Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » ROZHOVOR: Karla Mališová - Od hudby přes maraton k běhu pro radost [článek]

ROZHOVOR: Karla Mališová - Od hudby přes maraton k běhu pro radost [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Nové Město nad Metují

Celkem 2798 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:49 (2007)
půlmaraton: 1:37:44 (2007)
maraton: 3:41:57 (2008)

evakollertova žena 18.06.2009 14:22:01

Kája je člověk, kterého vidím na závodech moc ráda. Je to taková optimistická lokomotiva (snad se neurazíš:-)), která táhne neúnavně vpřed. Nechápu, kde se ta energie bere:-). A jsem na ni tak zvyklá v běžecké vizáži, že jsem ji na fotce z pracovního prostředí málem nepoznala :-) Kájo, ať to co nejvíce ve zdraví běhá dál! Evina Kollertová (Praha/Nové Město nad Metují)

avatar

Dasha 19.06.2009 07:28:55

Přestože se s Kájou potkávám na závodech a utkávám v jedné kategorii (pokud ji tam teda máme a Kája je stejně vždy lepší), dozvěděla jsem se z tohoto článku o této závodnici spoustu zajímavých a sympatických věcí, které jsem o ní dosud nevěděla. Kájo, přeji ti hodně zdraví a ještě spoustu výborných výkonů a vítězství. Dáša Kubrová

avatar

Lenka žena 19.06.2009 09:28:11

S Kájou se na závodech vždy moc ráda potkávám, její elán a bojovnost jsou mi příkladem (a samozřejmě i její časy, které jsou pro mě úžasné! :-). I já přeji pevné zdraví a hodně hodně běžeckých i osobních úspěchů. Lenka Alferyová

administrator 03.04.2010 13:32:57

Je jen málo významných silničních či dráhových závodů v Čechách, na nichž byste ji nepotkali. Žádný závod nevypustí, běží jej s maximálním úsilím a nechává za sebou řadu mladších závodnic. Půlmaraton stále ještě dokáže absolvovat v čase pod hodinu a půl a desetikilometrovou trať za 40 minut. Karla Mališová je bývalou českou reprezentatkou v maratonském běhu, ženou, pro niž je běh každodenní sportovní aktivitou a dává jí energii a chuť do života.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.