Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Ústecký redaktor doběhl a přežil [článek]

Ústecký redaktor doběhl a přežil [článek]

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 23.09.2011 21:56:57

>> chmelko, 23. 09. 2011 21:42:08

Takto si to pochopil?… 8-O :-(

avatar

Praha - New York

10 km: 0:36:30
půlmaraton: 1:28:55

Komsomolec muž 25.09.2011 11:18:00

>> Aki, 23. 09. 2011 09:54:23

Trochu jsem se na to zkusil vyptat tady v Čechách. Více méně se mi dostalo odpovědi, která koresponduje s tím, co jsem slyšel na začátku r. 2011: „Pivní břicha budou v módě i letos“. Zdá se, že se rozrůstá tohle pojetí lidské činnosti a sportu zvlášť, kdy se za obdivuhodné a sexy považují např. muži, co mají tzv. medvědí, nemotorné chování. Jde prý o jakousi parodii na Homera Simpsona a Woodyho Allena, kdy vše, co se udělá špatně a opačně, je dobré a přímé. Poprat se s vůlí a odhodláním, posunout své hranice a třeba i vyhrát, dovede prý kdejaký blbec. Ale prohrát jako hrdina němé grotesky, který už od startu běží na opačnou stranu, to prý dokážou jen opravdové osobnosti a jak se dnes říká: sexy chlapi, kteří s vůlí bojovníka vstanou s postele, obují si boty a jdou se na závod projít stylem lázeňského šviháka na kolonádě. Toť vše, co jsem se doslechl v hovorech s běžci a lidmi svého věku.

http://www.youtube.com/watch?…

Motto: "Zadarmo jste dostali, zadarmo dejte." Skutečnosti, které máme rádi a milujeme, se nedají měřit časem, natož stopkami.
avatar

Žďár nad Sázavou

půlmaraton: 1:42:51 (2011)

pam65 muž 25.09.2011 17:10:07

>> pam65, 23. 09. 2011 15:17:10

Vrátil jsem se z chalupy, kde jsem si celou dobu říkal, zda jsem „růžovýma trenkama“ něco nepohnojil. Takže jen vysvětlení:

Vzpomněl jsem si, jak jsem sám začínal běhat loni (od jara pořád jen střídavý běh). Když jsem byl koncem srpna v Řásné, byl jsem překvapený, že mi to v „prostředním družstvu“ šlo, 1,5míle test taky nedopadl špatně a myslím, že jsem neměl až tak špatnou techniku. (vlastně jsem před testem 1.5 míle souvisle roky neuběhl). Jsem přesvědčený, že souvislým během bych to tak daleko nedotáhl.

Co se týče testosternu, tak to jsem nejdříve pozoroval změny v pohledu na svět a sebe a když mi do ruky padl článek pro veterány, nějak se mi to s testosteronem spojilo. Martinův článek je subjektivně posunutý až do dramatických emocí (přežití, …), objektivně se naopak žádné drama nekoná (a to asi ani pro toho, kdo trénuje tři měsíce). Díky této nerovnováze jsem článek označil za růžový (omlouvám se všem, kterým růžová sluší, zvláště děvčatům).

Ovšem je tu jiná věc a to je zadání pro Martina. Tam mohlo být jasně řečeno, že to má být o emocích a dovedu si představit dokonce to, že by jeho čas neměl nikomu způsobit mindráky. Je to nakonec reklama na akci PIMu, že. Ti hoši dobře vědí, co dělají.

Motto: No toto!
Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.