Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » New York

New York

Nalezené položky: 69 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 04.11.2006 04:13:19

[quote=Láďa Tarant][quote=Mirek Kostlivý]No taky na kole se „jenom“ vozí, teď musí běhat pod svých, to je rozdíl :). Jestli tu přípravu bude flákat, tak to pod 3 hodiny nedá. Slavný hokejista Jarda Holík se v roce 1972 vsadil, že dá bez přípravy marathon pod 3:30. Dal to, myslím že za 3:25, ale zničený byl po tom výkonu strašně. A v jaké fyzické kondici z hokeje při tom v té době byl![/quote] Hokejistu bych neporovnával s cyklistou Armstrongova kalibru, každý je trénovaný na něco jiného. Už jen vizuální pohled na postavy jasně vypovídá, kdo maratón uběhne levou zadní a pro koho je to utrpení.[/quote] Amstrong to dá podle mě s prstem v ..... Vzpomněl jsem si na kdysi vynikajícího našeho cyklistu Zdeňka Bartoníčka, který v době , kdy již s vrcholovou cyklistikou skončil dal maratón ve Stromovce pod 2:30.

Motto: můj podpis
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 04.11.2006 18:36:36

[quote=Oslík][qu­ote=Mirek Kostlivý]No taky na kole se „jenom“ vozí, teď musí běhat pod svých, to je rozdíl :)…[/quote] Teď mě napadlo něco, na co se dost liší názory. Když jsem poprvý vyhrál v dorostu, mluvili jsme o tom pak v cíli s 2. dorostencema ještě někým. A jeden z nárů zněl: „Kolo j elepší, tam aspoň doufáš, že přijde sjezd, kde si odpočiněš.“ a pak mi to řikali i desetiletý děti '„Mám radši kolo, tam se sedí…“) Ale v létě jsem o tom mluvil se sousedem, který kysi běhal krátký a střední tratě. A on říkal, že kolo je větší dřina a je pohodlnější běh. Co si o tom myslíte vy? Já si myslím, že běh je lepší, že stačí hodinka běhu a na kole se musí jezdit dýl… Běh atky není tolik o penězích – nemusím investovat dvacet tisíc do kola, abych byl na místech, kde bych chtěl být. Ve sjezdech, kde jede doslova na sobě xy cyklistů v 70 km/h se nemůžu cítit zrovna v pohodě – to ty lidi maji v hlavě buď míň nebo víc, ale normální asi nebudou :) a nakonec: na kole jsem byl o čtvrt hoďky (na 50 km) pomalejší než závodník, kterýho jsem si v běhu povodil… :) ale to už je na jiný povídání. Takže: váš názor: je lehčí cyklistika nebo běh?[/quote] Uprimne povedane, vsetko zalezi od toho na akej urovni ten ktory sport robis. Na zrovnatelnej urovni su oba sporty podla mna rovnako tazke. Cyklistika zabera viac casu a lezie viac do penazi (este som nevidel dobre zavodne kolo za 20 tisic, to skor nad 100 tisic, Colnago aj za 200). Bezecke boty dostanes za 2–3 tisic, oblecenie plus 2–4 tisic. Vrcholovy beh zabera tiez vela casu- denne 2–4 hodiny samotneho behu (rano, naobed, vecer), posilovna, regeneracia, strecing… – na sustredeniach som denne kludne zabil aj 6–8 hodin iba aktivitami uzko suvisiacimi s behom (jedlo nepocitajuc). Pri cyklistike je to na vyssej urovni podobne – jazda 5–6 hodin a plus k tomu vsetko ostatne. Ak sa niekto vysmieva cyklistom, ze sedia na bicykli a iba sa vezu, odkazem ho na niektore 30–60minutove kopce a poviem mu, nech si ich 3–4× vyjdu na 90–100% TF a nech sa vratia spat a povedia, ci to je tak lahky sport… OBA SPORTY DOKAZU BYT VELMI, VELMI TAZKE, AK SA ROBIA NA VYSOKEJ UROVNI.

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 05.11.2006 13:57:47

Miloš hlásí, že na startu je +5 stupňů a slunečno. Těší se na fotky z trati (opravdu nemá v úmyslu běžet na čas, ale znáte ho :D)

avatar

Brno

10 km: 0:42:29 (2007)
půlmaraton: 1:30:54 (2007)
maraton: 3:41:49 (2007)

Pavel muž 05.11.2006 19:16:26

Tak Lance 2:59:35…zřejmě slušnej oddíl!

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 05.11.2006 19:31:13

celej závod pod dohledem světa, to musí být radost :) Ale tým měl fakt sehranej! Lance sám jel jak mašina, s jeho postavou to musela být pěkná dřina. I na posledních dvou kilometrech držel tempo pod 4:28 na km. Smekám.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 06.11.2006 08:14:06

[quote=Radek]celej závod pod dohledem světa, to musí být radost :) Ale tým měl fakt sehranej! Lance sám jel jak mašina, s jeho postavou to musela být pěkná dřina. I na posledních dvou kilometrech držel tempo pod 4:28 na km. Smekám.[/quote] Mas pravdu, ta jeho postava mala daleko od 3–5% telesneho tuku, co dosahoval v polovine TdF. Je sice pravda, ze k tomu potreboval 4 svetovych bezcov, aby ten cas dosiahol, ale aj tak je to vykon. Skoda, ze tym dal signal mnohym ludom, ze 3 h hranica je lahka a da sa zvladnut aj s flakacskym treningom… mnoho amikov si neuvedomi, ze sa pozeralo na jedneho z najtalentova­nejsich vytrvalostnych sportovcov, aki kedy chodili po Zemi.

avatar

Ostrava

10 km: 0:42:08 (2007)
půlmaraton: 1:33:38 (2007)
maraton: 3:36:11 (2006)

Rosťa Ostravak muž 06.11.2006 19:20:35

Výsledky našich : http://www.ingnycmarathon.org/…ts/index.php V rubrice -Country Represented- zvolte Czech Republic.

Motto: http://www.bezvabeh.cz
avatar

Praha 1

Celkem 1007 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:41:35 (2007)
maraton: 4:41:12 (2007)

Honzarunner muž 11.04.2007 21:30:27

Ahoj,čtu vaše příspevky na ten New York a ste fakt borci,strasne vam zavidim že ste to zvladli.Kež bych se tam taky nekdy podival:-(

avatar

David T. muž 27.09.2007 12:44:14

Ahoj, četl jsem super článek od Radka o maratonu v NY. Chtěl bych se zeptat jestli, někdo nemáte kontakt na Radka, nebo dokonce jestli tenhle odkaz budeš Radku sám číst :) Jestli by jsi mi nenapsal tvojí internetovou adresu. Chtěl bych se zeptat na pár organizačních věcí ohledně maratonu a pobytu v NY. Chystám se ho začátkem listopadu běžet … :) Můj e-mail je tunkl@centrum.cz

Děkuju

Nalezené položky: 69 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.