Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Běchovice - Praha 2006

Běchovice - Praha 2006

Nalezené položky: 93 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
avatar

Praha 3

Celkem 2522 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:01 (2008)
půlmaraton: 1:55:38 (2005)

Manfred muž 19.09.2006 12:14:16

[quote=Ondra]Na­vrhuji sraz jako vloni, třeba 30 minut před startem v parku u plastiky běchovického závodu. Je to po pravé straně, když půjdete od školy směrem ke startu. Nelze přehlédnout. Ondra[/quote] To by šlo, tu plastiku fakt nejde přehlédnout :)

avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 19.09.2006 12:15:11

[quote=Advid][qu­ote=trawnikar][qu­ote=Manfred] Doběhneš z domova na start a jseš rozklusanej :). Jsem rád, že nejsem jedinej, kdo běží po pauze, snad přežijeme :)[/quote] no to sem taky rad… prave jsem poslal prihlasku ze stranek doufam ze ne pozde. Meli by jsme si dat nekde sraz s tragedama. Ja jsem tu nebyl tak dlouho ze asi nikoho ze zucastnenych nebudu znat.[/quote] Tak si tam vezmi sekačku a poznámě tě snadno. :-))[/quote] No jo… uz vidim jak bezim se sekackou :o)

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Praha 3

Celkem 2522 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:01 (2008)
půlmaraton: 1:55:38 (2005)

Manfred muž 19.09.2006 12:15:57

[quote=trawni­kar][quote=On­dra]Navrhuji sraz jako vloni, třeba 30 minut před startem v parku u plastiky běchovického závodu. Je to po pravé straně, když půjdete od školy směrem ke startu. Nelze přehlédnout. Ondra[/quote] plastiku samozrejme znam… :o)

BTW v kolik se startuje? Zjistoval jsem na strankach ale zamotal jsem se do kategorii… nenasel jsem tam zadnou kategorii „zoufalci“[/quote] Kategorii zoufalci nevypisovali, protože ještě nevěděli, že startujem my dva… :)

avatar

Brno

10 km: 0:42:29 (2007)
půlmaraton: 1:30:54 (2007)
maraton: 3:41:49 (2007)

Pavel muž 19.09.2006 12:44:29

Taky přemýšlím o účasti. Nevíte někdo, jak je to s tou mistrovskou kategorií? Může tam startovat kdokoli? Nebo je potřeba být členem nějakého atletického oddílu? Úspora startovného je lákavá možnost, i za cenu toho, že mi všichni utečou… :)

avatar

Česká Třebová

Celkem 5240 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:57 (2008)
půlmaraton: 1:20:09 (2009)
maraton: 3:04:42 (2007)

hudy muž 19.09.2006 13:30:59

Možná se pletu, ale myslím si, že do mistrovské kategorie se opravdu může přihlásit pouze člen atl. oddílu, alespoň na stránkách ČAS jsem něco takového zahlíd. S tím, že by ti utekli problém není, protože mistrovská i příchozí kategorie statruje společně a ani nijak vizuelně odděleni nejsou

avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 19.09.2006 14:00:13

Nejde úplně o to, být členem nějakého atletického oddílu, jako být registrovaným členem ČASu a mít zacálované roční příspěvky. Tohle za Tebe většinou udělá oddíl, kterému to samozřejmě zacáluješ Ty, včetně oddílových příspěvků :-) Takže odpověď zní nemůžeš.

Muži junioři, Muži mistrovská kategorie a Muži příchozí (do 39 let) startují v pravé poledne, tedy 12:00. Veteráni (40 – smrt) startují v 11:30 a všechny Ženské kategorie pak jako první, v 11:00h. Co se týká zoufalců, záleží na věku každého zoufalce.

Jestli jim vyjde předpověď, tak potěž pánbůh…na tom rozpáleném asfaltu, žádný stín, jen kopce… :-)

Veškeré informace o závodu naleznete zde: http://www.bechovice-praha.cz/

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 19.09.2006 14:05:47

Takže to setkání půl hodiny před startem je před jakým startem ? :)

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Česká Třebová

Celkem 5240 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:57 (2008)
půlmaraton: 1:20:09 (2009)
maraton: 3:04:42 (2007)

hudy muž 19.09.2006 14:43:29

[quote=sam]Takže to setkání půl hodiny před startem je před jakým startem ? :)[/quote] :)

avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 19.09.2006 16:30:35

Zatím se tu neozvala žádná tragédí ženština, tak bych to dal na 11:00, když je start ženských kategorií, aby nedošlo k věkové diskriminaci tragédů staršího data narození… to je půl hodiny před startem dědků a hodinu do hlavního závodu. Pokud se ale s námi nějaká Tragédí kolegyně bude taky toužit setkat, máme problém… Chlapi, já bych to udělal následovně: buď v 11:00 u sousoší, nebo po závodě jako loni – U Študáka – nejbližší hospoda od cíle, i se zahrádkou. Stejně tam pak většina z nás zapadne, tak proč si to komplikovat… :) Je to směr zpět na Běchovice, po pravé straně, z cíle jedině pěšky, je to pár metrů. Co Vy na to?

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 20.09.2006 08:09:36

[quote=Ondra]Zatím se tu neozvala žádná tragédí ženština, tak bych to dal na 11:00, když je start ženských kategorií, aby nedošlo k věkové diskriminaci tragédů staršího data narození… to je půl hodiny před startem dědků a hodinu do hlavního závodu. Pokud se ale s námi nějaká Tragédí kolegyně bude taky toužit setkat, máme problém… Chlapi, já bych to udělal následovně: buď v 11:00 u sousoší, nebo po závodě jako loni – U Študáka – nejbližší hospoda od cíle, i se zahrádkou. Stejně tam pak většina z nás zapadne, tak proč si to komplikovat… :) Je to směr zpět na Běchovice, po pravé straně, z cíle jedině pěšky, je to pár metrů. Co Vy na to?[/quote] v 11 .. to jde.. ale stihnem vsechny formality.. prihlaseni atd? Sory ze se tak blbe ptam ale bude to muj druhy zavod teprve… :)

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 20.09.2006 08:40:38

Jen dotaz PIM RC je atletický klub? Já že za něj poběžím v juniorech, tak aby to nebylo menší faux-pais… Ale na Českém poháru v běhu do vrchu jsem musel běžet za město (tzn. ne za PIM RC), abych nebyl v mistrovský kategorii. já už nevim…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 20.09.2006 11:50:19

[quote=Oslík]Jen dotaz PIM RC je atletický klub? Já že za něj poběžím v juniorech, tak aby to nebylo menší faux-pais… Ale na Českém poháru v běhu do vrchu jsem musel běžet za město (tzn. ne za PIM RC), abych nebyl v mistrovský kategorii. já už nevim…[/quote] Pokud vím, PIM RC není registrovaný u ČASu, ani nemá žádnou oficiální právní formu (nejčastěji se řeší formou o.s.), stejně jako Traged Team :) , takže jako klasický atletický oddíl chápán být nemůže. Běžet můžeš za co chceš, třeba za STS Chvojkovice Brod :), ale budeš platit klasické startovné a nebudeš zařazen do žádné mistrovské kategorie – jak mužů, tak juniorů. Ondra

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 20.09.2006 11:52:32

[quote=trawni­kar][quote=On­dra]Zatím se tu neozvala žádná tragédí ženština, tak bych to dal na 11:00, když je start ženských kategorií, aby nedošlo k věkové diskriminaci tragédů staršího data narození… to je půl hodiny před startem dědků a hodinu do hlavního závodu. Pokud se ale s námi nějaká Tragédí kolegyně bude taky toužit setkat, máme problém… Chlapi, já bych to udělal následovně: buď v 11:00 u sousoší, nebo po závodě jako loni – U Študáka – nejbližší hospoda od cíle, i se zahrádkou. Stejně tam pak většina z nás zapadne, tak proč si to komplikovat… :) Je to směr zpět na Běchovice, po pravé straně, z cíle jedině pěšky, je to pár metrů. Co Vy na to?[/quote] v 11 .. to jde.. ale stihnem vsechny formality.. prihlaseni atd? Sory ze se tak blbe ptam ale bude to muj druhy zavod teprve… :)[/quote] Pokud si nejsi jisty, jestli Ti staci hodina na Tragedi setkani a spolecnou fotku + registraci a rozcviceni, prihlas se pred srazem, otevreno maji myslim od 8:00…

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Celkem 5517 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:15 (2007)
půlmaraton: 1:32:30 (2009)
maraton: 3:11:09 (2009)

Radka Z. žena 20.09.2006 13:30:06

[quote=Ondra]Zatím se tu neozvala žádná tragédí ženština, tak bych to dal na 11:00, když je start ženských kategorií, aby nedošlo k věkové diskriminaci tragédů staršího data narození… to je půl hodiny před startem dědků a hodinu do hlavního závodu. Pokud se ale s námi nějaká Tragédí kolegyně bude taky toužit setkat, máme problém… Chlapi, já bych to udělal následovně: buď v 11:00 u sousoší, nebo po závodě jako loni – U Študáka – nejbližší hospoda od cíle, i se zahrádkou. Stejně tam pak většina z nás zapadne, tak proč si to komplikovat… :) Je to směr zpět na Běchovice, po pravé straně, z cíle jedině pěšky, je to pár metrů. Co Vy na to?[/quote] Ahoj Ondro, hlasim se, ze se s Vami touzim setkat :-), ale abych Vam nekomplikovala situaci, pockam na Vas v cili, jo? At Vam to bezi. RZ

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 20.09.2006 14:24:47

[quote=Ondra][qu­ote=Oslík]Jen dotaz PIM RC je atletický klub? Já že za něj poběžím v juniorech, tak aby to nebylo menší faux-pais… Ale na Českém poháru v běhu do vrchu jsem musel běžet za město (tzn. ne za PIM RC), abych nebyl v mistrovský kategorii. já už nevim…[/quote] Pokud vím, PIM RC není registrovaný u ČASu, ani nemá žádnou oficiální právní formu (nejčastěji se řeší formou o.s.), stejně jako Traged Team :) , takže jako klasický atletický oddíl chápán být nemůže. Běžet můžeš za co chceš, třeba za STS Chvojkovice Brod :), ale budeš platit klasické startovné a nebudeš zařazen do žádné mistrovské kategorie – jak mužů, tak juniorů. Ondra[/quote] Hmmm, zajímavý. No nic, startovný si klidně zaplatím. Ale stejně je to podivný – už jen princip, že junior s 10 km na hranici 38 minut musí mezi příchozí, kde běhá s hobíkama, co běžěji poprvý v roce… Ale co už, nebudu to řešit, aspoň si ten závod víc užiju… :-)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 20.09.2006 15:13:28

[quote=Radka Z.][quote=Ondra]Za­tím se tu neozvala žádná tragédí ženština, tak bych to dal na 11:00, když je start ženských kategorií, aby nedošlo k věkové diskriminaci tragédů staršího data narození… to je půl hodiny před startem dědků a hodinu do hlavního závodu. Pokud se ale s námi nějaká Tragédí kolegyně bude taky toužit setkat, máme problém… Chlapi, já bych to udělal následovně: buď v 11:00 u sousoší, nebo po závodě jako loni – U Študáka – nejbližší hospoda od cíle, i se zahrádkou. Stejně tam pak většina z nás zapadne, tak proč si to komplikovat… :) Je to směr zpět na Běchovice, po pravé straně, z cíle jedině pěšky, je to pár metrů. Co Vy na to?[/quote] Ahoj Ondro, hlasim se, ze se s Vami touzim setkat :-), ale abych Vam nekomplikovala situaci, pockam na Vas v cili, jo? At Vam to bezi. RZ[/quote] O.K., tak se sejdem v cíli. Taky přeju hodně štěstí do závodu, ať to běží:) Měj se hezky, Ondra

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 20.09.2006 15:21:02

[quote=Oslík][qu­ote=Ondra][qu­ote=Oslík]Jen dotaz PIM RC je atletický klub? Já že za něj poběžím v juniorech, tak aby to nebylo menší faux-pais… Ale na Českém poháru v běhu do vrchu jsem musel běžet za město (tzn. ne za PIM RC), abych nebyl v mistrovský kategorii. já už nevim…[/quote] Pokud vím, PIM RC není registrovaný u ČASu, ani nemá žádnou oficiální právní formu (nejčastěji se řeší formou o.s.), stejně jako Traged Team :) , takže jako klasický atletický oddíl chápán být nemůže. Běžet můžeš za co chceš, třeba za STS Chvojkovice Brod :), ale budeš platit klasické startovné a nebudeš zařazen do žádné mistrovské kategorie – jak mužů, tak juniorů. Ondra[/quote] Hmmm, zajímavý. No nic, startovný si klidně zaplatím. Ale stejně je to podivný – už jen princip, že junior s 10 km na hranici 38 minut musí mezi příchozí, kde běhá s hobíkama, co běžěji poprvý v roce… Ale co už, nebudu to řešit, aspoň si ten závod víc užiju… :-)[/quote] No tak upřímně řečeno 10km za 38 bych do mistrovské kategorie zrovna neřadil. Spousta těch „hobíků“ tě s tímto časem pobije.

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 20.09.2006 15:22:03

[quote=Oslík][qu­ote=Ondra][qu­ote=Oslík]Jen dotaz PIM RC je atletický klub? Já že za něj poběžím v juniorech, tak aby to nebylo menší faux-pais… Ale na Českém poháru v běhu do vrchu jsem musel běžet za město (tzn. ne za PIM RC), abych nebyl v mistrovský kategorii. já už nevim…[/quote] Pokud vím, PIM RC není registrovaný u ČASu, ani nemá žádnou oficiální právní formu (nejčastěji se řeší formou o.s.), stejně jako Traged Team :) , takže jako klasický atletický oddíl chápán být nemůže. Běžet můžeš za co chceš, třeba za STS Chvojkovice Brod :), ale budeš platit klasické startovné a nebudeš zařazen do žádné mistrovské kategorie – jak mužů, tak juniorů. Ondra[/quote] Hmmm, zajímavý. No nic, startovný si klidně zaplatím. Ale stejně je to podivný – už jen princip, že junior s 10 km na hranici 38 minut musí mezi příchozí, kde běhá s hobíkama, co běžěji poprvý v roce… Ale co už, nebudu to řešit, aspoň si ten závod víc užiju… :-)[/quote] To pláčeš na špatném hrobě příteli. Kdybys byl členem nějakého atletického oddílu, za ten soutěžil, u něj případně trénoval, nejlépe pod vedením trenéra a hlavně měl zaplacené příspěvky ČASu, běžet bys mohl v mistrovské kategorii. V tom je princip – jsi člen ČAS, můžeš se ůčastnit mistrovských závodů, které vyhlašuje (pro otevřené závody automaticky, pokud jsou na něj limity, musíš je mít oficiálně splněné a pak Tě přihlašuje oddíl). Taková jsou pravidla, co je na to zajímavého? Ty se snad neřadíš mezi hobíky? Téhle poznámce nerozumím a raději ji nekomentuji…

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 20.09.2006 18:00:12

[quote=Lubosh][qu­ote=Oslík]Hmmm, zajímavý. No nic, startovný si klidně zaplatím. Ale stejně je to podivný – už jen princip, že junior s 10 km na hranici 38 minut musí mezi příchozí, kde běhá s hobíkama, co běžěji poprvý v roce[/quote] Pokud běháš desítku za 38, tak dost hobíků ti ukáže záda. A to máš ještě štěstí, že nepoběžíš s veteránama. Tam by ses cítil mnohěm hůř:-)[/quote] s hobíků si nic nedělat.. dost tráwníků ti ukáže předek… kdo si to semnou dá za 51? :o)

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 21.09.2006 05:55:09

[quote=trawni­kar]s hobíků si nic nedělat.. dost tráwníků ti ukáže předek… kdo si to semnou dá za 51? :o)[/quote] Já, ale jen první půlku. :-)

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 21.09.2006 11:50:03

[quote=Ondra][qu­ote=Oslík][qu­ote=Ondra] Pokud vím, PIM RC není registrovaný u ČASu, ani nemá žádnou oficiální právní formu (nejčastěji se řeší formou o.s.), stejně jako Traged Team :) , takže jako klasický atletický oddíl chápán být nemůže. Běžet můžeš za co chceš, třeba za STS Chvojkovice Brod :), ale budeš platit klasické startovné a nebudeš zařazen do žádné mistrovské kategorie – jak mužů, tak juniorů. Ondra[/quote] Hmmm, zajímavý. No nic, startovný si klidně zaplatím. Ale stejně je to podivný – už jen princip, že junior s 10 km na hranici 38 minut musí mezi příchozí, kde běhá s hobíkama, co běžěji poprvý v roce… Ale co už, nebudu to řešit, aspoň si ten závod víc užiju… :-)[/quote] To pláčeš na špatném hrobě příteli. Kdybys byl členem nějakého atletického oddílu, za ten soutěžil, u něj případně trénoval, nejlépe pod vedením trenéra a hlavně měl zaplacené příspěvky ČASu, běžet bys mohl v mistrovské kategorii. V tom je princip – jsi člen ČAS, můžeš se ůčastnit mistrovských závodů, které vyhlašuje (pro otevřené závody automaticky, pokud jsou na něj limity, musíš je mít oficiálně splněné a pak Tě přihlašuje oddíl). Taková jsou pravidla, co je na to zajímavého? Ty se snad neřadíš mezi hobíky? Téhle poznámce nerozumím a raději ji nekomentuji…[/qu­ote] Jasně, já si to nijak neberu, jen jsem se těšil, že si zaběhnu s nejlepšíma juniorama, tak mě to trochu rozhodilo… Je mi jasný, že se at poznámk amožná někoho dotkla, ale nemyslel jsem to nijak špatně. A že bych mojí „fantastickou“ desítkou za 38 minut vyhrál příchozí? Na to jsem nemyslel ani jedinou vteřinu… Ale co, jak jsem psal, aspoń poběžim víc v pohodě, když mi vlastně o nic nepůjde a víc si to užiju. Pohoda jazz :-)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 21.09.2006 11:52:31

[quote=trawni­kar][quote=Lu­bosh][quote=Os­lík]Hmmm, zajímavý. No nic, startovný si klidně zaplatím. Ale stejně je to podivný – už jen princip, že junior s 10 km na hranici 38 minut musí mezi příchozí, kde běhá s hobíkama, co běžěji poprvý v roce[/quote] Pokud běháš desítku za 38, tak dost hobíků ti ukáže záda. A to máš ještě štěstí, že nepoběžíš s veteránama. Tam by ses cítil mnohěm hůř:-)[/quote] s hobíků si nic nedělat.. dost tráwníků ti ukáže předek… kdo si to semnou dá za 51? :o)[/quote] Díky, Bédo Trávníčku, umíš zvednout náladu :-)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 21.09.2006 12:13:53

[quote=Oslík][qu­ote=Ondra][qu­ote=Oslík] Hmmm, zajímavý. No nic, startovný si klidně zaplatím. Ale stejně je to podivný – už jen princip, že junior s 10 km na hranici 38 minut musí mezi příchozí, kde běhá s hobíkama, co běžěji poprvý v roce… Ale co už, nebudu to řešit, aspoň si ten závod víc užiju… :-)[/quote] To pláčeš na špatném hrobě příteli. Kdybys byl členem nějakého atletického oddílu, za ten soutěžil, u něj případně trénoval, nejlépe pod vedením trenéra a hlavně měl zaplacené příspěvky ČASu, běžet bys mohl v mistrovské kategorii. V tom je princip – jsi člen ČAS, můžeš se ůčastnit mistrovských závodů, které vyhlašuje (pro otevřené závody automaticky, pokud jsou na něj limity, musíš je mít oficiálně splněné a pak Tě přihlašuje oddíl). Taková jsou pravidla, co je na to zajímavého? Ty se snad neřadíš mezi hobíky? Téhle poznámce nerozumím a raději ji nekomentuji…[/qu­ote] Jasně, já si to nijak neberu, jen jsem se těšil, že si zaběhnu s nejlepšíma juniorama, tak mě to trochu rozhodilo… Je mi jasný, že se at poznámk amožná někoho dotkla, ale nemyslel jsem to nijak špatně. A že bych mojí „fantastickou“ desítkou za 38 minut vyhrál příchozí? Na to jsem nemyslel ani jedinou vteřinu… Ale co, jak jsem psal, aspoń poběžim víc v pohodě, když mi vlastně o nic nepůjde a víc si to užiju. Pohoda jazz :-)[/quote] Ale to máš stejně jedno, junioři startují stejně jako MČR, i jako příchozí – 12:00, najednou, takže bys běžel stejně s náma, tragédama i mistrovskou kategoríí dohromady. Výsledek si pak porovnáš. Jde jen o to, že budeš mít jinou řadu startovního čísla a zacáluješ startovné… Ahoj na startu a ať Ti to běží.

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 21.09.2006 15:07:58

[quote=Ondra][qu­ote=Oslík][qu­ote=Ondra] To pláčeš na špatném hrobě příteli. Kdybys byl členem nějakého atletického oddílu, za ten soutěžil, u něj případně trénoval, nejlépe pod vedením trenéra a hlavně měl zaplacené příspěvky ČASu, běžet bys mohl v mistrovské kategorii. V tom je princip – jsi člen ČAS, můžeš se ůčastnit mistrovských závodů, které vyhlašuje (pro otevřené závody automaticky, pokud jsou na něj limity, musíš je mít oficiálně splněné a pak Tě přihlašuje oddíl). Taková jsou pravidla, co je na to zajímavého? Ty se snad neřadíš mezi hobíky? Téhle poznámce nerozumím a raději ji nekomentuji…[/qu­ote] Jasně, já si to nijak neberu, jen jsem se těšil, že si zaběhnu s nejlepšíma juniorama, tak mě to trochu rozhodilo… Je mi jasný, že se at poznámk amožná někoho dotkla, ale nemyslel jsem to nijak špatně. A že bych mojí „fantastickou“ desítkou za 38 minut vyhrál příchozí? Na to jsem nemyslel ani jedinou vteřinu… Ale co, jak jsem psal, aspoń poběžim víc v pohodě, když mi vlastně o nic nepůjde a víc si to užiju. Pohoda jazz :-)[/quote] Ale to máš stejně jedno, junioři startují stejně jako MČR, i jako příchozí – 12:00, najednou, takže bys běžel stejně s náma, tragédama i mistrovskou kategoríí dohromady. Výsledek si pak porovnáš. Jde jen o to, že budeš mít jinou řadu startovního čísla a zacáluješ startovné… Ahoj na startu a ať Ti to běží.[/quote] Jasně, jen jsem byl trochu rozpačitý z toho, že je to brzo pi PIMu. Teď to neřešim – prostě poběžim a těch pár sekund mě tolik nezajímá. Taky Ti přeji, ať máš radost ze svého času.

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 21.09.2006 15:50:23

tak pratele dve veci…

  1. zaslechl jse neco co povestnem cilovem soupani v bechovicich.. to si delate srandu ne?
  2. dneska sem byl behat v 5 rano.. dal sem si 7km asi za 54 minut. Tak odvolavam co jsem slibil.. a znovu se ptam.. kdo si to semnou da za hodinu? :o)
Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 52285,4 km
Minulý měsíc 203 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 158415 km
Minulý měsíc 800 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 21.09.2006 15:59:33

[quote=trawni­kar]tak pratele dve veci…

  1. zaslechl jse neco co povestnem cilovem soupani v bechovicich.. to si delate srandu ne?
  2. dneska sem byl behat v 5 rano.. dal sem si 7km asi za 54 minut. Tak odvolavam co jsem slibil.. a znovu se ptam.. kdo si to semnou da za hodinu? :o)[/quote]

Bohužel nejsem v Praze, ale jinak bych si to s tebou dal jako regenerační běh dle Creifova plánu (10+12) : a/ 10km do Prahy (s tebou), b/ odpočinek v hospůdce jako před rokem, a c/ 10km (+2km v okolí) zpátky (asi již bez tebe). Běžel jsem to 3×, a tak mě mrzí, že jsem to letos musel v rámci vyšších tréninkových cílů (Košice) odložit. Trať to není špatná, ten stoupák v závěru se dá ustát. Já si tam taky (a mysílm i Rosťa) udělal i osobák na 10km. Tak ať vám to běží!

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 21.09.2006 16:06:22

no co… udelam s z toho verejny trening :o) Uz jsem pekelne dlouho nebezel jinak nez sam tak si to takhle aspon uziju.. podivam se po okoli.. probehnu se.. a setkam s lidma :)

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Bělá pod Bezdězem

Celkem 3203 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:21 (2007)
půlmaraton: 1:29:42 (2007)
maraton: 3:17:11 (2007)

Cabalero muž 22.09.2006 09:06:59

ahoj, tak se na 80% také chystám do Běchovic. už jsem se přihlásil přes internet ale jak to tady čtu asi to bude pěkný guláš!!! dostanem něco za to startovný,rád trička:)))

Motto: SPORTU ZDAR-NAZDAR
avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 22.09.2006 09:19:35

[quote=Cabale­ro]ahoj, tak se na 80% také chystám do Běchovic. už jsem se přihlásil přes internet ale jak to tady čtu asi to bude pěkný guláš!!! dostanem něco za to startovný,rád trička:)))[/quote] Triko bude, neboj :)

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
Nalezené položky: 93 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.