Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » bolest v kotníku při odrazu

bolest v kotníku při odrazu

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Kamenice nad Lipou

10 km: 0:38:01 (2016)
půlmaraton: 1:22:09 (2014)

pallo muž 13.05.2011 11:14:59

Běhám asi okolo 50 km týdně (trochu stupňuji objem a intenzitu) a tento týden se mi stalo, že ráno po běhu z minulého dne začal bolet kotník. Bolí pod kloubem na vnitřní straně směrem k patě. Bolí jen když se z té nohy při běhu odrážím. Při chůzi a na kole nebolí. Místo je bolestivé na dotek a je tam mírný výpotek. Vypadá to jako by tam byla natažená nějaká šlacha, která je v akci při odrazu. Běhám přes špičku. Samozřejmě si dám klid, popř. nějaký gel a když se to nebude lepšit zajdu za ortopedem. Neměl jste někdo podobnou nepříjemnost? Dík. Pavel

Motto: Běh osvobozuje...
avatar

Prievidza, Slovensko

Celkem 11594,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:46 (2020)
půlmaraton: 1:27:42 (2016)
maraton: 2:57:58 (2017)

ttomino1980 muž 26.05.2011 14:47:09

Ahoj Palo …cakal som ze ti niekto odpovie kedze mam podla popisu podobny problem ze sa prizivim :-)…ale vidim ze nic. Cez spicku som sice behal len 1 mesiac a okrem bolenia lytok som nebal ziadne problemy( a to bolenie bola proste svalovica ziadna tupa bolest) ale po behu ma tiez zacalo bolet dole pod clenkoma odvtedy ta tupa bolest na pravej nohe neprestala…najprv som az krival…teraz je to uz pri chodeni v poriadku ale na beh to este nie ( liecim sa len domacky Voltaren, konska mast, studene/teple obklady) a oddych plus strecing a natahovanie …ziadny beh len plavanie…ale zlepsenie po 1.5 tyzdni len mierne…a minimalne dalsieho 1,5tyzdna ziadny beh …Tak sa ta chcem spytat ze ako to riesis ty ?

Motto: "Keď prechádzate peklom, nezastavujte sa." - W. Churchill
avatar

Michalovce

Celkem 570 km
Minulý měsíc 0 km

vahy333 žena 01.06.2011 09:20:17

>> ttomino1980, 26. 05. 2011 14:47:09

ahojte… tak aj ja sa pridám… ja behám iba niečo cez rok… ešte minulého roku v novembri ked som čakala na štart jedného preteku… ktorý dost meškal… som si asi chladom poškodila nejaký sval alebo šlachu v lýtku z vnútornej strany…hned po štarte som asi trikrát za sebou dostala do lýtka krč…čo sa mi dovtedy a ani odvtedy nikdy nestalo…rozbehala som to ale v tých miestach v lýtku stale pri behu cítim takú pálivu bolest… natieram to rôznymi mastami niekedy je to horšie niekedy to ani necítim…ale teraz pár dní sa k tomu pridala taká istá bolest ako opisujete vy dole na chodidle z vnútornej strany…ja tam nemám žiaden opuch , ale začínam to už cítit aj pri chôdzi a pri dotyku ta bolest ako keby vystrekla až do lýtky.. do miest kde som mala vtedy krče… ja som si už dnes nasadila lieky coxtral… , ktoré mi ostali po liečbe achilovky z minulého roku… tak dúfam, že to zaberie … a po tolkom dlhom čase aj prejde… nemáte niekto nejakú radu???? vopred dakujem..... a prajem hlavne vela zdravia a nabehaných v -zdraví- km…

Motto: V mojom prípade vôbec nezáleží na tom ako rýchlo... V mojom prípade záleží na tom ako daleko a s akou radostou v srdci....
avatar

Prievidza, Slovensko

Celkem 11594,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:46 (2020)
půlmaraton: 1:27:42 (2016)
maraton: 2:57:58 (2017)

ttomino1980 muž 04.06.2011 22:17:24

>> vahy333, 01. 06. 2011 09:20:17

ahoj…zajtra sa chystam prvy krat behat …tak som zvedavy…3 tyzdne a uz bolest v clenku necitim …„liecil“ som to len natieranim navecer voltarenom/konskou mastou a ladovymi obkladmi…ale nejako moc to asi nepomohlo …posledny tyzden som nerobil nic …len take chodenie( bol som na dovolenke )…a vyzera ze noha je v poriadku…ale urcite ju nebudem zatazovat ako mesiac pred tym ked som zacal behat na spicky a celkom sa mi darilo..rychlost sa zvysovala…tak som pridaval dalsie km a takto som to asi prepalil…a odniesol si to clenok … uz vidim ze aj pri behu plati „menej je niekedy viac“ …a este som mal pri poslednom behu silno zaviazane snurky …takze moj plan je behat …ale s rozumom :-)…a nenahanat len km

Motto: "Keď prechádzate peklom, nezastavujte sa." - W. Churchill
avatar

Prievidza, Slovensko

Celkem 11594,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:46 (2020)
půlmaraton: 1:27:42 (2016)
maraton: 2:57:58 (2017)

ttomino1980 muž 06.06.2011 11:46:59

>> ttomino1980, 04. 06. 2011 22:17:24

len tak pre info vcerajsich 30min bolo v pohode…ziadna bolest takze spokojnost nadovsetky..klop klop klop na drevo

Motto: "Keď prechádzate peklom, nezastavujte sa." - W. Churchill
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.