Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » sportester s krokoměrem

sportester s krokoměrem

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

morca muž 15.04.2011 23:23:55

dobrý den,

chtěl bych Vás požádat o radu. Kondičně běhám a chtěl bych si pořídit sportester a pokud by to bylo možné chtěl bych ho s krokoměrem. Našel jsem nějaké modely od Polaru, ale ty byly šíleně drahé … :-( Nevíte o nějaké alternativě.

Zároveň bych se chtěl zeptat na Váš názor jakých výrobců sportesterů se vyvarovat. Líbí se mi Polary, ale ty se mi zdají dražší, co třeba sigma, nebo …?

Moc děkuju za rady

avatar

Olomouc

Celkem 438 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:54:52
maraton: 3:42:19 (2012)

snekos muž 16.04.2011 10:48:58

Já si obědnal sportester sigma rc1209 jejich nejnovější model stojí na internetu do dvou tísíc přijít mi to má´v úterý dám ti vědět první dojmi. Mimo klasické tepovky má krokoměr zabudovaný v pásu a spracovává to dohromady www.sigmasport.com >> morca, 15. 04. 2011 23:23:55

Motto: Nejhůř začít pak už to jde samo
avatar

Olomouc

Celkem 438 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:54:52
maraton: 3:42:19 (2012)

snekos muž 29.05.2011 20:31:54

Už to mám proběhaný skalibrovaný a zatím je to dost dobrý trochu schází paměť a mezičas, ale stím se moje toulavé běhání obejde. Co se krokoměru týče tak je zatím přesný až skoro děsivě. Mám úsek jedné trati odměřený kolem i gps po pětistech metrech a označený barvou na afalt a na šest km se pohybuju ± 50metrů. to mi připadá docela dobrý.
Běhu a jeho měření třikrát zdar

Motto: Nejhůř začít pak už to jde samo
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.