Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Beh ve vedru

Beh ve vedru

Nalezené položky: 66 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Křenovice (VY), Velká (PR)

Celkem 36921 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:03 (2009)
půlmaraton: 1:17:18 (2009)
maraton: 2:48:28 (2010)

Honza Škrdla muž 23.07.2007 18:55:29

[quote=milan]Luc­kyboy : pro mě je rozdíl teplot 32–36 dost zásadní. :) Včera jsem byl běhat po 11 hodině a proti předcházejícím (pátek) teplotám úplná pohoda.[/quote] …jako zásadní bych taky viděl rozdíl mezi během ve stínu a na slunci. Tam je rozdíl teplot více než 10°C. Běh v lese je i v těchto vedrech celkem snesitelný (i díky rozdílnému mikroklimatu).

avatar

Přerov

Celkem 9773 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:32 (2007)
půlmaraton: 1:33:04 (2012)
maraton: 3:49:59 (2011)

Aldaman muž 24.07.2007 07:59:35

Já běh ve vedru taky moc nemusím. Jednou jsem si dal v 11:00 v 32C na dráze intervaly a byl jsem rád, že jsem se doplazil domů. Od té doby si raději ráno vstanu v 5:00 za relativně přiznivého počasí si odběhnu co potřebuji a jsem spokojenej. A navíc mám, kousek od domova (1 km) přírodní rezervaci „Žebračka“. Je to takový lesík sice samá rovina, ale hlavní je, že se tam dá běhat i v tom největším horku. O víkendu jsem byl na chatě ( Hrabůvka kousek od Hranic na Moravě) a vyběhl jsem do kopečků v lese a i v teplém počasí naprostá pohoda.

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 24.07.2007 08:49:41

2 Mirek Kostlivý: Aha, já myslel, ž bez bublinek, vyprchaná je v pohodě… :) Taky mě napadá spíš si to pití někde schovat, jak říká Cabalero, běhat s 0.5l bidonem je docela nepraktické… Třeba v neděli navečer bylo docela příjemně, ale zrychlit se mi povedlo až když jsem vypotřeboval všechnu vodu…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 24.07.2007 10:54:25

Pokial clovek nebezi vylozene v centre mesta po uliciach, tak nemoze byt problem si schovat niekde na zaciatku okruhu flasu s vodou a zastavit sa pri nej zo dva krat pocas behu. Behat s flasou (co i len pripevnenou na pase), ci dokonca s camelbackom je pre mna nepredstavitelne a neskutocne by ma to otravovalo. Som maximalne ochotny preniest 2–5km politrovku na zaciatok okruhu, inak mi to nestoji za pokazeny beh skrz prenasania vody. Taky ruksak na chrbte pri 35 stupnovej horucave je ako nosenie bundy pre mna. V nasich podmienkach je omnoho lepsie si privstat a dlhsie behy si odbehat do 7.h rano. Tych 12–15 stupnov rozdielu oproti behu o 17.h je poriadne citit. Co sa tyka intenzivnych treningov, tak 45min-60min poobede sa da zvladnut za kazdeho pocasia, naviac ak su tam medziklusy, ci prestavky, kde sa moze pit. Na drahu by ma vsak nikdo v tomto teple uz nedostal- stacilo mi 12 sezon predtym a rozhodne som si to neuzival ani neskoro vecer- les je neporovnatelne lepsi a da sa tam rovnako tvrdo trenovat.

avatar

Celkem 3543 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:13:04 (2004)

ED muž 08.09.2007 21:51:36

varuji všechny: naletěl jsem na reklamu (tady na foru): maratonský pás od enervitu je úlně na …!§§!

http://www.enervit.cz/go.php?…

pás je skvělý (drží, neskáče), flaštičky přijatelný, stabilní, ale TEČOU! po kilometru jste v pase mokří jako osli, a všechna voda je fuč. to, co zvládne každý výrobce obyčejných lahví na pití, nezvládne výrobce speciálních sportovních potřeb – udržet „náústek“ jakžtakž vodotěsný. (o průběhu reklamačního řízení budu s radostí informovat)

(o tom, že když chcete koupit pás za 200kč, tak musíte přikoupit zboží za dalších 300kč, jinak vám firma nic nepošle, a že centurm společnosti na zdvořilé dotazy nereaguje, ani nemluvě)

avatar

Aleš33 muž 30.11.2007 11:06:18

v létě chci zkusit běhat v teplejších krajinách, než je ČR. Nevíte, kde se dá třeba přidat k nějaké výpravě? Např. Chorvatsko, Itálie nebo i poušť.

Nalezené položky: 66 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.