Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest v okolí holeně

Bolest v okolí holeně

Nalezené položky: 104 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
avatar

Liberec

Celkem 2180 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:32 (2009)
půlmaraton: 1:55:58 (2009)
maraton: 4:15:31 (2009)

megatraged žena 11.06.2009 06:54:54

Já mám neutrální došlap, klembu v pořádku…kaž­dopádně dík za odpověď. Boty měly být na neutrální došlap, ale při běhu mám pocit, že se nohy „kroutí“ těsně před došlapem.Nezbyde, než pokus -omyl.

avatar

Murray muž 15.06.2009 12:02:32

ty holeně jsou pro mě fakt záhada… trápí mě to už přes rok, a největší záhada je, že jedu např. na dvoudenní turnaj, hodně náročný co do běhu, změn pohybů atd…, a bolest neni, začne třeba až 3 dni po zátěži, a potom pomalu odeznívá,a tak je to pořád, dokáže někdo říct, proč tomu tak je? co se v tý noze prostě fyzicky děje??? sportovní ortoped mi vlastně poradil,ať vezmu 3× denně brufen po turnaji a ten urychlí ten zánět a to je vše!

avatar

mrwn muž 27.07.2009 09:17:10

Zdravím, začal jsem běhat cca před 3 měsíci: Před tím jsem nikdy neběhal. Před i po běhání se snažím o lehký strečink cca 5 min. Celou trasu volím způsobem indiánského běhu, kdy zvyšuju postupně poměr běh/rychlá chůze. Od cca minulé neděle mě začalo bolet cca 10 cm pod levým kolenem jakoby v holenní kosti. Není to ani tak bolest svalů jako spíš píchání. Zkoušel jsem to zlehka rozběhat, ale je to stále stejné. Při běhu samotném se bolest neprojevuje – noha se jakoby rozhýbe. V klidu také noha nebolí. Ani když došlápnu na patu – spíš když šlapu na špičku. Kostivalová mast aplikovaná večer mi nepomáhá. Rozhodl jsem se, že na kratší čas (do pátku) vynechám, ale mám v pátek jít lehkým tempem , vcelku lehkým terénem asi 15 km. Nerad bych udělal něco vážného, ale rád bych tu akci dal. Bolest problém není. Co by jste radili? díky!

avatar

Karlovy Vary

verunkavary žena 03.08.2009 18:34:09

Ahoj lidi,

v zimě jsem začala s manželem běhat, on je blázen do sportu, tak já s ním všechno absolvuji. Všechno bylo celkem fajn až nedavno jsme koupili tretry, že začneme trénovat sprinty a dálky na tartanu. Od té doby mě docela dost bolí levá holeň a při sprintu mám pocit, že mi bouchne stehenní sval, co mám dělat, noha mě ale bolí jak s tretrama tak i s normálníma botama na běhání :-( Běhání mě celkem baví, ale přes tu bolest se pak nedá ani chodit :(

avatar

Mr.Grinder muž 07.08.2009 12:36:44

Zdravím, na jaře jsem začal běhat, postupně zvyšoval dávky od 3km/4× týdně po 7–10km/3× týdně. Po zvýšení dávek mě začalo bolet na vnitřní straně holenní kosti pod kolenem. Bolí (hodně) hlavně na začátku běhání, poté odezní, ale také když nesportuji – při chůzi do schodů, vstávání ze židle apod. Byl jsem u ortopeda, diagnostikoval zánět úponu kvadricepsu na hlavu tibie, klidový režim, rehabilitace. Klid trochu pomohl, balanční cvičení na rehabilitaci vše vrátilo do původního (bolestivého) stavu. Tak nevím, co mám dělat? Úplně přestat sportovat?

avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 07.08.2009 13:47:07

Ahoj, neprestavej sportovat, prostuduj forum. Tato bolest potkala snad kazdeho, kdo s behanim zacal. Ucinkuje strecin a zjemena vydrz v hlubokem drepu nekolikrat dennene po dbu nekolika minut – postupne stale vic kolik zneses. A docasne zvolnit v behani. Stridat teplou a studenou sprchu asi ve 3 cyklech po cca 30vterinach. Rozhodne nedoporucuji pristup – budu behat dal ono to prejde. Nekomu to prejde, ale nekomu ne. Sam jsem toho prikladem, zapal se rozsiril na vsechno mozne v okoli holene a kotniku. 3 mesice pauza plavani a sauny to daly dokupy, ale od te doby uz tomu bude rok a nepamatuji si beh, kdy by se mi to misto nepripomelo, i kdyz me to uz neomezuje, musim si porad davat pozor, treba i na takove veci, jako ze v jake poloze mam nohy kdyz delam neco na podlaze…

avatar

Celkem 105 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:32:31 (1970)
maraton: 3:53:52 (1970)

ladacermak muž 12.10.2009 21:53:46

Ahoj, taky mě holeň bolela od letošního dubna. Ještě jsem s ní přežil PIM a pak pořád pauzíroval, mazal, sprchoval a vím já co ještě… dohromady tak 4 měsíce. Jakmile jsem začal běhat, zase se to vrátilo. Ale asi se mi konečně povedlo najít cvičení, které u mě funguje. Je to velice jednoduché – jednou jsem zabavil drahé polovičce overball, takový ten balon na cvičení. Ale ne ten veliký na sezení, jen nějakou menší verzi – jako malý volejbalák. Cvičení spočívá v tom, že si na ten míč stoupnu a cca 5 – 10 minut stojím a držím balanc. Zkouším různé naklánění, pohupování a čáry máry fuk o holeni nevím :) Zkuste, třeba pomůže i vám. Samozřejmě se u toho musí strečovat i normálně, ale balon je pro mě zázrak. Mějte se a ať Vás holeně netrápí. Pokud někdo zkusí, dejte vědět, jak to fungovalo.

avatar

Boyda muž 02.12.2009 17:45:08

Ahoj kamaradi bezci, precetl jsem tady obe vlakna o holenich a myslim ze mam nejspis neco stejneho nebo aspon podobneho. Radsi ale popisu muj pripad, a doufam v nake rady! Pri behu mam bolesti v leve holeni z vnitrni strany cca 10–15cm nad kotnikem. A tohle hlavne pri behu pri doslapu, nebo pri chuzi z/do schodu. Jinak v klidu ani po hmatu to nijak neboli… Doufam, ze z prehnanych trenink.davek to nebude – jsem zvyklej hodne sportovat, ale je pravda ze zari/rijen jsem jen tocil na horskem kole, az v pulce rijna zacal beh. Za listopad jsem dal nakych 150km, takze nic extremniho pro zacatek. Myslim ze to bude bud neco s okostici nebo zanet slach:( co myslite? Jde mi hlavne o nake rady, jak se toho zbavit co nejrychleji, pac nechci vypadnout z treninku. Rozhodl jsem se ledovat, naky masti + cviky, tydenni volno, o vikendu to zkusim, a jinak asi k ortopedovi. Jakykoliv nazor uvitam, diky:)

avatar

Praha 9

Celkem 30689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:21 (2012)
půlmaraton: 1:14:39 (2014)
maraton: 2:40:34 (2012)

Lubos M muž 02.12.2009 19:37:50

[quote=ladacer­mak]Ahoj, taky mě holeň bolela od letošního dubna. Ještě jsem s ní přežil PIM a pak pořád pauzíroval, mazal, sprchoval a vím já co ještě… dohromady tak 4 měsíce. Jakmile jsem začal běhat, zase se to vrátilo. Ale asi se mi konečně povedlo najít cvičení, které u mě funguje. Je to velice jednoduché – jednou jsem zabavil drahé polovičce overball, takový ten balon na cvičení. Ale ne ten veliký na sezení, jen nějakou menší verzi – jako malý volejbalák. Cvičení spočívá v tom, že si na ten míč stoupnu a cca 5 – 10 minut stojím a držím balanc. Zkouším různé naklánění, pohupování a čáry máry fuk o holeni nevím :) Zkuste, třeba pomůže i vám. Samozřejmě se u toho musí strečovat i normálně, ale balon je pro mě zázrak. Mějte se a ať Vás holeně netrápí. Pokud někdo zkusí, dejte vědět, jak to fungovalo.[/quote] tak jsem to zkusil a vypadá to, že to funguje!!! díky za tip

Motto: Když někdo padá z velmi vysokého útesu,není šťasten, dokud nedopadne na zem.
avatar

Murray muž 05.12.2009 13:10:26

to Boyda: mně ta bolest začala trápit někdy před rokem a půl, po každém turnaji jsem nemohl měsíc chodit…a tak jsem to tu pročet a taky všude jinde a začal jsem: ledovat, ledovat, ledovat, každej den se důkladně protahovat, cviky na plochý nohy (pokrčit v sedě nohu a ohnout rukou prsty na noze dolu, je cítit takové tažení v holeni, atd…), protahovat lýtko, na to je potřeba nejlépe nějaký obrubník, pravidelně chodit běhat (ne intenzivně) a před během nohu rozehřát, protahnout se, třeba zahřát horkou vodou, po běhu zase důkladně zledovat, začal jsem do sebe prát vápník, mazal kostivalem…ale to nevím jestli bylo k něčemu, a při náročném běhu, změny pohybů, sprintech…jsem zavazoval holeň pérovým obvazem, taky nemůžu říct, jestli tohle bylo k něčemu, ale myslím, že trochu jo, a po každém sportu zase protáhnout…a ledovat! zašel jsem ke sportovnímu ortopedovi a nechal si udělat otisk nohy a sportovní vložky do bot, a tohle byl muj režim několik měsíců, nevěřil jsem že se něco zlepší ale zlepšilo, po každém náročnějším turnaji jsem sice bolest cítil, ale za pár dnů byla pryč a mohl jsem zase běhat, možná se taky vyplatí vzít brufen a zahat ten zánět, ale to je jen léčení následků, za mě tak, musim říct, ža ty místa jsou pořád citlivá ale poprat se s tím dá, rozhodně bych to nepřemáhal přes brutální bolest s tím, že to samo přejde, jako jsem to tu několikrát čet, zkoušel jsem to ale nejde to…

avatar

Dolany

Celkem 65 km
Minulý měsíc 0 km

Radnana žena 23.04.2010 18:32:51

Ahojte ve spolek :-)Začala jsem běhat koncem listopadu minulého roku, postupně navyšovala zátěž, rozvičovala ráno i večer, před během i po běhu. Dělám asi všechny cviky, co jsem se tu dočetla i sezení na „bobek“-patách, střídám sprchování teplou, studenou, mažu Flectorem a přesto mě pořád trápí holeně na obou nohách z vnitřních stran. Přestalo to jen, když jsem na měsíc (leden) přestala běhat, kvůli zánětu průdušek. Jakmile jsem zase začala, mám to znovu a nyní mi k tomu přibyl i nárt. Myslela jsem, že to spolu nesouvisí, ale podle toho, co tu čtu je to asi dost možné, že? Nyní jsem ve stádiu, kdy už jsem byla třikrát v tomto týdnu běhat ale asi po 10 minutách je bolest tak silná, že nemůžu dál…Takže jdu pěšky a i to bolí. Nevím už co s tím…

Motto: Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili. Je lepší shořet než vyhasnout. (Kurt Cobain) Co záleží na strachu z odmítnutí, na odkládání nějakého činu na jindy, když nejdůležitější ze všeh
avatar

Brno

Celkem 19689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:24 (2014)
půlmaraton: 1:17:52 (2016)

mulisak muž 23.04.2010 22:43:18

>> Radnana, 23. 04. 2010 18:32:51

Napiš kolik kilometrů měsíčně zhruba naběháš, jak dlouhý jsou tvoje výběhy, v jakých botách běháš, po jakým povrchu, jestli nemáš nadváhu, jakým stylem běháš (špička, pata), jestli jsi před tím dělala nějaký sport, atd. Pak ti snad někdo bude moci poradit. Mně se zdá, že běháš krátce a rychle jsi zvýšila zátěž a když se k tomu přidá ještě nějaký negativum, může to být ten důvod?

Motto: KISS (Keep it simple, stupid) in both running and programming
avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 23.04.2010 23:05:01

>> Radnana, 23. 04. 2010 18:32:51

Toho muze byt opravdu hodne, me zpocatku pri behani taky obcas dost bolivaly holene, nastesti se to casem, ubytymi kilogramy, lepsi trenovanosti a cilenym posilovanim svalu na holeni spravilo. Co sehralo hlavni roli netusim. Kazdopadne bych ti doporucil zkusit si dat tyden oraz a zacit pak s hodne malymi davkami a pridavat opatrne.

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

Praha

Celkem 53203 km
Minulý měsíc 100 km
10 km: 0:47:15 (2010)
půlmaraton: 1:46:26 (2010)
maraton: 3:46:35 (2012)

mapo žena 23.04.2010 23:06:58

Nárt-nemáš moc utažené boty? Na holeně-mast s kostivalem, až po té sprše a až budeš v klidu. Mně trochu pomáhá, že přes holeně přejíždím dlaní (něco jako masáž) a kde to bolí přitlačím a chvíli vydržím, sice to bolí víc v tu chvíli, ale pak je to lepší. Třeba to časem přejde, až si zvykneš na víc km.

Motto: ------------------ vytrvale jako smrt
avatar

Dolany

Celkem 65 km
Minulý měsíc 0 km

Radnana žena 24.04.2010 07:33:32

Začala jsem běhat úplně od indiánského běhu ze začátku to snad bylo jen 1,5 km pak 2,3, 4, tedˇ běhám kolem pěti, šesti, šesti a půl kiláku. Víc jsem zatím ani nedala. Měřím 164 cm a važím 60. Dělala jsem před tím karate, capoeiru, horolezectví, pravidelně cvičím jógu. Běhám vesměs (pokud neleje)po polních cestách v krosových New Balance a pokud mám v plánu i kombinaci se silnicí tak mám Reebok Troo Flight. Nedávno jsem do nich dostala speciální vložky na běhání od ortopedky na příčně plochou nohu… Ten nárt mi začal (dokonce v něm i vrzalo)až v těch Reebokách. Nevim, snad mi někdo porádíte. Moc díky;-)

Motto: Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili. Je lepší shořet než vyhasnout. (Kurt Cobain) Co záleží na strachu z odmítnutí, na odkládání nějakého činu na jindy, když nejdůležitější ze všeh
avatar

Dolany

Celkem 65 km
Minulý měsíc 0 km

Radnana žena 24.04.2010 07:34:34

A zapomněla jsem dodat, že běhám 3–4× týdně.

Motto: Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili. Je lepší shořet než vyhasnout. (Kurt Cobain) Co záleží na strachu z odmítnutí, na odkládání nějakého činu na jindy, když nejdůležitější ze všeh
avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 24.04.2010 09:18:20

>> Radnana, 24. 04. 2010 07:33:32

Behem zhruba peti mesicu, z nichz jsi jeden nebehala, jsi zectyrnasobila objem, mozna navic zrychlila… Ja vim, ze to muze byt otrava, ale jestli zadne ostatni veci nepomahaji, opravdu bych doporucil trochu se vratit.. Bolely te i ze zacatku, pri tech 2 kilacich?

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

Dolany

Celkem 65 km
Minulý měsíc 0 km

Radnana žena 24.04.2010 09:56:31

Ne to ne. Ta bolest přišla až později. Ale teď mě to bolí intenzivně už po prvním kilometru. A to jsem si říkala, že běhám pořád malý objem kilometrů… Začínám uvažovat že na čas sednu na kolo. Nemůžu si to cyklistikou snad zhoršit, ne?

Motto: Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili. Je lepší shořet než vyhasnout. (Kurt Cobain) Co záleží na strachu z odmítnutí, na odkládání nějakého činu na jindy, když nejdůležitější ze všeh
avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 24.04.2010 12:47:49

>> Radnana, 24. 04. 2010 09:56:31

Kolo by ti nemelo ublizit, ale to musis vyzkouset:-) Nejsem doktor, takze to neni ode me „vedecka“ teorie:-), ale co treba takhle: zacala jsi pretezovat holene rychleji, nez bylo vhodne, vznikl tam zanet, ktery se nyni projevuje uz po prvnim kilometru? Proto doporucuji dat oraz, aby se zanet skutecne zklidnil a pak s behem zacit opatrne. Mezitim to kolo by mohlo byt dobry napad, abys rozvijela aerobni vytrvalost… Ale pokud tomu nekdo rozumi lip, at se vyjadri…

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

Dolany

Celkem 65 km
Minulý měsíc 0 km

Radnana žena 24.04.2010 17:35:54

Ja už ale netuším jak dlouho to bude trvat…doufám, že z běhu nevypadnu. A pak, jak rychle přidávat kilometry? Myslela jsem, že je to dost pomalé. Ale nebylo…

Motto: Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili. Je lepší shořet než vyhasnout. (Kurt Cobain) Co záleží na strachu z odmítnutí, na odkládání nějakého činu na jindy, když nejdůležitější ze všeh
avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 24.04.2010 18:53:56

>> Radnana, 24. 04. 2010 17:35:54

Ja ti rozumim, ze ses z toho trochu zoufala, sam jsem skoro sest tydnu laboroval s kolenem, pricemz prvni tri jsem to zkousel nejak jako pomalu rozbehavat treba s nekolikadenni pauzou a porad me to trapilo… pak jsem tri tydny vubec nebehal a najednou jsem bez problemu zpatky na stejnem objemu.

Jak rychle pridavat kilometry? No to ti opet nikdo obecne nerekne:-( Jestli cvicis jogu (a vezmu navrch tu capoieru a karate), tak nejspis dobre dychas a omezeni asi lezi momentalne prave v oblasti svalu vcetne holene, ktera na neco takoveho neni zvykla. Ze te boli je znameni, ze je pretizena nebo je neco jineho spatne. Takze ji nech chvili vydechnout a pak zacni na mensich trasach, vrat se treba ke vzdalenostem, kdy te nebolela a od nich se odraz pozvolneji. Casem to prejde, ale musis ji ten cas doprat.

Anebo to taky muze byt ve spatne technice behu/doslapu ci nevhodnych botach. Anebo v necem uplne jinem.

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

Brno

10 km: 0:36:12 (1999)
maraton: 3:06:00 (2000)

martin76 muž 24.04.2010 19:05:34

je takove pravidlo pridavat cca 10% tydne. asi by ti pomohlo (ale to vsem) srovnat klouby, pater, me to hodne pomaha, je to dost dulezite. musis mit ale kde, ne kazdy to umi. kazdopadne drzim palce!

Motto: i skladník ve šroubárně si může přečíst Vergillia v originále
avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 24.04.2010 19:18:00

>> martin76, 24. 04. 2010 19:05:34

10% tydne? Kdyz zacnu s jednim kilometrem trikrat tydne, tak za 11 mesicu budu behat trikrat tydne maraton.. Kouzlo slozeneho uroceni:-)

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

Brno

10 km: 0:36:12 (1999)
maraton: 3:06:00 (2000)

martin76 muž 24.04.2010 22:04:07

>> EdCable, 24. 04. 2010 19:18:00

:) no jsou tady borci, pro ktere to neni nerealne:). o tomhle pravidle jsem cetl na vice mistech, myslim ze pro obecnou predstavu jak pridavat objemy jakousi vypovidaci hodnotu ma. jasne ze to neni navod na trenink:).

Motto: i skladník ve šroubárně si může přečíst Vergillia v originále
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 25.04.2010 06:27:08

>> martin76, 24. 04. 2010 19:05:34

Ono to pravidlo je trochu složitější. O) Tři týdny skutečně přidáváš 10% týdně. Čtvrtý týden snížíš objem na polovinu. Pátý týden začínáš s objemem třetího týdne. 6. a 7. týden opět navyšuješ o 10% týdně. Osmý týden opět polovina předchozího. Atd..

S tímto přístupen dosáhneš dvojnásobku objemu za necelých 15 týdnů. A to je slušná pojistka proti přetížení.

Nejhorší je ovšem toto pravidlo dodržovat, mě se to nikdy moc nedařilo. 0)

avatar

Brno

10 km: 0:36:12 (1999)
maraton: 3:06:00 (2000)

martin76 muž 25.04.2010 08:56:35

>> milan, 25. 04. 2010 06:27:08

ja to pravidlo znam trochu jinak, hlavne se mi ho uz nechtelo popisovat:), a nebyl jsem si ani jisty, jestli uz neni nejak aktualizovane „ve svetle novych skutecnosti“:). a s jeho dodrzovanim jsem mel vzdycky taky problem – tabulka byla predem nachystana, sloupecky vybarvene, ale nejak to nedopadlo:).

Motto: i skladník ve šroubárně si může přečíst Vergillia v originále
avatar

Dolany

Celkem 65 km
Minulý měsíc 0 km

Radnana žena 25.04.2010 12:03:52

Moc všem děkuju;-)Dám si týden odpočinek a uvidím jak na tom holeně budou… To EdCable: Capoeiru a karate jsem dělala před tím než se mi vrátilo astma. Takže jedním z hlavních důvodů běhu jsou pro mě plíce. Ale ty mě zas až tak neomezují..nejvíc v rychlosti. Ale ty holeně už jen v běhu jako takovém:-( Když vidím jak je krásně, je mi líto, že nemůžu běhat. Naštěstí mám za chvíli státnice, takže to mě trochu brzdí:-)

Motto: Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili. Je lepší shořet než vyhasnout. (Kurt Cobain) Co záleží na strachu z odmítnutí, na odkládání nějakého činu na jindy, když nejdůležitější ze všeh
avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 25.04.2010 19:24:40

>> milan, 25. 04. 2010 06:27:08

To uz sedi trosku vice, neco takoveho jsem si myslel, ale ta cisla a pravidla ja stejne neznam:-) Kdyz to trochu zjednodusim, tak kazdy mesic se ma pribrat cca. 20% oproti predchozimu s tim, ze jeden tyden je vyrazne odpocinkovy..

>> Radnana, 25. 04. 2010 12:03:52 Vsak se neboj, takovych jar jeste zazijes:-) Hodne stesti, me cekaji taky, tak se umim vzit;-)

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

Dolany

Celkem 65 km
Minulý měsíc 0 km

Radnana žena 25.04.2010 19:58:05

>> EdCable, 25. 04. 2010 19:24:40

Ja vím, že těch jar ještě bude…ale nedokažu nic moc nedělat, co se týče sportu. Někde tu svou Beranskou energii prostě vybít potřebuju:-D

Jinak Ti moc děkuju a přeji velkou kupu štěstíčka ke zmiňovaným státnicím;-)

Motto: Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili. Je lepší shořet než vyhasnout. (Kurt Cobain) Co záleží na strachu z odmítnutí, na odkládání nějakého činu na jindy, když nejdůležitější ze všeh
avatar

Celkem 209 km
Minulý měsíc 0 km

MT muž 26.04.2010 22:55:10

S holeněmi jsem měl podobný problém, začal jsem nedávno a po třech týdnech jsem začal běhat v kuse. Tak začalo bolení. Při běhu jsem zatnul zuby, ale jakmile jsem zastavil tak málem nešlo chodit. V klidu to bolelo jen při zmáčknutí holeně nad kotníkem ke kosti. Jakmile jsem se rozběhl tak to zase začalo naplno. Po přestávce na dovolené v alpách to vypadalo, že jsem vyhrál, ale ho~no, ho~no zlatá rybko=) Tak jsem zašel do lékárny a koupil Flector EP Gel. Nepřestával jsem běhat a ještě víc se zaměříl na strečink. Teď holeně občas pobolívají po delších bězích, ale určitě se to o hodně zlepšilo. Mažu už jen jednou denně a stačí to. Určitě souhlasím s názorem postupného zvyšování. Předpokládám, že moje problémy způsobilo právě nadměrné objemy na začínajícího málosportovce. Než nějaké procenta jsem se rozhodl držet pravidla: jeden týden v měsíci snížit na polovinu a totéž jeden měsíc v roce. Snad to tak bude fungovat.

Motto: Dalo by se říct, že jsem vrcholový běžec - jen mám velmi nízký vrchol, který však neustále posunuji výš...
Nalezené položky: 104 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.