Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Ach ten kopec [článek]

Ach ten kopec [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Vojtěch7c muž 21.06.2009 23:47:22

a co jako? (hezký slohový útvar)

avatar

10 km: 0:39:21 (2009)
půlmaraton: 1:29:47 (2007)
maraton: 3:30:13 (2009)

Seb muž 22.06.2009 09:03:43

To co jsi napsal do poslední věty bych ti radil i já. Po náročném závodě je lepší běžet výklus bez velkých kopců. Přece jen ten výklus by měl být hlavně regenerační a ne „tavící“ a „tuhnoucí“ pro tvé svaly.

avatar

Slavkov u B.

Celkem 2724 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:21 (2010)
půlmaraton: 2:07:00

Majka1 žena 22.06.2009 17:55:25

Vzpomínám si na jednu svoji jízdu na kole přes Kalečník, což je patrně onen kopec z článku. Bylo brzké jaro a k úpatí stoupání to mám asi 20km od domu a taky ne úplně po rovině. Dávám tuto trasu vždy na jaře jako první pořádný výjezd, abych po zimě nabrala jarní vzduch do plic. Nepotkala jsem žádného koloturistu, na ty bylo ještě příliš brzké jaro, ale zato mě do kopce předběhl jakýsi děda a považte on opravdu po svých a já na kole! Jak tak koukám na ty fotky, ten děda je mi povědomej… Pěkně mi to tehdy nandal a s úsměvem. Je fakt dobrej!

Motto: Bože, dej mi víc trpělivosti, ale prosím tě hned!

administrator 03.04.2010 13:32:57

Tak nám přestalo období dešťů. Tedy snad. Zatím tomu všechno nasvědčuje. Ráno mě vítá azurově modrá obloha bez jediného náznaku mráčku. Modro, kam se podívám, jasnější než v Chorvatsku. Jen moře kolem je živě zelené a není to voda, ale nádherné lesy, prostírající se dokola a splývající v dáli s nebeským blankytem.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.