Běžecké tabulky
19093 závodů
262324 závodníků
1408078 záznamů
262324 závodníků
1408078 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Salomon Slezský Maraton, 16.08.2014, Dolní Lomná
věkový průměr závodníků: 46.5 let |
nejmladší závodník: Nezval Ondřej (1999) |
nejstarší závodník: Cypra Zdeněk (1949) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▼ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Zbořil Vítězslav | 1984 | 06:09:51 | 42 | ||
102. | Raclavský Radoslav | 1984 | 05:37:04 | FM | 63 | |
103. | Novotný Vojtěch | 1984 | 04:46:12 | 113 | ||
104. | Stružínský Ondřej | 1984 | 05:40:44 | 58 | ||
105. | Šeděnka Petr | 1984 | 04:14:49 | 152 | ||
106. | Polák Martin | 1984 | 05:03:09 | 91 | ||
107. | Dočkal Tomáš | 1984 | 04:55:35 | CLIPPER Ostrava | 101 | |
108. | Lebeda Jiří | 1984 | 04:31:28 | Ostrava Zábřeh | 129 | |
109. | Unučka Vlastimil | 1984 | 05:33:45 | Hradec Králové | 65 | |
110. | Bartasová Zuzana | 1984 | 04:27:17 | SK Babice | 135 | |
111. | Kubitová Kamila | 1984 | 06:16:01 | BK SAK Karviná | 38 | |
112. | Nádeníček Tomáš | 1984 | 04:36:30 | 123 | ||
113. | Radimecký Martin | 1983 | 04:44:30 | 115 | ||
114. | Žákovský Petr | 1983 | 03:55:46 | 172 | ||
115. | Anděl Milan | 1983 | 04:37:54 | FM | 121 | |
116. | Labudek Tomáš | 1983 | 04:28:09 | 134 | ||
117. | Sionkala Michal | 1983 | 06:13:37 | Ostrava | 39 | |
118. | Walaská Anna | 1982 | 05:34:15 | 64 | ||
119. | Brynda Pavel | 1982 | 04:25:05 | 137 | ||
120. | Sedlář Robin | 1982 | 04:50:37 | 106 | ||
121. | Ščerba Miroslav | 1982 | 04:27:00 | Skalice | 135 | |
122. | Zbončák Přemysl | 1982 | 05:34:22 | 64 | ||
123. | Graca Aleš | 1982 | 05:54:23 | Darkovičky | 48 | |
124. | Ščerba Ľubica | 1982 | 05:11:47 | Skalice | 85 | |
125. | Václavík Rostislav | 1982 | 05:01:02 | Jäger Team Klimkovice | 94 | |
126. | Lysek Roman | 1982 | 04:42:21 | Václavovice | 117 | |
127. | Bašátek Vlastislav | 1982 | 04:22:58 | Ostrava | 140 | |
128. | Píša Martin | 1982 | 04:20:39 | 144 | ||
129. | Fuka Matěj | 1982 | 06:21:27 | 36 | ||
130. | Lenhart Vít | 1982 | 05:15:35 | TJ Liga 100 Olomouc | 80 | |
131. | Belej David | 1981 | 04:13:24 | Frýdek Místek | 154 | |
132. | Cieslar Michal | 1981 | 05:37:48 | VÚ 3517 Bechyně | 60 | |
133. | Šlambora Jakub | 1981 | 04:53:43 | GoMango | 102 | |
134. | Kasalík Radim | 1981 | 03:47:56 | Kravaře | 182 | |
135. | Šimek Jiří | 1981 | 04:30:32 | CeproTeam/Inkospor | 131 | |
136. | Kubita Viktor | 1981 | 06:16:01 | BK SAK Karviná | 38 | |
137. | Pařík Richard | 1981 | 06:09:12 | X-TRAIL ORLOVÁ (Orlová-Lutyně) | 42 | |
138. | Podolák Lukáš | 1981 | 05:34:16 | X-TRAIL Orlová | 64 | |
139. | Jadamus Bogdan | 1981 | 05:29:01 | 69 | ||
140. | Vavrečka Libor | 1981 | 05:43:22 | 57 | ||
141. | Kacířová Svatoslava | 1981 | 04:13:19 | Loko Trutnov | 154 | |
142. | Boháč Radek | 1981 | 06:03:46 | 45 | ||
143. | Hořínek Martin | 1981 | 05:02:26 | Ostrava | 91 | |
144. | Piechowicz Kateřina | 1981 | 05:23:03 | Frýdek-Místek | 73 | |
145. | Odehnalová Lucie | 1981 | 04:45:44 | Ostrava | 113 | |
146. | Neuwirth Jan | 1980 | 03:57:00 | 172 | ||
147. | Brabec Petr | 1980 | 03:34:03 | České Budějovice | 201 | |
148. | Vacula Lukáš | 1980 | 06:10:05 | Ostrava | 42 | |
149. | Blahovec Petr | 1980 | 05:51:35 | 50 | ||
150. | Zbořil Martin | 1980 | 06:08:21 | 43 | ||
151. | Szkanderová Irena | 1980 | 05:51:46 | 50 | ||
152. | Kajánek Adam | 1980 | 04:34:37 | VÚ 5490 Rakovník | 126 | |
153. | Delina Daniel | 1980 | 03:41:07 | Jablunkov | 189 | |
154. | Studničková Veronika | 1980 | 05:52:29 | 50 | ||
155. | Smola Jiří | 1980 | 05:00:02 | Olympie Hroznětín | 94 | |
156. | Duroň Pavel | 1980 | 05:50:29 | 52 | ||
157. | Osička Daniel | 1980 | 05:23:28 | Karviná | 72 | |
158. | Kouřil Jaroslav | 1980 | 04:24:13 | PROLHANÁ RADNICE OSTRAVA | 139 | |
159. | Hegedüs Robert | 1979 | 04:48:35 | VZS Ostrava | 109 | |
160. | Cichá Olga | 1979 | 06:21:35 | Třinec | 35 | |
161. | Moškoř Marek | 1979 | 04:28:02 | Pepa Team Frýdek-Místek | 135 | |
162. | Friedel Jan | 1979 | 04:13:51 | Marathon team Klimkovice | 153 | |
163. | Varady Jan | 1979 | 04:52:10 | 105 | ||
164. | Munk Rudolf | 1979 | 04:35:36 | VZS Ostrava | 124 | |
165. | Kacíř Vlastimil | 1979 | 03:55:27 | Loko Trutnov | 173 | |
166. | Stöcker Richard | 1979 | 04:35:45 | 124 | ||
167. | Macek Petr | 1979 | 04:03:47 | Taekwondo SK Pedagog | 163 | |
168. | Sedláček Martin | 1979 | 04:58:32 | 97 | ||
169. | Mazánek Vladimír | 1979 | 03:53:05 | Baláž Extrem Team Ostrava | 175 | |
170. | Balcar Marek | 1979 | 04:19:59 | 144 | ||
171. | Beránek Jakub | 1979 | 04:15:23 | Frýdek-Místek | 150 | |
172. | Jánoš Filip | 1979 | 04:02:24 | Modransky skialpinisti | 165 | |
173. | Marková Ľudmila | 1979 | 06:50:37 | Spider Porubka | 27 | |
174. | Drobek Petr | 1979 | 04:15:27 | Bohumín | 150 | |
175. | Chmielová Ivana | 1978 | 06:48:28 | Třinec | 27 | |
176. | Zapletal Radim | 1978 | 04:48:43 | Prostějov | 109 | |
177. | Pavlík Milan | 1978 | 04:03:03 | Lošov | 165 | |
178. | Zajac Marek | 1978 | 06:19:19 | 36 | ||
179. | Klus Tomáš | 1978 | 05:01:00 | Třinec | 94 | |
180. | Krajinová-Perglová Monika | 1978 | 05:59:07 | 46 | ||
181. | Bednář Jan | 1978 | 04:23:24 | Vendryně | 139 | |
182. | Funioková Táňa | 1977 | 05:14:57 | 81 | ||
183. | Čandas Michal | 1977 | 04:57:32 | 98 | ||
184. | Benesz Radomír | 1977 | 04:31:26 | 130 | ||
185. | Dudková Jarmila | 1977 | 05:05:31 | Mlýnek Velká Polom (Velká Polom) | 88 | |
186. | Novotný Marek | 1977 | 04:04:50 | OŘ PČR Nový Jičín | 162 | |
187. | Brázda Martin | 1977 | 05:26:00 | 71 | ||
188. | Kysová Iveta | 1977 | 06:39:53 | Orlová | 29 | |
189. | Nutil Tomáš | 1977 | 04:21:08 | 142 | ||
190. | Barčová Pavla | 1977 | 06:50:37 | Ostrava | 27 | |
191. | Skiba Petr | 1977 | 04:58:17 | Ostrava | 98 | |
192. | Mazurková Lucie | 1977 | 06:21:34 | 35 | ||
193. | Pravda Vít | 1977 | 05:50:43 | Ostrava | 52 | |
194. | Vitkovský Daniel | 1977 | 04:57:15 | (Rychvald) | 98 | |
195. | Vrána Jiří | 1977 | 04:13:51 | VALACHIANRUN.CZ | 153 | |
196. | Angus Paul | 1977 | 06:02:25 | Team GB/Ostrava | 45 | |
197. | Mráz Jan | 1977 | 04:19:39 | Ostrava | 145 | |
198. | Gregořicová Jitka | 1977 | 04:40:32 | AZIMUT | 118 | |
199. | Říha Pavel | 1977 | 03:57:28 | Frýdlant n. O. | 170 | |
200. | Nutil Jakub | 1977 | 06:30:22 | 31 |