Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » ČTENÁŘSKÝ TEXT: Můj maratonský debut [článek]

ČTENÁŘSKÝ TEXT: Můj maratonský debut [článek]

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední

jkaraskova2 žena 07.05.2014 09:02:57

Kdyby mi ještě před několika dny někdo tvrdil, že je člověk schopen plakat bolestí a štěstím zároveň, pravděpodobně bych mu nevěřila. Teď už vím, co vše se skrývá za strhanými tvářemi maratonců dobíhajících do cíle. Můžete o tom snít, snad si to jen trochu představit, ale skutečnost vás pak stejně zasáhne jako blesk z čistého nebe…
Odkaz na článek

avatar

Celkem 1050 km
Minulý měsíc 0 km

hoboken muž 07.05.2014 11:24:06

Krásný! Taky mně to láká , možná příští rok:-)

avatar

cernjan muž 07.05.2014 20:03:51

Skvělý článek, díky moc! Můžeš mi prosím poradit jak si řešila ten zánět okostic? Co by na to mohlo pomoci? Běhám cca 60km týdně a taky mě často bolí a limituje. Nášlap přes střed chodidla, boty a postupný lehký nárůst km dodržuji, jen nevím co s tím dělat aby se to dalo dohromady:) Jakýkoli návrhy vyzkouším. Prozradíš prosím co ti poradila fyzioterapeutka a co ti zabralo? Díky moc! Ať to běhá!

Motto: Do or do not, there is no try.
avatar

jarkas žena 08.05.2014 21:08:23

Hoboken: jdi do toho,jen navyš trošku objemy :-) Cernjan: Tak já jsem to ledovala, max po 30 sek. Běhala jsem pomalu,po měkkém a jakmile to zabolelo – strečink. Ten strečink je základ,cvičila jsem několikrát denně. No a hlavně tomu asi napomohl tejp. Dnes už vím, že musím myslet na regeneraci a taky posilovat i záda a bříško. :-)

avatar

cernjan muž 09.05.2014 17:58:02

>> jarkas, 08. 05. 2014 21:08:23

Díky za odpověď! Můžeš mi prosím poradit jaký konkrétní strečink (jaké cviky) provádět? Je pravda že strečink trochu zanedbávám, na holeně mě ale nic moc nenapadá:-) Díky moc ještě jednou! Lehký krok a málo zranění!

Motto: Do or do not, there is no try.
avatar

Johnik muž 13.05.2014 14:11:01

>> cernjan, 07. 05. 2014 20:03:51

Mně bolely holeně často a pravidelně, ale teď už jen vyjímečně. Co pomohlo? Přestal jsem běhat rychle, raději častěji, zkrátil krok, rozcvička před tréninkem, strečink po běhu a také vložky Superfeet.

avatar

Johnik muž 13.05.2014 14:20:54

Jarko, gratuluji k pěknému výkonu. Pěkně napsané, vím o čem píšeš, mám to také čerstvě zažité. Včetně tréninkových peripetií… ;-) Honza Lachnit, Liga 100 Olomouc

avatar

jarkas žena 13.05.2014 14:59:24

Ahoj Honzo,samozřejmě jsem o tom četla a fakt boží čas! Ty brďo! :-) >> Johnik, 13. 05. 2014 14:20:54

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.