Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Běhání v zimě

Běhání v zimě

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Celkem 5384 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:55 (2009)
půlmaraton: 1:30:55 (2009)
maraton: 3:29:13 (2013)

Papy muž 14.01.2009 08:00:22

Zdravím. Jak na tom jste s péčí o kolena v zimě? Já jsem mladý a problémy s nimi zatím nemám, ale nerad bych měl. Běhám pořádně první zimu a po posledním sobotním výběhu 20km po silnici při –7 stupních se mi začaly druhý den ozývat občasným popíchnutím tu vlevo, tu zase vpravo v koleni… Možná to bylo po delší době výběhem na tvrdém povrchu, ale možná si kolena začaly říkat cože to s nima tuto zimu pořád provádím. Mám dlouhé zateplené elasťáky, které určitě až do tak mínusových stupňů nebudou. Uvažuju o nákolenních návlecích od Moira, které bych nosil pod elasťákama a využil i při chladných jarních nebo podzimních ránech jen ke kratším elasťákám. Anebo máte nějaký levnější nápad? O igelitu na kolenech jsem tu už četl :) Co vy? Dbáte o kolena při takových teplotách více anebo na to dlabete? A ti co na to dlabali…, litují toho teď?

avatar

Praha 4

Celkem 28230,23 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:14 (2013)
půlmaraton: 1:49:29 (2009)
maraton: 3:57:28 (2014)

Dav muž 14.01.2009 08:40:04

Cyklisté používají takovou docela chytrou věc, jsou to návleky na kolena, které se připínají k cyklo-kraťasům, ale dají se navléknout jak přes čapáky, tak přes běžecké elasťáky.
Aby neklouzaly při běhu dolů, tak možno ke spodní vrstvě, tedy k elasťákům, připnout zavíracím špendlíkem.
Pokud jsou po běhu kolena, hlavně čéšky, prochladlá, použiji hřejivou Emspomu. Pak bacha, nesahat do očí, ani na žádné jiné citlivé partie, jelikož obsahuje Capsaicin

Motto: ...kam až?
Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.