Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Už jste četli nové číslo RUNu?

Už jste četli nové číslo RUNu?

Nalezené položky: 35 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Praha 4

Celkem 25236 km
Minulý měsíc 155 km
10 km: 0:57:31 (2014)
půlmaraton: 2:11:15 (2013)
maraton: 4:44:49 (2013)

hanice žena 19.01.2007 19:25:59

Nikdy jsem se nechtěla stát čtenářkou Vlasty aj kvalitních plátků, běhací už druhočíslo RUNu mě ale opět doběhlo! Asi jsem nějaká pomatená?! Už mám dvouměsíční tréninkový plán v diáříku!!! :-) Blbnu takhle sama?

Motto: Over and over again.
avatar

Praha

Celkem 2288 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:04 (2016)
půlmaraton: 1:27:47 (2016)
maraton: 3:13:49 (2014)

Justína žena 21.01.2007 13:56:09

Ja prave druhé číslo RUNu čítam. Ale som sklamaná. Prvé číslo malo vyššiu úroveň. Toto druhé mi silne pripomýna tie ženské časopisy, kde sa píšu články, len preto, aby niečo napísané vôbec bolo. Po jeho prečítaní si z neho človek neodnesie nič. Samá reklama. Časopis mi pripadá skôr zameraný pre tých, čo nikdy nebehali a ani behať asi nebudú, pretože riadne rady pre začiatočníkov tam nenajdú. Maximálne otrepané frázy typu: behanie je zdravé. Témy, ktoré by ma zaujímali sú spracované len povrchne napr. o potrebe behu do kopca, o správnej práci rúk pri behu a pod. Avšak rozhovory s herečkami čo nebehajú ale namiesto toho tancajú a pod zaberajú až 2 strany, tak isto ako reklamný rozhovor o fitnes welles stúdiu.

Motto: "Šampiona dělá umění závodit, ne dřina v tréninku." Jan Železný
avatar

Plzeň

Celkem 2993 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:21 (2013)
půlmaraton: 1:29:04 (2013)

Maty muž 21.01.2007 14:34:05

Hmmm, souhlasím s Justínou. Druhé číslo nic moc. Taky jsem nepochopil úvodní rozhovor se Šinkorovou (podobně jako ten minulý s Krejčířem) – příště by tam mohl být rozhovor s Paroubkem o jeho běžeckých zkušenostech. Víc se dovím tady na fóru. To je alespoň ze života. U dalšího čísla si počkám na recenzi a potom si ho teprve možná koupím.

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 21.01.2007 16:50:28

JJ, taky jsem si ho koupil a prolistoval. Líbil se mi rozhovor s Lukášem Bauerem, ale to je tak všechno. Přiznávám ale, že jsem zatím fakt jen prolistoval. Zajímalo by mě, proč se v časopise s názvem Run věnuje asi 10 stran běžkám. Navíc v tomhle počasí… Jako by bylo málo časopisů o běžkování nebo lyžování…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 21.01.2007 17:09:32

Možná, kdybyste si přečetli úvodní slovo, nad obsahen byste se tak nepozastavovali. Stojí v něm, že není ambicí vydavatelů věnovat se pouze běhu, ale i věcem souvisejícim a nesouvisejícím, protože je to časopis pro běžce, nikoli pouze o běhání a nejen během živ je člověk. Důvod, proč to tak je, je ten, že i vydavatelé časopisu musejí z něčeho žít a čistě běžeckými tématy ten časopis asi nejde naplnit bez brzkého vysosání témat a lidí, kteří, hledají striktně běžecká témata bude asi menšina a časopis jako takový by z nich nevyžil. Mně se třeba kus o běžkách líbil, protože teď zrovna o nějakých uvažuji a jde jednoznačně o vynikající doplňkový sport k běhu. A jenom k nešťasnému načasování běžkového tématu, kdy bys myslel, Oslíku, že má takový časopis redakční uzávěrku? Navíc za měsíc už sníh bude, tak už bude člověk vybírat poučen;-) Mně se třeba moc líbíl rozhovor s doktorem Hnízdilem a kdyby tam s ním byl v budoucnu nějaký seriálek, vůbec bych se nehněval. První číslo jsem neviděl, ale ve druhém jsem si fajn početl.

avatar

Praha

maraton: 2:40:24 (2010)

VlastaK muž 21.01.2007 17:24:32

No, já nevím, nevím. Úvodní slovo v časopise jsem si přečetl a stejně se nad obsahem časopisu musím pozastavit. Už jen název časopisu – Run, první a jediný časopis o běhání. K tomu bych položil otázku, jak dlouho už vycházejí Běhy mimo dráhu? Anebo časopis Maratonský svět? Jak psal výše Oslík, taky mi přijde, že v časopise byl zajímavý akorát rozhovor s Lukášem Bauerem, ovšem pokud by podobný rozhovor už asi před měsícem nezveřejnila Mladá Fronta Dnes ve svých novinách. Ostatní články mi přijdou ve stylu něco nakousnout a rychle pryč od toho, protože my se v tom moc nevyznáme. Je to pěkný časopis pro lidi, kteří se moc neptají, co vidí napsané, tomu věří a stačí jim říct jen pár povrchních informací. Pro běžce tento časopis asi příliš přínosný nebude. I kdyby se vydavatelé věnovali pouze běžeckým tématům, myslím si, že by měli dlouho o čem psát a časopis by se brzy „nevysosal“. K tomu stačí srovnání s lyžařskými časopisy nebo časopisy o cyklistice, o turistice, o horolezectví atd. Jsou to taky časopisy, které se zabývají pouze svým tématem a přesto vycházejí několik let. Chce to jen věnovat se jednotlivým článkům seriózně a do hloubky a ne považovat za obsáhlý článek něco, co daný problém sotva naznačí, jsou mu věnovány jen tři strany a z toho jedna je celostránková fotografie.

avatar

Havířov

Celkem 717 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:41 (2005)
půlmaraton: 1:32:09 (2006)
maraton: 3:15:42 (2005)

pm muž 21.01.2007 17:59:15

já s kritikou raději ještě počkám.zatím mu fandím a myslím že záleží taky hodně na nás co budem po redakci chtít.když bude zájem určitě do toho dají více peněz a tím i odbornější kvalitu.hlavně ať to motivuje další lidi k běhání.

Motto: http://www.maratonec.estranky.cz/ - osobní stránky běžeckého blázna petr_minarik@centrum.cz http://petrminarik.rajce.idnes.cz/ - fotogalerie
avatar

Celkem 66581 km
Minulý měsíc 177 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 21.01.2007 21:14:59

Souhlas s nespokojenymi, jednicka byla lepsi. Bezky nechapu. Klasicky se to zacalo vozit na vlne hesla. My umime vsechno, takze vlastne neumite nic. Jsou tam sice zajimave zablesky, ale misto rozhovoru s Bauerem, bych radsi videl rozhovor se Stefkem, Kreisingerem, Blahou … V Pelotonu se taky podobneho rozhovoru nedockam. Pokud v tom chteji pokracovat, tak bych nazev zmenil z Run treba na Endurance, kdyz uz to musi byt anglicky. Behy mimo drahu jsem cetl poprve v roce 1991, takze je to jasny, kdo byl prvni.

Motto: Never give up!!!
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 21.01.2007 21:26:40

2 Jecminek.Ma­selnik: O.K. Uznávám, že vzhldem k uzávěrce a k tomu, že to téma se asi chvilku psalo, tam běžky nechme. A k vyčerpání běžeckých témat: to bys mě rozesmál. Stačilo by přinášet v každém čísle reportáže z velkých světových i domácích akcí s fotkama, pak můzný články z historie, z behej.com víme, že je mIloš Škorpil umí napsat. Taky by se hodilo něco o stravě (viz. BMD 01/07). Myslím, že témat je dost a než se všechny proberou, může se začít znova…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 21.01.2007 21:48:15

casopis bych nezatracoval, je treba pockat jak se bude vyvijet dal. ale je neoddiskutovatelne, ze na temata nejsou problem. v kazdem cisle rozhovor s jedninm pripadne 2 nasimi spickovymi atlety, nejake recepty na „bezecka jidla“, testy ruznych bezeckych pomucek (boty, obleceni atd…) clanky M. Skorpila, A. Tvrznika, popripade externistu z rad bezcu. pohled do historie behu. reportaze ze zavodu a nektere veci ktere byly receny nade mou a takle bych mohl jeste chvili pokracovat, jde o to kolik bude stat napsani a sehnani clanku a kolik se pak proda cisel tak je to se vsim ze :)

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Zdiměřice

johari žena 21.01.2007 22:13:51

ja bych si ho velmi rada precetla, ale zas ho nemohu nikde sehnat :-((

Motto: gnothi sauton
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 21.01.2007 22:20:02

[quote=johari]ja bych si ho velmi rada precetla, ale zas ho nemohu nikde sehnat :-(([/quote] no ja nevim ja sem se shanenim obou cisel nemel nejmensi problem, kdyz casak vysel tak sem sem ho koupil vzdycky na prvni pokus, myslim si ze v trafikach kery sou v hypermarketech to mit budou urcite. ale da se v klidu koupit i ve stanku na ulici

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 22.01.2007 07:29:14

Mně se líbil článek o sněžnicích.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Zdiměřice

johari žena 22.01.2007 12:11:26

[quote=Luckybo­y][quote=joha­ri]ja bych si ho velmi rada precetla, ale zas ho nemohu nikde sehnat :-(([/quote] no ja nevim ja sem se shanenim obou cisel nemel nejmensi problem, kdyz casak vysel tak sem sem ho koupil vzdycky na prvni pokus, myslim si ze v trafikach kery sou v hypermarketech to mit budou urcite. ale da se v klidu koupit i ve stanku na ulici[/quote] mno, ja kamkoliv jsem prisla, tam mi rekli, ze ho nemaji.. ale dnes jsem mela stesti a sehnala jsem ho :-)!

Motto: gnothi sauton
avatar

Praha

pug muž 22.01.2007 12:23:23

To nové číslo mi přijde o tak o dva stupně horší než to první. Spíš mi to přijde jako pokus o nový „lajfstajlový“ časpopis a asi se to moc nedaří. Déle běhající to spíše popuzuje a jestli to přesvědčí gaučáky k běhu, to se teprve uvidí. Docela mne ale rozřehnila fokta strečující „běžkyně“ na jehlách. Možná že je zatím nějaká černá dohoda s chirugickýma odděleníma, kde už dlouho nemají do čeho říznout.

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 22.01.2007 12:46:54

K těm fotkám celkově. Jestli se dobře dívám, tak vše je přebrané z Profimedia. Běžná praxe, ale tak, aby to byly jediné fotky (vyjímka jsou fotky u rozhovoru s Bauerem).

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 22.01.2007 13:02:04

Mne sa do ruk dostalo prve cislo a bol som, prepacte mi to, velmi znechuteny. Dlhe roky som odoberal naozaj jeden z PRVYCH celeosvetovych bezeckych casopisov The Runner's World (RW) a s velkym zarmutkom som sledoval jeho klesajucu kvalitu pocas rokov. Od naozaj dobreho bezeckeho casopisu sa zhumploval na lifestyle magazin, kde hlavnym tematom je „ako zhodit 5kg za 2 tyzdne“… a ci Puff Diddy skutocne tvrdo trenoval pri svojom 5h maratone… Tam kde som nechal RW, ako necitatelny, tam si to casopis RUN (BTW hovori niekomu nieco ochranna znamka a dodrziavanie prav jej drzitela?) vyzdvihol… Druhe cislo si asi tiez prelistujem, necakam vsak upravu svojej mienky- aj vdaka Vasim nazorom na klesajucu kvalitu obsahu. V zahranici som si nasiel nahradu v casopise The Running Times (2. najvacsi magazin o behani na svete) aj kvoli pristupu jeho redaktorov a aspon obcasnym ozaj profesionalnym clankom. Este by som rad upozornil redaktorov caspisu RUN (ak toto forum niekto z nich cita) na tzv. copyright a novinarsku etiku. Ak nieco odniekadial preberiem (uz vyssie spomenute casopisy a dalsie), aj ked len zcasti, ci len parafrazujem, patri sa (a musi sa) to spomenut bud v texte, alebo pod ciarou. Inak bezeckych temat je neuveritelne vela, len sa im treba do hlbky venovat a nebyt lenivy. Ked je casopis pomenovany ako prvy bezecky (to je fakt neskutocna drzost), tak sa ma venovat BEHANIU a nie sa snazit byt akymsi kockopsom a atraktivnym pre kazdeho- aj nesportovca. Clanky o bezkovani su ok, ak sa v nich aj spomenie ako tato aktivita moze byt prospesna behaniu, na co sa maju bezci sustredit a co je pre ich bezecku formu najlepsie pri bezkovani robit. Aj urcite recenzie na vyrobky (aj lyziarske…) su ok, ak maju priamu spojitost s behanim.

avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 22.01.2007 13:10:16

[quote=hanice]Nikdy jsem se nechtěla stát čtenářkou Vlasty aj kvalitních plátků, běhací už druhočíslo RUNu mě ale opět doběhlo! Asi jsem nějaká pomatená?! Už mám dvouměsíční tréninkový plán v diáříku!!! :-) Blbnu takhle sama?[/quote] nebudu komentovat kvalitu RUNu ale onen dvoumesicni treningovy plan.. chci to zkusit taky takze od zitra behame jo? Na jakou uroven jsi se pasovala? :)

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Valašské Meziříčí

10 km: 0:39:47 (2011)
půlmaraton: 1:30:56 (2009)
maraton: 3:21:59 (2008)

Tečko muž 22.01.2007 13:33:18

Co se tyce treningoveho planu uvedeneho v RUNu, trochu mě zarazilo u zacinajiciho bezce, ze po nejakem case ruznych chuzi a behani ma najednou 10 km zavod. To se mi moc nezda.

Motto: ... kdo se vyhne klíči, vyhne se i míči ...
avatar

Brno

Celkem 11821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:27 (2007)
půlmaraton: 1:35:43 (2010)
maraton: 3:29:54 (2007)

rk muž 22.01.2007 13:41:20

[quote=Tečko]… ze po nejakem case ruznych chuzi a behani ma najednou 10 km zavod…[/quote] Nejspíš jde o stanovení vhodného tempa jednotlivých běhu pro další období. Z něčeho se musí vycházet. Závod na ±10km je dostupnější než 1500m na dráze.

avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 22.01.2007 15:37:40

mě by třeba zajímalo jak často vložit doplňkový sport… přijde mě ten plán dost nabitej..

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 52031,4 km
Minulý měsíc 165 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)

Rosťa muž 22.01.2007 15:46:10

[quote=hanice]Už mám dvouměsíční tréninkový plán v diáříku!!! :-) Blbnu takhle sama?[/quote] Ne, já už takhle blbnu čtvrtou sezónu:-)

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 22.01.2007 16:43:52

[quote=trawnikar]mě by třeba zajímalo jak často vložit doplňkový sport… přijde mě ten plán dost nabitej..[/quote] v plánech Miloše Škorpila je obvykle uvedeno, že místo volného běhu se dá zvolit nějaká alternativní aktivita, jako třeba kolo, plavání a tak, takže třeba by ten nabitý program nebylo nutno až tak zahušťovat. Michal Jalovecký ve svých článcích taky píše o přenositelnosti vytrvalosti.

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 22.01.2007 17:21:06

[quote=Oslík]2 Jecminek.Maselnik: O.K. Uznávám, že vzhldem k uzávěrce a k tomu, že to téma se asi chvilku psalo, tam běžky nechme. A k vyčerpání běžeckých témat: to bys mě rozesmál.....[/qu­ote] Fajn, že jsem Tě pobavil, nicméně pořád si stojím za svým. Jak dlouho by někoho (přesněji ne někoho, ale dost lidí na to, aby koupí časopisu zaplatili náklady a umožnili vydavateli nějaký zisk) bavilo číst články o závodech, tabulky s tréninky, případně výsledkový servis apod.? Jsem přesvědčen, že ti skalní, kterým by se to tak líbilo, k uživení časopisu nepostačí. Taky proto mi nevadí, že je časopis (jak bylo kritizováno) trochu lifestylový, co na tom? Klidně ať tam vychází třeba recenze MP3 přehrávačů s přihlédnutím k nárazuvzdornosti a komfortu sluchátek při pohybu, nebo slíbené „inlajny“. Svůj názor člověk daleko lépe vyjádří koupí/nekoupí, protože pouze náklad buď motivuje vydavatele ke změnám, nebo naopak potvrzuje správnou cestu. Zisk vydavatele je totiž ten důvod, proč časopis vychází. Srovnání s Pelotonem mi příjde trochu nespravedlivé, protože cyklistů je, myslím, výrazně více než běžců a navíc jenom stálý vývoj techniky přináší nesrovnatelnou šíři témat, kdyby se už nic jiného nedělo;-). A copyright si snad vydavatel také vyřešil legálně.

avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 22.01.2007 17:38:51

Podle mne na tak malém hřišti jako je ČR nemůže dlouhodobě existovat čistě běžecký časopis bez entuziasmu a masivní finanční podpory vydavatele.Možná nějaký osvícenec z řady evropských komisařů prosadí směrnici určující povinné procento běhající populace.Na základě této směrnice budou do běžecky zaostalé ČR proudit masivní dotace konkretního časopisu z grantu „RUN“ . :-)) Pokud grant nebude, dovolil bych si předpovídat rychlý odklon k všeobecné problematice pohybu a zdravého životního stylu s životností listu na trhu periodik do jednoho roku , nebo rychlé vyklizení pozic po vydání několika čísel.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 23.01.2007 08:18:21

[quote=Jecminek­.Maselnik]A co­pyright si snad vydavatel také vyřešil legálně.[/quote] Ako profesional z tohto odboru Ti mozem povedat, ze o tom silno pochybujem. Prave porusovanie prav dusevneho vlastnictva je narodnym sportom vsetkych postkomunistickych krajin. No, ale nechajme to bokom, ved to je problem Runner's World-u, Running Times-u a podobnych platkov. Inak s Tebou suhlasim, ze recenzie na MP3, ci inline brusle su ok, ak sa k nim pripoji odborny clanok o tom, ako to napomaha bezcom- myslim ina aerobna aktivita, ci ako je dobre/zle behat s hudbou a na co si dat pozor. Tiez suhlasim s tym, ze urcita lifestyle-ovost je nevyhnutna, lebo vacsinu bezcov nezaujimaju cito odborne clanky. Nic sa vsak nema prehanat. Aj keby v casopise bol len 1 odborny clanok, tak si ho kupim, musi tam vsak byt. Dokonca ni reklamy mi nevadia (pokial su diverzifikovane a nie zamerane na 2–3 vyrobcov). Cez to vsetko dufam, ze vydrzia na trhu a poskytnu kazdemu nieco, aby mal dovod si ho kupovat.

avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 24.01.2007 12:32:35

[quote=milan]Podle mne na tak malém hřišti jako je ČR nemůže dlouhodobě existovat čistě běžecký časopis bez entuziasmu a masivní finanční podpory vydavatele.Možná nějaký osvícenec z řady evropských komisařů prosadí směrnici určující povinné procento běhající populace.Na základě této směrnice budou do běžecky zaostalé ČR proudit masivní dotace konkretního časopisu z grantu „RUN“ . :-)) Pokud grant nebude, dovolil bych si předpovídat rychlý odklon k všeobecné problematice pohybu a zdravého životního stylu s životností listu na trhu periodik do jednoho roku , nebo rychlé vyklizení pozic po vydání několika čísel.[/quote] Zapomněl jsi na přeměnu v reklamní periodikum s asi 60% pokrytím inzerce zaručeně účinných suplementů. Kéž by to tak nebylo a stalo se z toho něco jako PELOTON, který vydržel už tak dlouho. (Poslední čtyři roky ho nečtu, protože nejezdím, tak nevím jakou má reklamní složku a kvalitu)

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí
avatar

frost muž 27.01.2007 20:11:23

Přátelé běžci, proč střílet do redakce po dvou číslech. Počkejme na další a uvidíme. Nicméně mě silně RUN připomíná stylem časopis mens health. BTW který taky již nevychází. Mě by spíš zajímalo jestli ten časopis může přežít 1 rok když má tak úzký profil? Tagže to vidím na povšechné informace a lifestyle.

Motto: Uklidni se Honey bunny.
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 27.01.2007 22:47:30

2 frost: A mě zase Mens Health připomínal Esquaire (nebo jak se to píše) a v tom je to tak 50:50 – polovina super články, u kterých se občas i pobavíš a druhá půlka nechutnosti nebo prostě kecy… Ale co se RUNu týká, proč ne? Už jen proto, abych podpořil jeho udržení se na trhu… I když neměnim svůj názor, že by se moh trochu specializovat na běh… :)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

frost muž 28.01.2007 09:31:25

Hmm mens health byl prach sprostej lifestyle, trocha cvičení, nějaký ženský a pak moudra o zdraví. RUN má podobnou strukturu (dopisy redakci, krátká moudra, něco zdraví a pár článků). Nic méně zatím ho nezatracuji, ale myslím, že je to pro úzké spektrum a internet je velká konkurence.

Motto: Uklidni se Honey bunny.
Nalezené položky: 35 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.