyjeli…Zatím páčko Florki

avatar

Bratislava

Celkem 26027 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:21 (2014)
půlmaraton: 1:51:40 (2011)
maraton: 3:57:32 (2011)

andyxx7 muž 11.04.2011 22:04:11

super, dobra sprava Florki :-)

avatar

Hořovice

Florki muž 12.04.2011 09:16:10

Poprosím vás Andy a Gábore aby jste mi napsali kdo na co si troufnete? (poctivě odběhnout,a nemusí to být zrovna násobky půlky ale třeba klidně i 21km,30km či 35km)a jak jste natom se sluníčkem a s tmou atak.Aby jsme někoho nenaplanovali na trať vnoci a pak se zjistí že je třeba šeroslepej…Počkáme na odpověď pí.Procházkové ale zatím nás je včetně Pavli 7"statečných" :o) To sice budu muset zase psát do Hungary zda nás může být víc než 5 ale méně než 10 :o) No to je prdel…každopádně už to vidím že pokud nenastane závažná chyba v matrixu tak by jsme to měli dát Vážení kolegové :o)O čase nebudu polemizovat,bude stačit když doběhnem a necháme se překvapit.....jo Gábore od tebe jěště nemám iniciále na registraci!!!! Andy tě už předběhl :o)

avatar

Bratislava

Celkem 26027 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:21 (2014)
půlmaraton: 1:51:40 (2011)
maraton: 3:57:32 (2011)

andyxx7 muž 12.04.2011 12:44:07

>> Florki, 12. 04. 2011 09:16:10

cauko, u mna minimum 21–25km poctivo, ale uvidim po maratone, mozno aj viac. u mna je to jedno kedy bezim, ale idealne sa mi bezi od 14,00–19,00. celu zimu som behal s celovkou a teplo mi nevadi

avatar

Hořovice

Florki muž 12.04.2011 13:17:48

Ok Chlapci,tak až se mi ozve Pavli tak se sní poradím kolik komu a kdy přidělit dle toho co jste mi napsali.Možná by jsme se měli poradit i s MAPO páč pí.Procházková říkala že Martina vypracovávala kilometráž a časový plán dle kterého běželi spolu a že to skvěle sedělo.Pokud by nám nato kývla tak dokonce budeme startovat o 6hodin dříve než štafetáři co nemají v teamu běžce který běží i za sebe.Což je sice hezké a pozvedne psychyku ale jen do doby než nás převálcujou ty nejlepší ale to už budeme cca v 1/3 nebo možná v půlce.Aspoň budeme moct tvrdit že jsme chvíli byli 1. :o) Jěště zjistím od Hořovických kluků kolik mají časy a budeme mít hrubou představu.Jen si na sebe dávejte pozor…„třeba jako JÁ v sobotu“ aby se Vám nic nestalo.Andy,mě se Peter neozval že by měl něco s nohou…tak pokud to čte PETER Fabok tak nám písni co je stebou a zda máme počítat s tvou účastí bo né..jůů!?Díky a zase se ozvu,čus Florky

avatar

Hořovice

Florki muž 12.04.2011 17:19:14

**Tady je text co jsem poslal Pavlíně ale je to tak nějak nahrubo tak jak se vám jeví tento 1.výstřel do tmy…?? Nějak mi to zkritizujte a písněte.Jsou tam rezervičky ale ty se budou hodit nebo je taky vyčerpáme…kdoví jak bude.

START v 6 :00 am 1.štafeta....­.............­.............Pa­vli..... cca 50km

(Převážně máš kopcovitý terén a je to méně než jsme se bavili u Srubu a to proto že jsem s klukama z Hořovic už ani nepočítal že se ozvou ale dnes dopol se rozhoupali ale může se to zase hnout nahorů když někdo vypadne,zraní… já nevím..kdyžtak to poupravíme)

Cca ve 12:00 2.štafeta....­............Ho­řovický kůň č.1.........cca 21km

(Kluci svorně říkali že Maraton by nedali ale půlku si troufnou,jsou to spíše rychlíci)

Cca ve 14:00 3.štafeta....­...........Ho­řovický kůň č.2..........cca 21km

Cca v 16:00 4.štafeta....­...........Ho­řovický kůň č.3..........cca 21km

Cca v 18:00 5.štafeta....­..........ANDY XX7..........­.........cca 21km ( Andy psal že to dá poctivě,víc si není jistý)

Cca ve 20:00 6.štafeta....­.............­..GÁBOR......­....cca 21km – 42km(Gáborovi je to jedno dle potřeby,jestli jsem to dobře pochopil)

Cca ve 22:00 7.štafeta....­........Florki vnoci..........cca 36km – 60km (Pokud bude klidná noc a vše OK si myslím že bych to dal celé)

--------- 07:00(předpokládaný cíl s rezervičkama)-----------

Když to sečtu tak je to 50+21+21+21+2­1+21+57......­......212km Nejtěžší to budeš mít Ty Pavli(sice ráno v chládku ale kopce,kluci budou mít pr.podobně horko,a já zase chládek a klid ale délší trasu+komáry) Navíc by se měli i nějak dobře domluvyt i káry aby se běžci mohli rozmisťovat dopředu a včas se rozcvičit a ty co už mají hotovo by sbíralo druhé auto.Řídit by mohli ty co odpočívají :o( Nenapadá mě nikdo jiný,leda že by jsme si sebou vezli početnou skupinu a to už je někde jinde s penězma než jsme si asi mysleli.Ale pokud chcete někdo sebou vzít přítelkyni či přítele tak není problém,objednáme o tolik více spaní kolik je potřeba.

Ty půlky by měli snad všichni dle okolností zvládnout a pokud by to šlo tak já bych zkusil na konci dát něco víc než Maraton abych ktomu přičuchnul co je Ultra ale také dle situace.Když by to Gáborovi šlo dobře tak ho necháme déle klusat a převezmu to až díl,budeme ve spojení. A kdybych přeci jen přecenil své síly tak jsou tu (v té době už odfrklí kluci z Hořovic v autě) a zase bych předal štafetu jim aby i čas byl zajímavý.

Uff,to bylo ale lejstro.Tak se mi ktomu vyjádřete,klukům to ukážu ale proně žádná novinka s půlkou počítají tak spíše Vy nebo další zkušení běžci když nám poradí budeme rádi.

Mějte se fajn,ať vám to běhá všem,čus Florki

avatar

Praha

Celkem 53203 km
Minulý měsíc 100 km
10 km: 0:47:15 (2010)
půlmaraton: 1:46:26 (2010)
maraton: 3:46:35 (2012)

mapo žena 12.04.2011 21:54:15

Jen k tomu časovému plánu-Pavlína je zbytečně skromná, byla to její práce. Šlo o tabulku v excelu, byly tam vzdálenosti občerstvovaček a k tomu čas, kdy tam být, aby se stihly časové limity…byl to zpomalující plán, takže tempo se postupně snižovalo. Vy poběžíte štafetu, takže budete mít úplně jinou strategii než sóloběžec, hlavně musí sedět logistika, kdy, kdo, kolik, kde se vyměnit, mít připravené občerstvení, kdo bude řídit, kdo odpočívat, jestli třeba budete mít cyklistu(y) jako doprovod…variant se nabízí dost, ale jsou odvislé od počtu běžců ve štafetě. Štafety běhají 24H na Kladně (3 běžci) a volí většinou taktiku třeba hodinového běhu a dvouhodinového odpočinku. Jinak (jen můj názor a nic ve zlém) si myslím, že je to kontraproduktivní běžet sólozávod a zároveň štafetu, buď jedno nebo druhé. Pavlína do toho půjde podvědomě naplno (jako vždy), je schopná běžet klidně jen na vodu (možná i bez) těch 50 km uběhne určitě dost rychle (možná i víc), ale pak může mít kvůli tomu problémy. Ultrabalaton není zase tak lehký závod a 1. 50.-70. km nic neznamená. Každopádně je fajn, že CZE bude mít zastoupení :-D

Motto: ------------------ vytrvale jako smrt
avatar

Bratislava

Celkem 26027 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:21 (2014)
půlmaraton: 1:51:40 (2011)
maraton: 3:57:32 (2011)

andyxx7 muž 12.04.2011 23:19:20

vypada to takto dobre, ale ako pise MAPO, ked chce Pavlina bezat aj solo zavod, tak nech na nas nedoplati. Ale to musi ona vediet, ci do toho chce ist.Kazdopadne je to od nej pekne, ze nam chce pomoct :-) Potom by sa to muselo rozhadzat systemom: Horovicky kun 1+2+3+ja 2×15km=30kmx4=120km + Gabo 42km + Florki 50km, alebo takymto nejakym systemom, pokial si vy dvaja chcete skusit take vzdialenosti. Aspon aj my budeme vediet, ze sme na ultra, nech to troska citime :-) Mozno by sa aj rychlejsie odbehlo 2×15, alebo 2×10 ako v kuse. Nemam to odskusane, tak neviem. Je to len dalsi navrh, pokial by Pavlina vypadla…

avatar

Hořovice

Florki muž 13.04.2011 08:07:33

Dobré ránko přeji všem .

Prve poděkuju za názor Martiny,a jsem si vědom toho co psala že pokud to Pavli vezme tak poběží (už jen kvůli nám) skoro na krev svou etapu a kvůli tomu by si mohla ohrozit svůj finish. I proto přemýšlím nad tím že pokud my budeme mít krátké (rozhodně kratší) štreky než ona,že by jsme přeci jen jednoho cyklistu přidělili jí a bude mít jak společnost tak dohled.Já jí chápu a rozumím tomu že si to chce dokázat a pokořit Balaton a moc jí to přeju.Ty časy jak jsem tam dával by neměli problém běžci splnit to také bude záležet na počasí a na náladě. Co se týká názoru Andy,jak jsem psal je to jen takový první výstřel ale běžet 2× je něco jiného na papíru a něco jiného v reálu. Pokud si na to trénovanej a zvyklej tak to samozř. jde ale když do toho skočíš jen tak hlava nehlava bez treninku tak zjistíš že raději jednu 30ku než 2×15km.Jakmile doběhneš tak už pak ztuhneš a rozběhat to je horší než rozehřátej a rozdýchanej běžet druhou 15ku v kuse.Ale je to jen můj názor.Pokud to umíš tak proč ne,já to psal pouze z vašich ohlasů na kilometry atd. víš jak jste mi odpovídali.

Tak zatím páčko Florki

avatar

Hořovice

Celkem 32023 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:04 (2011)
půlmaraton: 1:39:38 (2011)
maraton: 3:42:11 (2008)

pavli žena 13.04.2011 08:35:00

Nespekulujte o problému individuální start x účast ve štafetě. Myslím, že psychicky by to pro mě nebyl problém, nějaké zkušenosti mám, tak bych to uhlídala. To je v pohodě. Jinak si myslím, že z hlediska rychlosti je lepší běžet 2× kratší úsek nežli jeden dlouhý. Na druhém úseku (např. těch 15 km) se člověk rozhýbě po odpočinku dobře a běží rychleji, než když to dává v jednom kuse.

avatar

Bratislava

Celkem 26027 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:21 (2014)
půlmaraton: 1:51:40 (2011)
maraton: 3:57:32 (2011)

andyxx7 muž 13.04.2011 10:24:33

>> pavli, 13. 04. 2011 08:35:00

pri takom objeme, co mas nabehane, nepochybne skusenosti mas :-D

>> Florki, 13. 04. 2011 08:07:33

s tym 2× behanim bol len moj nazor, keby Pavla nemohla za nas bezat. Ale uz je to vyriesene, ked pojde za nas. Ved si chcel vyjadrenia :-) Tiez nemam odskusane 2× bezat pretek, ale ako Stefan hore pisal, mas na regeneraciu cca. 7–8 hodin medzi behmi, keby sa isla varianta 5 bezcov 2×2hod. A 15km nie je az taka streka, da sa ist prva 15-ka o 10 sek rychlejsie ako polmaraton a druhu 15-ku mozes ist tempom polmaratonu. A este aj nejaku minutku ziskas. A uz ste rozmyslali o nazve timu?

avatar

Hořovice

Florki muž 13.04.2011 10:59:42

To nebylo myšlené ve zlém Andy,jen jako poznámka že to je sice rychlejší ale náročnější pro tělo ale jde to.Kdyby Pavli nemohla tak samozřejmě by to muselo dopadnout tak jak si psal Ty. Stou rychlostí při častějším střídání to sice pravda taky je ale my by jsme se měli napoprvé zaměřit spíše na dokončení ve zdraví než se prioritně zaměřit na výsledek.Né že bych byl srab ale pokud jste koukali na výsledky z předchozích let tak 1.nebudeme ani náhodou.Jsou tam „koníci“ co běží 21ku na 1:40:00 a to je (průměr všech) a na ně my nemáme tak si myslím že je zbytečné a předčasné se je snažit napodobovat nebo je honit.Osobně pro mě (neboli můj názor) je důležitější to napoprvé dát až do konce. A neměli bychom také zapomenout ani na Pavli (která by nám svou účastí dost píchla) a dostat jí do cíle také v jejím solosouboji.Dle mého to budeme mít mezi 22–24 hodin a to už jsem počítal poměrně těsně ty (osobáčky) ale to jěště může nastat i nečekaná situace (zranění,silný protivítr,bloudění atd).A co názor našeho archanděla Gabriela…?

Výsledky ULTRABALATON: http://ultrabalaton.hu/index.php?…

avatar

Hořovice

Florki muž 13.04.2011 11:06:26

Jěště jsem zapoměl na správnou poznámku Andy-ho o názvu.To už by jsme měli taky nějak dát do kupy.Tak pište-pište své návrhy a bereme i nápady čtenářů běžců.

Já co Vám můžu (pomoct)nabídnout pokud chete je,že nám můžu objednat z krásného a rozsáhlého katalogu teamové drezy a potisknout je našim logem teamu vč jmen.To je konec konců můj job ale zařídím to za nákladové položky a tisk zdarma. Jste-li zvyklí spíše běhat ve svém tak to můžeme nechat i tak.

Zatím čus Florki

avatar

Praha 5

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:45 (2011)
půlmaraton: 1:39:39 (2013)
maraton: 4:06:22 (2013)

Uneven muž 13.04.2011 11:08:07

>> Florki, 12. 04. 2011 17:19:14

Ahoj všem. Principiálně s návrhem souhlasím, sice ještě nevím jestli večer v 8 není moc pozdě :) Možná by pro mne bylo lepší začít aspoň v 7. Co se týče rozhodnutí, jestli dvakrát menší vzdálenost, nebo jednou větší, nemohu posoudit co je lepší. Ten rozsah jsem myslel tak, že půlmaraton bych měl zvládnout snad za jakýchkoliv podmínek, ale po odpočinku možná další půlmaraton, případně 15-ku. Po letošním 1/2PIMu jsem další den šel trénovat, a neměl jsem žádný problém. Myslím že bychom to měli zvládnout.

Motto: No pain, no gain
avatar

Hořovice

Florki muž 13.04.2011 11:27:08

Kdyby jste měli čas Chlapci tak si schválně zkuste dopoledne 21ku nebo 15ku a cca po6-ti až 8-mi hodinách stejnou vzdálenost znovu.Já to dal v sobotu a bylo mi fajn jak jsem psal již dříve.Každej nejlépe pozná jak nato reaguje jeho tělo. A co si myslíte o tom kole jako doprovod,mám schánět dalšího bikera pro nás (event jestli vy někoho máte) nebo mu svěříme doprovod Pavli…já bych byl pro.Osobně ho nepotřebuju a ten kluk taky nechce jet na čas ale pro zážitek.Já při běhu stejně poslouchám rokec takže nevnímám nic než trasu,dech,a čas.Povídat si sice můžu u toho ale pak se nemůžu soustředit. Navíc když jí dostaneme do cíle tak to bude super a dvojnásobný úspěch.(Tím nechci dělat z Pavli neschopu to ani náhodou ale ona nepapá a pak už ani nepije tak by jí možná pomoc nebo přítomnost vodiče píchla navíc bude mít někoho po ruce kdyby nastali potíže)

avatar

Bratislava

Celkem 26027 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:21 (2014)
půlmaraton: 1:51:40 (2011)
maraton: 3:57:32 (2011)

andyxx7 muž 13.04.2011 12:08:44

ja bikera tiez nepotrebujem, ale na druhej strane by bolo dobre ako taka spojka, napr. 5km pred striedanim by mohol ist povedat, nech sa dalsi bezec moze pripravit, alebo vyslovene keby niekto nieco potreboval. nie je to zly napad, pokial vydrzi 22 hod na sedle. s tym trikom to je super napad, ja by som to bral. ale mozno by bolo dobre nejake bezecke tielko, ktore sa da natiahnut na triko, na co je kto zvyknuty, alebo nejaka vesta, neviem ake mas moznosti. nazov teamu mna nenapada, necham na vas

avatar

Banská Bystrica

Celkem 983 km
Minulý měsíc 0 km

PeterFabok muž 13.04.2011 12:20:22

budem vam drzat palce, clenok mam stale zraneny, zacnem pomaly zatazovat behom niekedy v maji, plnu pripravenost neviem casovo odhadnut. rusim aj prazsky maraton aj nizke tatry ;(

Motto: the best runner leaves no trace
avatar

Liberec

Celkem 3461 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 4:01:31 (2012)

ozogan muž 13.04.2011 12:23:22

Sleduju tuhle debatu jen tak trošku v pozadí, protože v tom termínu bych měl mít zrovna nějaké zkoušky ve škole (dálkové studium VŠ). Oni mě stejně vyhodí (neumím anglicky), jenže pak o týden později mám v plánu něco jiného, mnohem náročnějšího, čemuž dávám moc velkou prioritu. Rád bych to s váma běžel, rád bych si takovou akci zkusil. Možná bych to rád zkusil i sám jako jednotlivec, i když bych to možná nedokončil. Moc vám držím palce, s tou štafetou to určitě doběhnete. Pavlína je bezva „holka“, jsem rád že ji občas při svým běhání potkávám.

Motto: Moje běhání (ZMĚNA): http://www.1600km.cz/
avatar

Hořovice

Florki muž 13.04.2011 12:27:15

Tak já nějaké stránky nascanuju a pošlu na maily.Jsou jich tam stovky.Jak drezů,tílek,e­lasťáky,bundy i maratonské šortky no prostě všechno. (s dlouhýmruk tak s kr.rukávem)

Ktomu názvu,no…já jakžto professionálně pokřivenej :o) když po mě chtějí designy nebo názvy tak se to snažím vzít za něco co ty lidi spojuje,vystihuje nebo něco legračního pro recesi…je spousty možností.

Nalezené položky: 88 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.