Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Měsíc před 1/2M

Měsíc před 1/2M

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Zruč-Senec

půlmaraton: 1:27:15 (2011)

Bystrouš muž 28.09.2011 20:51:05

Přicházím s prosbou o radu na poslední chvíly. Nebo spíš morální útěchu :-) Moje otázka se týká 1/2M příští sobotu, tedy posleních pár dní. Chci si zlepšit jarní čas na 1:30. Před PIM jsem běhal 10km v tréninku za 41:30 asi ne uplně na krev. Poté běžel 1/2M za 1:36. Přes léto jsem naběhal pár stovek km s týdenním objemem 20–50km + MTB různě podle situace a závodů. konec prázdnin směřovala příprava k Mattonce kde jsem zaběhl 38:15 taky s nějakou rezervičkou. Po závodě v pondělí následoval jeden 12km běh rozumným(pro mě)tempem a pak následovala 13 denní pauza až do neděle 25.9. Nebyl jsem nemocný, ale běhat jsem nemohl. V pondělí jsem dal 8,5km podobným tempem jako těch 12 a dneska sem byl totálně jalovej a po chvilce jsem to zabalil. Otázka tedy zní co dělat těch posledních pár dní abych se sebral a mám vůbec možnost se dostat na 1:30? díky

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.