Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » garmin 210 - snímač tepové frekvence

garmin 210 - snímač tepové frekvence

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 1842 km
Minulý měsíc 0 km

pajinek muž 06.06.2011 16:16:23

prosím o radu, nedaří se mi spárovat sporttester garmin 210 a snímač tepové frekvence. Baterii ve snímači jsem pro jistotu koupil novou, hodinky jsou plně nabité. v hodinkách mám nastaveno zapnutí snímače ST. zkoušel jsem i navlhčit elektrody snímače, ale zatím mi nic nepomáhá. můžete mi, prosím, někdo dát radu? díky

avatar

tom8848 muž 07.06.2011 07:29:11

Skús ešte súčastné stlačenie tlačítok „page/menu“ a „lap/reset“ po dobu cca 5 sekund… je to reset do tovarenskeho nastavenia, ak to nepomoze tak neviem mozno reklamace..... predtym ti to slo alebo to nejde od nova???

avatar

Celkem 1842 km
Minulý měsíc 0 km

pajinek muž 07.06.2011 08:38:12

už jsem na to přišel – stačí podržet tlačítko „light“ čímž se sporttester vypne a pak přes stejné tlačítko zapnout, snímač tepu se pak chytnul okamžitě

avatar

tom8848 muž 07.06.2011 09:50:34

Jo tak stacilo vypnut a zapnut nebolo treba nic restartovat tak vidis aspon vies ze si ich mozes ked su mimo provoz vypinat, ja to robim, nech zbytocne netrpi baterka ;-)

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.