Běžecké tabulky
19093 závodů
262324 závodníků
1408078 záznamů
262324 závodníků
1408078 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Salomon Slezský Maraton, 16.08.2014, Dolní Lomná
věkový průměr závodníků: 46.5 let |
nejmladší závodník: Nezval Ondřej (1999) |
nejstarší závodník: Cypra Zdeněk (1949) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▼ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
201. | Pravda Vít | 1977 | 05:50:43 | Ostrava | 52 | |
202. | Riedel Radek | 1977 | 05:18:28 | 77 | ||
203. | Bezděk Kamil | 1977 | 03:39:37 | 192 | ||
204. | Funioková Táňa | 1977 | 05:14:57 | 81 | ||
205. | Nutil Jakub | 1977 | 06:30:22 | 31 | ||
206. | Brož Vlastimil | 1976 | 04:41:23 | Český Těšín | 117 | |
207. | Stejskal Vít | 1976 | 05:29:48 | Ostrava | 68 | |
208. | Topiarz Roman | 1976 | 05:33:57 | Karviná | 65 | |
209. | Viej Radomír | 1976 | 04:42:00 | 117 | ||
210. | Kupka Anton | 1976 | 03:40:05 | Čadca | 191 | |
211. | Sobol Tomasz | 1976 | 04:29:15 | 132 | ||
212. | Pechlát Ctibor | 1976 | 05:13:55 | Ostrava | 83 | |
213. | Majetný Petr | 1976 | 04:49:08 | 108 | ||
214. | Lihosit Juraj | 1976 | 04:29:30 | 132 | ||
215. | Zajíc Josef | 1976 | 05:35:02 | lepus.cz | 63 | |
216. | Frankovič Jan | 1976 | 04:49:51 | Garáž team Lipník | 108 | |
217. | Misiarz Petr | 1976 | 04:35:52 | Ostrava -Bělský les | 124 | |
218. | Pavelek Jan | 1976 | 04:14:48 | 152 | ||
219. | Ziaja Jiří | 1976 | 06:21:08 | 36 | ||
220. | Fousek Václav | 1976 | 04:27:15 | Třanovice | 135 | |
221. | Martikánová Alice | 1976 | 04:39:22 | Horolezci FM | 119 | |
222. | Známský Zdeněk | 1976 | 05:55:01 | OS PČR | 48 | |
223. | Gregořica David | 1975 | 04:28:34 | Dolní Životice | 134 | |
224. | Bocek David | 1975 | 04:11:59 | Coffee Team | 155 | |
225. | Karásek Jiří | 1975 | 04:18:46 | Baška | 146 | |
226. | Sobek Lumír | 1975 | 04:22:35 | 141 | ||
227. | Piechowicz Jiří | 1975 | 04:39:22 | Frýdek-Místek | 120 | |
228. | Vařeka Pavel | 1975 | 04:52:42 | Litovel | 104 | |
229. | Herman Jakub | 1975 | 05:06:13 | 87 | ||
230. | Kolasa Marek | 1975 | 06:12:10 | 40 | ||
231. | Klim Tomáš | 1975 | 04:45:43 | 113 | ||
232. | Krejza Rostislav | 1975 | 05:46:57 | 55 | ||
233. | Leszczynski Radek | 1975 | 03:59:07 | Moravské divadlo Olomouc | 169 | |
234. | Kopečný Dušan | 1975 | 04:30:05 | 132 | ||
235. | Herbs Jan | 1975 | 04:59:11 | Vrchlabí | 95 | |
236. | Viščor Pavel | 1974 | 04:22:14 | Brno | 141 | |
237. | Římánek Jiří | 1974 | 05:30:42 | Havířov | 67 | |
238. | Stoklásková Pavla | 1974 | 05:51:27 | 51 | ||
239. | Jasiok Přemysl | 1974 | 04:46:48 | Václavovice | 112 | |
240. | Střelec Josef | 1974 | 05:28:42 | Popice | 69 | |
241. | Štefek Radim | 1974 | 05:37:09 | 1. Běžecký Jablunkov | 62 | |
242. | Valtr Daniel | 1974 | 04:33:05 | Orlová | 128 | |
243. | Czeczotková Helena | 1974 | 04:53:07 | 1.Běžecký Jablunkov | 102 | |
244. | Šubert Pavel | 1974 | 05:14:20 | 83 | ||
245. | Vašina Jiří | 1974 | 04:15:17 | Karviná | 150 | |
246. | Muroň Radim | 1974 | 04:40:14 | Ostrava | 118 | |
247. | Lipka Marcel | 1974 | 04:46:50 | 112 | ||
248. | Sikora Tomáš | 1974 | 04:33:29 | X-TRAIL Orlová | 127 | |
249. | Kabaja Jiří | 1974 | 04:07:45 | Opava | 160 | |
250. | Hrubý Tomáš | 1974 | 05:19:15 | 76 | ||
251. | Szarowski Miroslav | 1974 | 05:16:22 | Orlová | 79 | |
252. | Pernický Roman | 1974 | 04:49:33 | Frýdek-Místek | 108 | |
253. | Rožnovský Marek | 1974 | 05:19:11 | FM | 76 | |
254. | Kovalčík Tomáš | 1973 | 04:29:29 | Jamnice | 132 | |
255. | Vorlický Tomáš | 1973 | 04:38:00 | Bílovec | 121 | |
256. | Špok Radomír | 1973 | 04:21:39 | Praha | 142 | |
257. | Sikora Martin | 1973 | 04:33:33 | Opava | 127 | |
258. | Šimon Michal | 1973 | 05:01:06 | 93 | ||
259. | Velička Aleš | 1973 | 03:33:24 | X-AIR Ostrava | 204 | |
260. | Popieluch Michal | 1973 | 04:18:34 | 147 | ||
261. | Böse Daniel | 1973 | 06:11:35 | Ostrava | 40 | |
262. | Vraníková Lenka | 1972 | 06:31:12 | VZS Ostrava | 31 | |
263. | Rylko Václav | 1972 | 04:19:24 | Jablunkov | 145 | |
264. | Najvert Stanislav | 1972 | 03:33:54 | Fialové kobry | 202 | |
265. | Jaracz Bronislav | 1972 | 04:37:34 | 122 | ||
266. | Směták Petr | 1972 | 04:58:25 | 97 | ||
267. | Sýkora Radovan | 1972 | 05:37:33 | Ostrava | 61 | |
268. | Martynek Andrzej | 1972 | 05:15:33 | Praha | 80 | |
269. | Dryák Miroslav | 1971 | 05:01:46 | Kopřivnice | 93 | |
270. | Svozil Libor | 1971 | 06:31:13 | MK Seitl Ostrava | 30 | |
271. | Adamíček Radovan | 1971 | 06:08:09 | 43 | ||
272. | Kubica Kamil | 1971 | 07:08:18 | 24 | ||
273. | Škapa Marek | 1971 | 04:15:20 | MK Seitl Ostrava | 150 | |
274. | Šimeček Marek | 1971 | 05:47:24 | 54 | ||
275. | Pokorný Radim | 1971 | 04:36:15 | VZS Ostrava | 123 | |
276. | Vavruša Martin | 1971 | 05:26:48 | Václavovice | 70 | |
277. | Strapek Jan | 1971 | 03:42:22 | Vidnava | 188 | |
278. | Dorda Miloslav | 1971 | 05:50:12 | 53 | ||
279. | Radostová Zdeňka | 1971 | 06:12:56 | Karlovy Vary | 39 | |
280. | Konderla Richard | 1971 | 06:27:38 | 34 | ||
281. | Pták Marián | 1970 | 04:23:03 | KK Tatran Sučany | 139 | |
282. | Blahutová Monika | 1970 | 05:47:24 | 54 | ||
283. | Foldyna Petr | 1970 | 06:21:29 | 36 | ||
284. | Červenka Dalibor | 1970 | 04:53:15 | TT Ostrava | 102 | |
285. | Cupek Jiří | 1970 | 05:14:37 | Třinec | 81 | |
286. | Marek Martin | 1970 | 04:35:59 | Rožnov pod Radhoštěm | 124 | |
287. | Pachtová Iva | 1970 | 04:49:11 | MK Seitl Ostrava | 108 | |
288. | Cienciala Tomáš | 1970 | 03:54:20 | Návsí-Záhoří | 174 | |
289. | Hájek Jakub | 1970 | 04:20:20 | Žltý sarkan | 144 | |
290. | Urbaczka Pavel | 1969 | 04:53:07 | Třinec | 103 | |
291. | Kahánek Dalibor | 1969 | 04:51:21 | FM | 106 | |
292. | Slívová Zdeňka | 1969 | 05:50:26 | 52 | ||
293. | Hájková Lenka | 1969 | 04:47:23 | Fryčovice | 111 | |
294. | Hudeček Tomáš | 1969 | 05:31:44 | 67 | ||
295. | Ficek Pavel | 1969 | 05:13:17 | FM | 84 | |
296. | Jurčík Ján | 1968 | 03:37:19 | KKM Čadca | 196 | |
297. | Svoboda Tomáš | 1968 | 04:23:33 | Jeseník | 139 | |
298. | Břečka Tomáš | 1968 | 05:40:20 | 59 | ||
299. | Schwarzová Petra | 1968 | 05:14:22 | Fryčovice | 83 | |
300. | Nycz Aleš | 1968 | 04:47:15 | 111 |